Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='magiraf']Dostalam zaproszenie na watek Suni+Maluszki od IVV, wkleilam jej historie na fb u Szydlowieckich Bezdomniakow i tam bedziemy zbierac deklaracje dla Rodzinki, trzymam mooocno kciukole, uda sie na pewno! :)[/QUOTE] dziekuje ,ze jestes !!!! uda sie jej pomoc !!!
  2. dziekuje za nastepne pozytywne rady :) kto jeszcze chce pomoc ????
  3. [quote name='Avilia']Jeszcze nie.Czekam na resztę zdjęć (które wstawię dzisiaj,ponieważ jadę do Klaudus to je zgram) i wstawię na FB.[/QUOTE] nie ma naco czekac ! czas goni ,pomoc potrzebna na wczoraj!!! a zdjecia zawsze mozna wkleic nowe lobujcie wszedzie gdzie sie da !!!! ja juz wczoraj wrzucilam watek na moja strone
  4. mizianki dla malej hrabianki;)
  5. podobno Tola ma byc . ona z pewnoscia sprawdzi tylko trzeba jej przypomniec o chlopaczku
  6. Tosiulek pokazuj swiatu jaka jestes fajna dziewczyna
  7. jak tam nasz piegusek ???
  8. kazda sugestia jest dobra i dziekuje bardzo za podpowiedz :) co kilka glow to nie jedna !!! moze to pozwoli chlopakowi znalesc szybciej domek !!!! kto ma jeszcze jakies pomysly?????
  9. piekna sunia !!! dobrze ,ze juz nie jest na dworze .....nie chce nawet myslec co ona musiala przechodzic zeszlej zimy :shake: wrzucilam ja na swoj profil na FB moge wyslac jednorazowo 150zl
  10. poprosze Funiu o szczegoly z wizyty dla dziewczyn:) ja tylko moge powiedziec ,ze szkoleniowiec nie widzi w Hunterze problemowego psa !!! to tu chyba powstal jakis taki dziwny obraz jego zachowan. Funia ,pisala ,ze pies chodzi na smyczy ,wraca wolany ...trzeba chyba zmienic ta nadszarpnieta reputacje zupelnie normalnego terriera . profil Hunterka powinnien byc koniecznie zmieniony;) czy ktos ma jakies pomysly co by tam dodac ??? trzeba szukac mu domu z aktywnymi ludzmi . chlopak jest juz pozbierany psychicznie i tylko brakuje mu przewodnika do pelni szczescia.
  11. fajna z niej Tosia -gosposia ;)
  12. [quote name='Tola']Zdjęcia suni są tez na 1 stronie... Jutro sterylka, trzymajcie kciuki... Sterylkę obu suniek (jeszcze Pestki) opłaciły dzieci ze świetlicy osiedlowej w Zamościu; zebrały pieniędze z okazji Swiatowego Tygodnia Zwierząt i w ten sposób chciały pomóc bezdomnym psom. Bardzo dziękujemy i im i ich opiekunkom:loveu: Wyslalam juz zdjecia obu suniek, wiem, ze dzieciaki zrobiły gazetkę w świetlicy, a Panie beda probowały pomóc szukac domu...[/QUOTE] dziekujemy serdecznie !!!! az milo czytac o takich wspanialych akcjach !!!! trzymam kciuki za Tayunie jutro !!!!!
  13. podniose na dobranoc jutro juz sterylka ...trzymam kciuki!!!
  14. mysle ,ze rozdzielanie dobrze im zrobi . nie beda sie tak wspierac psychicznie i beda musialy sie troche zainteresowac swiatem
  15. a nikt sie do schronu nie wybiera ?
  16. 2 tygodnie po sterylka???
  17. stoja ,stoja i nikt nawet nie dzwoni o te moje psinki
  18. Dzieki serdeczne Karolciasz !!!! :)
×
×
  • Create New...