poprosze Funiu o szczegoly z wizyty dla dziewczyn:)
ja tylko moge powiedziec ,ze szkoleniowiec nie widzi w Hunterze problemowego psa !!! to tu chyba powstal jakis taki dziwny obraz jego zachowan.
Funia ,pisala ,ze pies chodzi na smyczy ,wraca wolany ...trzeba chyba zmienic ta nadszarpnieta reputacje zupelnie normalnego terriera .
profil Hunterka powinnien byc koniecznie zmieniony;)
czy ktos ma jakies pomysly co by tam dodac ???
trzeba szukac mu domu z aktywnymi ludzmi . chlopak jest juz pozbierany psychicznie i tylko brakuje mu przewodnika do pelni szczescia.