dziewczyny - nadal potrzebna pomoc w Kielcach:-(
:-(Napisał [B]irenaka[/B] :-([URL="http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./showthread.php?p=15699829#post15699829"][/URL]
Zmiana tematu dziewczyny, przepraszam. Może nie wszyscy jeszcze mieli okazję dowiedzieć się, o dzieje się w Dyminach:-(.
Nie zostawiajmy dziewczyn z Kielc samych. Jeżeli ktoś może podpisać petycję, to bardzo proszę o to:
[URL="http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierz%C4%84t_w_kielcach_dyminy.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/COLOR][/URL]
Zapraszam też w imieniu dziewczyn, 17 listopada do Kielc na manifestację, jeżeli ktoś nie będzie mógł jechać, to może pomoże w jej organizacji ? :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestacj%C4%99-przy%C5%82%C4%85cz-si%C4%99-do-nas%21%21%21"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960...o-nas%21%21%21[/COLOR][/URL]
Dyminy dziś[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/195403-PESTKA-Swiat-zna-z-za-krat-schroniska.Dajmy-jej-kolejną-szansę./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]. Isadora7 powinna mieć za ten film, miejsce w niebie poza kolejnością
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=oij7aauWQ-g&feature=player_embedded[/URL]