Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a co sie da zrobic z siostrzyczkami ???? jakies pomysly ????
  2. :eviltong: a my i tak bedziemy pomagac tym psom!!!!!:p
  3. jakby ktos Ci mogla pomoc ...Anitko prosze poszukaj malej jeszcze !!!!
  4. cichutko u ciebie ....:( ciekawe czy Panstwo sa jeszcze ciagle zainteresowani toba ???????
  5. to zpewnoscia Mollci siostrzyczki :( zima idzie ehhh............................................
  6. Ewuniu bedzie dobrze !!!!!!
  7. przeciez tego malego pieska zaraz zagryza w tym boksie :( szczeniaczki z pewnoscia siostrzyczki Molly ....
  8. i jeszcze najlepsze miejsca chce zajac -przy oponce i w cieplym domeczku na spanku ;)
  9. cichutko tu ...........................................:(
  10. pokazuj sie pesteczko jakiej jestes wyjatkowej urody ;)
  11. Niunia dbaja te dziewczyny o ciebie ,ze az milo tu zagladac :)
  12. oj gdyby Polly mogla znalesc taki fajny domek bidulka :(
  13. mialam kiedys sunie do ktorej Tosienka jest strasznie podobna ...to byla bardzo spokojna i dobra psinka... widac ,ze Tosiek ma podobne usposobienie
  14. Halinko ciesze sie ,ze malenka trafila na tak fajna Pancie jak Ty :)
  15. hey slodziaku :)
  16. Zunia jest w schronisku fajnie traktowana ,wiec moze gdyby polaczyc sily ;) to uda sie wyciagnac wiecej zwierzt juz wykastrowanych i wysterylizowanych :) Zuniu chcialabys pomoc ??? :)
  17. a moze wlasnie o to chodzilo by nas tu sklocic ???? na drodze do pomocy zwierzakom zawsze staja jakies ludzkie rozgrywki (np.traktowanie przez pracownikow ludzi w odmienny sposob) z tego co tu widac wszyscy mamy wspolny cel -psy ! pilnujmy sie tego i nie dajmy miedzy soba namieszac !!!!!
  18. na spacerek !!! moze jakies fotki sA ???
×
×
  • Create New...