Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. blekitna krew ;) a jak Tosienki ogloszenia ???
  2. czekamy na ogloszenia dziewczynki
  3. my tez bysmy tak chcialy ,ale sama wiesz jak to jest...........
  4. normalnego zycia nie mozna miec bez psa ;) tylko takie puste ,nijakie,kompletnie bez sensu
  5. [quote name='mysza 1']Wiemy... Melba dostała pierwsze wpłaty, jest całkiem majętną sunią ;):loveu: 30- Randa 40- Matrioszka2 50- Kmurdz 100- p. Rita Warszawa 50- Ewa Marta 100- Beta&Czata 30- Asiaczek 50- Agusiazet razem: 450 zł :loveu::multi: Bardzo serdecznie dziękuję :loveu:[/QUOTE] a mojej nie ma ?
  6. Soniu nie martw sie . Moja Tayka tez byla strasznie wycofana ,a podobno zaczela juz podchodzic po glaski i zaczyna bawic sie z innymi psami. One potrzebuja troche czasu by oswoic sie z nowa sytuacja ,a psy pozytywnych zachowan najlepiej ucza sie od innych psow -tych u Funi nie brakuje ;)
  7. Pesteczko na pierwsza
  8. a czy ktos ma na nich namiary ? ile takie szkolenia kosztuja ? jakby chlopak troche obycia zlapal to moze jakis dom szybciej sie dla niego znajdzie ...
  9. to tylko sterylka i do domku !!! trzeba ja koniecznie juz zaczac oglaszac !!!
  10. to dobry pomysl Monika ,on musi wiedziec go rzadzi . teraz mysli ,ze to on jest alpha w rodzinie ;)
  11. a moze Ty nauczysz chlopaka obycia w zyciu ??? ile by to kosztowalo ;)?
  12. czy jest w Zamosciu ktos od tresury psow ???? moze trzeba chlopaka do szkoly poslac ???
  13. nawet chlopak nie wie jaka go wspaniala zmiana czeka przed zima :)
  14. dobrze ci Dosiu u cicioci Ewuni co :)?
  15. piekne !!! jakas taka madrosc w tym psie jest :)
  16. i co ja mam z tym fantem zrobic ??? Funia ma duzo psow i duzo przy nich takiej zwyczajnej podstawowej pracy ... sama nie wiem ....a czy w Zamosciu jest ktos kto sie szkoleniem zajmuje ???
  17. [URL="http://img703.imageshack.us/i/foto011.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5616/foto011.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/foto050h.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1792/foto050h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/foto053.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5568/foto053.jpg[/IMG][/URL] jeszcze sie nie usmiecha ,ale juz ladnie zaczyna wygladac :)
  18. w tym psie jest taki spokoj [URL="http://img602.imageshack.us/i/foto127.jpg/"][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/491/foto127.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...