Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. i mnie tez !!!!!!!:)
  2. madry sie nie zniecheci ;) ,a tacy co by mieli takie odczucia to niech psa nie biora :)
  3. to juz tylko domek do szczescia potrzebny
  4. pysiolku hopsaj na pierwsza !!!!
  5. ja ktorys z moich psiakow pojdzie do domku to wezmiemy Patyczke na to miejsce Soniu
  6. chlopie zdrowiej i zaznaj troche dobra u swojego czlowieka
  7. pokazywac sie jakie jestescie sliczne !!!!
  8. ................................................:( tak mi przykro............................
  9. jeszcze sa tez moje Tosia i Pestka;) Tosia juz po sterylce [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192636-Tosia-mieszkała-na-cmentarzu-Szukamy-DS-Potrzebna-pomoc-w-ogłoszeniach/page52[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./page10[/URL]
  10. cichutko tu .......................................:(
  11. az milo czytac takie wiadomosci :)
  12. w kurteczkach ,sweterkach jest zupelnie ok tzn wylatuje na dwor na sekunde ,siknie w powietrzu i juz w domu. podobno ma padac jeszcze przez tydzien brrrrrrrrrrrrr jak ja nie lubie zimy w poniedzialek bylo jeszcze +10 a wczoraj juz -12 ehhhhhh
  13. dzis moze Hunter do szkoly sie zapisze . Koniec rozrabianiu ,czas na nauke ;)
  14. [quote name='funia']Nasza mała czarnulka obszczekała dzisiaj Pestkę coś jej chyba nie popasowało .Dziewucha nabiera pewności siebie .A takiego tańaca radości jaki wykonuje na moj widok Albo na widok jedzenia to jeszce chyba nie widziałyście .Pięknie tańczy ,nawey na dwóch łapkach .[/QUOTE] ukryte talenty wychodza;)
  15. dobrze ,ze macie jeszcze pogode :) tutaj od dwoch dni pada snieg i mam byc tak jeszcze tydzien :(
  16. to macie zupelnie ok;) u nas od dwoch dni pada snieg :(
  17. [quote name='kaja69']Właśnie nie mają imionek i bardzo proszę o propozycje...:lol:[/QUOTE] a moze zorganizujcie bazarek na imiona zaczynajac od 1zl ? a czy one sa juz na szczeniakach ?
  18. ......................................:(
  19. one jeszcze nie wiedza ,ze teraz ju bedzie tylko dobrze
  20. ciekawe jak tam Dexter ?
  21. szukamy tego jedynego domu :(
  22. cudaczek na pierwsza
×
×
  • Create New...