Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Dziękuję za potwierdzenie!:)
  2. Ajlii,dziękuję! Dostałam dziś jeszcze ostatnią brakującą wpłatę na bazarku i dla Amiśka na konto Ajlii powędrowało w dn.21.V.12r 536zł :loveu: Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. Amiśku, opalaj się, brykaj z kolegami , pilnuj swego podwórka :), w nagrodę trochę przy stole "podziaduj" :cool3:.....tylko nie choruj!!!!
  3. Myszko,dotarła zaległa wpłata do mnie i dosłałam dziś dla Sisi jeszcze [B][COLOR=#ff0000]3zł[/COLOR][/B],także potwierdzisz jak dojdzie już wszystko;) Pozdrawiam Sisetkę ślicznotkę!:)
  4. [B]Z mojego bazarku dla Sisi mamy [SIZE=3][COLOR=#FF0000]533zł [/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [/B]Po wcześniejszym uzgodnieniu z Myszą (aby nie przelewać się wzajemnie),za swoje zakupy na bazarku sama doliczy do konta Sisi ,a ja minusuję [SIZE=3][COLOR=#ff0000]32zł[/COLOR][/SIZE] i dla Sisi wędruje -[SIZE=3][COLOR=#ff0000] 501zł[/COLOR][/SIZE]. Przelew na tę sumę zrobiony [COLOR=#0000cd]20.V.2012r[/COLOR] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak pieniążki dotrą.
  5. Z mojego bazarku do przekazania dla Sokoła-Amiśka mam 533zł :loveu: Widzę,że Luzia ma teraz problem ze swoim kontem, to miałabym wielką prośbę, aby te pieniążki przekazać bezpośrednio na konto dla Ajlii. Będzie na opłatę za hotelik,albo inne wydatki,których w tej chwili sporo ma Amiś......Ajlii, bardzo ładnie proszę :)
  6. Dla psiaków tylko pilot jeszcze położyć :).....fajnie wyglądają :) Czekam na jedną wpłatę z bazarku i zaraz zrobię przelew dla Sisi. Mysza ,skasowało mi się Twoje pw.z nr.konta jak czyściłam skrzynkę,ale chyba mogę z pierwszej strony wziąć dane?
  7. Mój bazarek się skończył i będzie z niego ponad 500zł dla Amisia ,tylko czekam jeszcze na dwie wpłaty,które powinny być na dniach.Mogę jednak przelać bezpośrednio dla Ajlii tyle co mam , bo wizyta no i leki trzeba będzie wykupić,to nie może czekać :shake:. Piszcie jakby co.
  8. Wczoraj zrobiłam przelew na 100zł, proszę o potwierdzenie jak dotrze. Buziaki dla Biśka:)
  9. Witam serdecznie Bingusia i jego sympatyków :smile:. Chciałabym dla Staruszka przekazać z poza bazarkowej sprzedaży swoich ciasteczek 80zł i 20zł ode mnie, razem 100zł ;).Bardzo proszę o przesłanie nr.konta do wpłaty. Binguś nie choruj! Zdrówka Ci życzę!:smile:
  10. [quote name='bellatriks']Skróć link jak tylko się da, czyli wytnij cały tekst po numerze wątku - link i tak będzie działał. Ewentualnie skróć link za pomocą [URL]http://tinyurl.com/[/URL][/QUOTE] Wycięłam niby wszystko,ale dalej nie przyjmuje :shake:...będę próbować jeszcze przez ten link,ale chyba zbyt skomplikowane to dla mnie :razz:
  11. Może ktoś mi podpowie jak wstawić reklamę bazarku w sygnaturę....ciągle mi wyskakuje ,że mam za dużo znaków, nawet jak wpiszę tylko dwa słowa :shake:
  12. Witam Sisetkę i jej miłośników :smile: Zapraszam serdecznie na bazarek w połowie przeznaczony dla Sisi .Pomoc w podnoszeniu bardzo mile widziana ;-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226315-UCZTA-DLA-PSIAK%C3%93W!!-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Sisi-i-Soko%C5%82a-do-3-V[/url]
  13. Witam Sokoła-Amira i jego miłośników :smile: Zapraszam serdecznie na bazarek w połowie przeznaczony dla Amirka .Pomoc w podnoszeniu bardzo mile widziana ;). http://www.dogomania.pl/forum/threads/226315-UCZTA-DLA-PSIAKÓW!!-i-moc-różności-dla-Sisi-i-Sokoła-do-3-V
  14. Lakusiu , pamiętam....
  15. Jestem na zaproszenie ...na razie zapiszę wątek Kacperka ;).
  16. Bardzo proszę :-), przelew rano poleciał dla Lolusia :-) A tak w ogóle, to do domku kawaler niech zmyka:cool3: Potwierdź Gosiu jak dotrą;)
  17. Gromisiu , miałeś wielkie szczęście chłopie ;),że były przy Tobie ciocie,na które "czary" nie działają. Trzymam kciuki, by Twoje "strachy" zostały w starym miejscu i szybko o nich zapomniał :kciuki::kciuki: :loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc01516wi.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6620/dsc01516wi.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zdrowiej Sakusiu! :) Dużo sił życzę dla wspaniałej Winter!:)
  19. Kikou,bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku czy dotarły pieniążki. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221963-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE*TU%C5%83CZYKOWE...i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci...-dla-Albinki-i-Maksia-do-8.02[/URL].
  20. Witam serdecznie Lolusia:) i jego sympatyków. Chciałabym dla Lolka przekazać pieniążki ze sprzedaży ciasteczek wątróbkowych, które ciocia Asiaczek zakupiła u mnie poza bazarkiem;). Lu_Gosiak ,podaj mi proszę nr.konta,przeleję 53zł dla pięknego chłopaka:smile:
  21. Witam Albinkę ślicznotkę:) Zakończył się mój bazarek i w dniu 16.02.12r zrobiłam przelew na konto erki dla [B][COLOR=blue]Albinki[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=red]-221zł[/COLOR][/B][/SIZE]:):) Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą.
  22. Zakończył się mój bazarek z połową kaski dla Maksia:),czekam jeszcze na jedną wpłatę i zaraz przelewam dla Śniegowego Bałwanka ;)...bardzo proszę skarbnika o przesłanie mi danych do wpłaty;). W dniu 16.02.12r zrobiłam przelew na konto kikou dla [B]Maksia[/B][SIZE=3][B][COLOR=red]-221zł[/COLOR][/B][/SIZE]:smile::smile: Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą.
  23. Cioteczki,dziś kończymy bazarek w połowie dla Maksia:smile:,zaglądajcie,podnoście proszę;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221963-CIACHA-W%C4%84TR%C3%93BKOWE-TU%C5%83CZYKOWE...i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci...-dla-Albinki-i-Maksia-do-8.02[/URL].
  24. Nic nie szkodzi:smile: przypomniało mi się dzisiaj i zapytałam;)...dużo zdrówka życzę dla psiaczka:)
  25. Odwiedzam Bochnarka i zapytam,czy moje pieniążki dotarły?:smile:
×
×
  • Create New...