Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Historia Leosia "w pigułce" :smile:...ale fajny wierszyk edysejo :smile:
  2. A to przystojniak, tak się podtuczył :cool3: ,....głaski dla Gufika od nieznajomej ciotki ;) Gralliku ,trzymaj się dzielnie,jeszcze troszkę. :smile:
  3. Brawo Leonku!:smile: Teraz bierz się porządnie za robotę, jak chcesz mieć panienkę :smile:, inaczej żadna Ciebie nie zechce:razz:....ciotki powoli już Ci posag szykują ;)
  4. [quote name='supergoga'].... Dzieki KB i BB które wszystko nadzorują ....[/QUOTE] Wiem,że Grallik ma super Tymczas:smile:....BeaBono,a jak Wasz śliczny Gufi się miewa?:cool3:.....to był jeden z pierwszych psiaków, którego wątek na dogo cicho podczytywałam :oops: i bardzo trzymałam kciuki za jego zdrówko;)
  5. [quote name='KateBono']Grallątkowi szykuje się domek w Szczecinie i tu prosba do cioteczek - czy któraś mogłaby zrobić wizytę p/adopcyjną albo podpowiedzieć kogo poprosić o zrobienie wizyty?[/QUOTE] Super:loveu:.....Grallik ma świetne uszka,jedno klapnięte,drugie sterczące :smile:....ślicznie maluszek teraz wygląda :smile::smile:
  6. [quote name='Nikaragua']Są aktualnie jakieś bazarki dla Leosia? Bo nie mam czego podnosić ;)[/QUOTE] Lada dzień ruszy bazarek ode mnie i cioci [B]edyseji [/B]dla Leonka i Grallika ;)
  7. [quote name='edyseja']Aha, fanty już przekazane i wstępnie ustalone, że bazarek ruszy w przyszłym tygodniu. Zrobi go WiosnaA, która ma doświadczenie w robieniu bazarków także jestem pewna, że będzie atrakcyjny i chętnie odwiedzany. :) Po rozliczeniu jej wątki bazarkowe jeszcze długo "żyją". :)[/QUOTE] Oj cioteczko:oops: , aż takiego doświadczenia to nie mam :shake:....wszystko zależy, czy klienci zechcą odwiedzać bazar :razz:,a teraz okres niedobry,urlopy,ruch słaby ogólnie ,ale będziemy się starać,by dla psiaków coś utargować;). Ciekawe, co tam Gralliczek porabia teraz:cool3:
  8. Witam serdecznie! Z poza bazarkowej sprzedaży ciasteczek, które zakupiła u mnie ciocia Maximiller mam 30zł+10zł dołożyłam od siebie i przed chwilą przelałam na konto Znajdek dla Boryska 40zł. Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. Czytam właśnie,że źle z Boryskiem:-(...trzymaj się psiaku! [quote name='zoja.']..... Nic tylko psy i psy.. a dla nas ciasteczka? ;)[/QUOTE] Hmm:razz:...co tam ciasteczka.....Wam po ciężkiej pracy trzeba dobrą nalewkę i słoik smalcu :diabloti:
  9. Bardzo pocieszny jest Zombiczek:):)...trzymaj się maluszku!
  10. Odwiedzam zalotnika małego:) i kciuki nie przestaję trzymać!....ganiaj za panienkami co sił w nóżkach Leonku:):)
  11. Bardzo piękny ten Smyk mały:-)...i oczka ma wesołe. :smile:
  12. Odwiedzam małego Bohatera:smile: ..... zdrowiej smyku!:kciuki:
  13. Leonku,bazarków ciocie narobiły dla Ciebie,abyś mógł pływać do woli :smile:
  14. Dziękujemy p.Darii i p.Rehabilitantce za wieści i za opiekę nad Leonkiem:smile:...Leonku próbuj ruszać łapkami:kciuki:
  15. Taki okruszek i już niby łobuz mówicie:razz:...,jakoś nie wierzę ciotkom:cool3:....ale jeśli da radę to super, niech łobuzuje maluszek :smile: Proszę o info jak będzie bazarek dla Zombiczka;)
  16. Biedaczek malutki :-(....zdrowiej Zombiczku!!....trzymam za Ciebie kciuki maluszku!:kciuki:
  17. Leoś w takim wieku,że ciągle głupawki powinny być w główce :smile:, a tu niestety :shake:...ale zobaczył chłopaczek ,że sam nie jest ze swoim nieszczęściem,więcej się przy nim krzątają ciocie ,basenik, drapanko masujące robią pewnie :cool3: , to i odżył kawaler:smile:...dużo ciotek trzyma kciuki za Ciebie Leosiu, za Twoje brykające łapki :smile:
  18. [quote name='togaa'][b].....[/b] [b]6 czerwca br. [/b]umówiliśmy wizytę u dr.n.wet . Specj.chirurg a.gierka w katowicach. [b][size=3][color=#ff0000]rtg wykazał złamanie kręgosłupa z przemieszczeniem[/color][/size].[/b]:-( .......[/quote] [quote name='poker']byłam na konsultacji u dr szczypki. Obejrzał zdjęcia i powiedział ,ze uszkodzenie kręgosłupa jest bardzo duże,aż się dziwi ,ze leoś stoi i próbuje poruszać łapkami oraz ,że kontroluje czynności fizjologiczne. Prosił o wykonanie zdjęcia w projekcji strzałkowej. Na razie nie ma potrzeby robienia rezonansu czy tomografu. Uważa,że rehabilitację w postaci elektroakupunktury i pływania trzeba zacząć jak najszybciej. Niczego już się w tej chwili nie uszkodzi, bo po tak długim czasie od złamanie co się miało zrosnąć, to się zrosło.[/quote] [quote name='beta ata']słuchajcie, albo ja jestem niekumata (to bardzo prawdopodobne :-) ) albo nie ma w całym wątku informacji, co tak naprawdę małemu jest... Co stwierdzono?[/quote] są ;)......
  19. Zapisuję Maluszka. Cudnie Leonek wygląda w tym baseniku:).
  20. [quote name='BeaBono']U nas w dt są tylko pręguski, czarnuszki i krówki . W fundacji jest taki młody rudzielec: [URL]http://fdz-animalia.pl/index.php?page=koty&id=1394[/URL][/QUOTE] Dziękuję!:-) Wysłałam już link zainteresowanym,zobaczymy,może o takiego rudaska im chodzi;)
  21. Przed chwilą zrobiłam przelew dla Maluszka na 50zł .Proszę o potwierdzenie jak dojdą pieniążki. Bardzo śliczny jest Grallik,niech zdrowieje szybciutko!:smile: Przy okazji zapytam,bo widzę kotki w DT też są;)...mam domek w Warszawie dla młodego kociaka,ale musi być koniecznie rudy:roll:,... może macie takiego do adopcji?
  22. Witam serdecznie Graliczka i jego sympatyków!:smile: Mam dla Maluszka do przekazania [B]50zł [/B]ze sprzedaży poza bazarkowej ciasteczek watróbkowych, które zakupiła u mnie [B]edyseja[/B]. Nr.konta widzę w pierwszym poście,a jaki tytuł mam wpisać w przelewie, proszę powiedzieć? Zdrówka życzę Graliku i domku dobrego!:smile:
  23. Witam! Za zgodą Zofia.Sasza wykorzystałam zdjęcia z tego wątku do filmiku,który robiłam dla potrzeb bazarku na "Kundelkową Skarbonkę". Na jej prośbę wklejam link do filmiku i przy okazji zapraszam na bazarek dla Kundelków;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=vs7OApBNazk&feature=youtu.be[/URL]
×
×
  • Create New...