Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ciekawe jak ta nowa sesja zdjeciowa wypala ??? moze nasz chlopak sie tez zalapal ???
  2. i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
  3. Ewuniu a gdzie - Dosia wita o poranku ??????? wszystko OK?
  4. mam nadzieje ,ze ranka juz lepiej wyglada
  5. jak tam dziewczynki???
  6. wytrzymaj chopaczku jeszcze te dwa tygodnie
  7. trzymam kciuki !!!! oby szybko!!!!!
  8. Kama przesle na mala to co jest ode mnie na Szydlowiaki
  9. pokazuj sie wielki bezimienny !!!!!!!
  10. [quote name='figa33']dlaczego w takim razie ewa36 nie dostała jeszcze bana? i jeszcze pyskuje pluszowego pieska też bym jej nie dała do opieki[/QUOTE] moze lepiej niech nie dostaje ,wejdzie pod innym nikiem i znowu dostanie psa w swoje nieodpowiedzialne rece:shake: a tak przynajmniej wiemy kto ,gdzie i jak :angryy: przykre ! wszyscy staramy sie cos zmieni i jest ciezko ,a jeszcze takie osoby sie tu trafiaja :shake:
  11. pokazuj sie malutka ...ona teskni za dziecmi ..ale co zrobic ,rzeczywistosc nie pozostawila wyboru :(
  12. dzieki za zaproszenie ...leze finansowo , jedynie 50zl jednorazowo jeszcze wyskrobie poprosze o pw Iwonko czy ona jest na FB ? jesli nie to koniecznie trzeba ja tam oglaszac!!!!
  13. magiraf juz poinformowana ;) dzieki ,ze zajrzalas Anitko !!!! ja tez chlopaka juz u siebie na FB wstawilam ,ale wy macie wielki odzew to u was bedzie lepiej ;)
  14. tak ,Soniu ,trudna adopcja z tym naszym chlopaczkiem
  15. mizianki przystojniaku
  16. Pesteczko lansuj sie troche ;)
  17. dziekuje Kamilko ,ze zajrzalas :)
  18. Dosia pokazuj sie !!!
  19. a ona dalej bez schronienia przed zimnem ???? :( a jak sie miejsce po Ramzesie zwolni ??? jest szansa, ze tam moze byc ???....tylko co do tego czasu ???:(
  20. trzymam kciuki!!!
×
×
  • Create New...