[quote name='majqa']Hm... z dłuższej perspektywy patrząc... Jestem przeciwna takim wątkom, info powinno iść, w moim odczuciu, drogą PW. Dogo czytają, ba piszą na nim, nie wszyscy życzliwi psom i tego typu wątku (plus im podobne) są doskonałym instruktarzem dla zwyrodnialców. Sposobów z własnego, byłego osiedla, jak załatwić psa, a do tego by schodził długo i boleśnie, znam masę ale ich nie opisuję. Uczulam na problem inną drogą niż publiczne forum. To tak w dużym skrócie na powyższy temat.[/QUOTE]
Majqus niby masz racje ,ale podobno w Krakowie ,Nowe Hucie ,Wroclawiu i juz pod Lublinem jest to samo :(
niewiedomo kogo informowac .......:(