Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. trzeba dziewczynki juz zaczac oglaszac pomalu ,za 22 dni beda gotowe do wyjscia
  2. dziekuje Funiu za zdjecia !!!! Tosiulek ma takie smutne oczka ...
  3. pokazuj chlopaku swoje nowe piekne zdjecia !!!
  4. jak ja Funia odpasie i siersc zacznie lepiej wygladac to pewnie Tayunia zacznie sie troche usmiechac ...ona jest taka przestraszona ...przeprasza ,ze zyje :(
  5. piknie obie pannice pozowaly ;) i Majusia i Tajusia :)
  6. super zdjecia Mru !!!! koniecznie wstawcie na FB
  7. sorry Soniu ja jakas niekumata dzis jestem ;) wszystko jasne ! dzieki :)
  8. zapadly decyzje z karma dla psiakow i szczeniat ????
  9. caloksztaltu ;) na dzien dzisiejszy czy sunie maja juz uzbierane na pierwszy miesiac ??? ile konkretnie brakuje ,ile bedzie jeszcze potrzeba itp po dodaniu jakos inaczej mi tam wychodzilo ...
  10. kurcze trzeba cos wymyslec ...a ja mam pustke w glowie :(... noce juz zimne ... Anita ,a nie zostala jakas oferta po Tuli na FB?
  11. no ,ale wlasnie jakos tego tam nie rozumiem ....
  12. ale ona malutka jest !!!! to taki mikropiesek ....a wlasnie czy ona jest juz na mikropieskach ???
  13. to ile dziewczynki maja razem na dzien dzisiejszy ???
  14. jakby ten domek nad morzem wypalil to Ramzesik bylby najszczesliwszym psem na wybrzezu !!!!! juz go widze pieknego biegajacego po plazy ...:cool3:
  15. tak.....trzeba mala zaczac dobrze oglaszac i zdjecia sa strasznie potrzebne
  16. chcialam poprosic Anite ,ale ona ma tyle tych psiakow ,ze juz nie ogarnia wszystkiego :(
  17. pieknieje tylko domku nie widac ....:(
  18. i jak po nocy ? nie uciekla?????
  19. [quote name='majqa']Hm... z dłuższej perspektywy patrząc... Jestem przeciwna takim wątkom, info powinno iść, w moim odczuciu, drogą PW. Dogo czytają, ba piszą na nim, nie wszyscy życzliwi psom i tego typu wątku (plus im podobne) są doskonałym instruktarzem dla zwyrodnialców. Sposobów z własnego, byłego osiedla, jak załatwić psa, a do tego by schodził długo i boleśnie, znam masę ale ich nie opisuję. Uczulam na problem inną drogą niż publiczne forum. To tak w dużym skrócie na powyższy temat.[/QUOTE] Majqus niby masz racje ,ale podobno w Krakowie ,Nowe Hucie ,Wroclawiu i juz pod Lublinem jest to samo :( niewiedomo kogo informowac .......:(
  20. Piekny jest !!!! i to ubarwienie ...ma chlopak to cos w sobie :)
  21. fajna ta Pesteczka !!! dzieki za zdjecia Funiu !!! mam nadzieje ,ze dziewczyny beda mogly je zamiescic w ogloszeniach :)
×
×
  • Create New...