to bardzo dobre wiadomosci :) !!!! to znaczy ,ze mala pomalutku bedzie wychodzic na prosta przy odpowiedniej karmie i pod czulym okiem Ewuni.
wyglada ,ze Dosiek jest baaaardzo wrazliwym psem i stres (a miala go ostatnio bardzo duzo) powoduje u niej wszystkie zaburzenia .