[quote name='figa33']dlaczego w takim razie ewa36 nie dostała jeszcze bana?
i jeszcze pyskuje
pluszowego pieska też bym jej nie dała do opieki[/QUOTE]
moze lepiej niech nie dostaje ,wejdzie pod innym nikiem i znowu dostanie psa w swoje nieodpowiedzialne rece:shake: a tak przynajmniej wiemy kto ,gdzie i jak :angryy:
przykre !
wszyscy staramy sie cos zmieni i jest ciezko ,a jeszcze takie osoby sie tu trafiaja :shake: