jeszcze sa tez moje Tosia i Pestka;)
Tosia juz po sterylce
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192636-Tosia-mieszkała-na-cmentarzu-Szukamy-DS-Potrzebna-pomoc-w-ogłoszeniach/page52[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./page10[/URL]
w kurteczkach ,sweterkach jest zupelnie ok tzn wylatuje na dwor na sekunde ,siknie w powietrzu i juz w domu.
podobno ma padac jeszcze przez tydzien brrrrrrrrrrrrr jak ja nie lubie zimy
w poniedzialek bylo jeszcze +10 a wczoraj juz -12 ehhhhhh
[quote name='funia']Nasza mała czarnulka obszczekała dzisiaj Pestkę coś jej chyba nie popasowało .Dziewucha nabiera pewności siebie .A takiego tańaca radości jaki wykonuje na moj widok Albo na widok jedzenia to jeszce chyba nie widziałyście .Pięknie tańczy ,nawey na dwóch łapkach .[/QUOTE]
ukryte talenty wychodza;)
[quote name='kaja69']Właśnie nie mają imionek i bardzo proszę o propozycje...:lol:[/QUOTE]
a moze zorganizujcie bazarek na imiona zaczynajac od 1zl ?
a czy one sa juz na szczeniakach ?