Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Pesteczka na spacerek
  2. pokazuj sie mala ...no wlasnie jest jakies imie ????
  3. poszukiwany jest psiaczek do DS moze cos macie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196150-Szukam-quot-poręcznego-quot-psiaka-w-typie-terierowatym...-)?p=15702757#post15702757[/URL]
  4. Ramzes ,przytyles troszeczke na ta podroz do swoich kochanych ludzi ????
  5. Dosia pod taka opieka jak Lilek ,Ewunia i vet nie bedzie cierpiala :)
  6. Funia zaczaruje dziewczynki za kilka dni i beda chodzic za nia jak nasza Toska ;)
  7. obserwuj ja Ewuniu ! nie powinna plakac ,dostala przeciwbolowe ???? moja dziewczyna byla strasznie smutna i obrazona na mnie przez pierwszy dzien ,ale nastepnego zachowywala sie jakby nigdy nic (oczywiscie z pomoca przeciwbolowych)
  8. biednnnnaaaa:(!!!!! a dostala przeciwbolowe ? powinnatez miec dawki do podawania na nastepne 3 dni....
  9. Hunterek na pierwsza ...........
  10. to dobrze :) ,ale wszystkie psy jakies glodne ,chyba ciezka zima idzie .....
  11. ...tylko zycie dalo w kosc i przeprasza ,ze oddycha :(
  12. wstawilam ta wiadomosc tez na zamojskim ,ale filmik mi sie nie chcial przeniesc :( Tolu ,mozesz go tam tez umiescic prosze .
  13. dziewczyny - nadal potrzebna pomoc w Kielcach:-( :-(Napisał [B]irenaka[/B] :-([URL="http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./showthread.php?p=15699829#post15699829"][/URL] Zmiana tematu dziewczyny, przepraszam. Może nie wszyscy jeszcze mieli okazję dowiedzieć się, o dzieje się w Dyminach:-(. Nie zostawiajmy dziewczyn z Kielc samych. Jeżeli ktoś może podpisać petycję, to bardzo proszę o to: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierz%C4%84t_w_kielcach_dyminy.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/COLOR][/URL] Zapraszam też w imieniu dziewczyn, 17 listopada do Kielc na manifestację, jeżeli ktoś nie będzie mógł jechać, to może pomoże w jej organizacji ? : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas%21%21%21"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...o-nas%21%21%21[/COLOR][/URL] Dyminy dziś[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]. Isadora7 powinna mieć za ten film, miejsce w niebie poza kolejnością [URL]http://www.youtube.com/watch?v=oij7aauWQ-g&feature=player_embedded[/URL]
  14. ja tez jestem strasznie ciekawa jak babelki ???
  15. to Dosienka juz wybudzona ...a kiedy do domku wraca ???? a jak ta druga sunia ???
  16. kurcze ,gdzie go jeszcze oglaszac ???? zobaczcie dziewczyny ile kosztuje ogloszenie w Dzienniku Zachodnim prosze .
  17. na dobranoc nietoperku hopsaj na pierwsza!!!
  18. trzymamy ,trzymamy mocno!!! bedzie dobrze !!!
  19. [quote name='Tola']Bardzo, bardzo się cieszę. Mam jeszcze trochę pieniedzy, ktore pozostaly z tych wpłaconych przez IVV; proszę o nr konta to wyslę 20 zł. To nie ma sensu, bo niektórzy odbierają to sama wiesz jak...[/QUOTE] Martus wiem !!! dlatego tak sobie do Ciebie pomrugalam ;)
  20. nie moge sie na nia napatrzec ;) piekna sucz!!!!
×
×
  • Create New...