kupa kasy :( to dwa miesiace pobytu jakiegos malego psiaka w hoteliku( lub miesiac dla 2 malych) ...a moze Panstwo troszeczke pomoga nam z tym transportem ???
ja jak Zule zOstrowa Wielkopolskiego do Lublina sciagalam w zeszlym roku ,w najwieksze mrozy ,to caly transport zaplacilam ...ale tu choc troszeczke by sie przydalo by chlopak po tak dlugim czekaniu mogl zaczac normalne zycie ...