Kubus teraz to tylko dobre bedzie cie w zyciu spotykac :)
SUPER akcja dziewczyny!!!!!!!
Obraczus wyslalm 100zl ,sorry wiecej nie moge w tej chwili ....
martwi mnie ten transport :(
kurcze ,transport razem bylby o wiele latwiej dla nas wszystkich tutaj...
Ramzes juz tyle biedny siedzi i nikt go nie chce ehhhh
ta malenka w kolorze espresso jest przeslodka :)
co ze szczeniakami ? uspione ? jesli kobieta znalazla troche serca i jeszcze zyja wrzuccie je na FB ,tam duzo ludzi pomaga
ja tez bym mogla ....ta bezsilnosc na odleglosc ehhh
kiedy Ramzesiatko moze by juz w kochajacym domu?
on pewnie stabilizacji i tylko swojego czlowieka potrzebuje by zaczac dochodzic do formy pelnych boczkow;)
znalazlam cos takiego ,moze poprosisc o jakies porady ???
tam jest dziewczyna ktora specjalizuje sie w psach mysliwskich i gonczych [URL]http://www.altopsy.republika.pl/onas.html[/URL]