sorry ,ze tak wstawie ,ale nie mam wiecej informacji a czas jest cgyba do jutra
Funia napisala -
Mam pytanie ,czy jest tu na forum ktos kto miałby chętnych na 5 pieskow .( 4 tyg) Wiem ,ze z tym tragedia kobieta nie chciała ich uspic od razu a teraz sie zgodziła i jutro maja zostać uspione ....To straszne ,moze uratowało by sie jakiegoś .....Jesli wiecie ,kto chciałby szczeniaczka ( urosną nie duze ponizej kolana ) prosze dajcie mi znac ....Ich czas to jutro do wieczora ....Jesli znalazłby się chetny chociaz na jednego to warto .Co innego slepy miot a co innego chodzące szczenie .....
Prosze pomyślcie moze ktos chce maluszka ....Sa trzy pieski i dwie sunie ....