Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. wstawcie go koniecznie na FB !!!! ludzie pomoga !!! ja jedynie jednorazowo moge 50zl podeslac . prosze o pw Aga
  2. no teraz tylko dom Dosi potrzebny d o szczescia
  3. a nie ma innego sznupka dla malejwaszki ? szkoda stracic taka szanse !!!! warto przeciez uratowac nastepna psinke !!!! wszystko jest i czeka !!!!
  4. Pesteczka moze dzis beda twoje zdjecia
  5. tak ,masz racje Ritko :( nikt go nie chce ..............
  6. hallllllllloooooooooooooo!!!! dziewczyny pomozcie go wyciagnac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. hops na pierwsza
  8. tzn ,ze one nigdy nie mialy normalngo kontaktu z czlowiekiem-sa poldzikie :(
  9. wszystko pelne logiki u tych siedmiolatkow ;)
  10. czy nasza ksiezniczka zalapala sie dzis na sesje zdjeciowa ?;)
  11. ciekawe jak tam sesja dzis poszla ? moze beda jakies nowe zdjecia ?:)
  12. [quote name='anita_happy']a o mnie to się nie pamięta...foch! piechcia...JUTRO ZACZNIEMY z magiraf LOBBOWANIE SUNI..... dzis musze sie skupic na 4 sukach z Szydłwoca i RAMZESIE - jedzie do DS i potrzeba 500zł na transport!!! za duzo informacjio ludzi przytłoczy... magiraf - jutro i weekend lobbujemy ONke!!!! nie foch ,nie foch ;) przeciez wiem co sie u was dzieje . dlatego napisalam do Madzi ;) Piechcia rozeslalam watek do wielu dziewczyn ( do beki i Isadory tez ) Anawa i Madziu dziekuje ze jestescie i Tobie Anitko tez !!! ;)
  13. rozmawial ktos z przyszlymi wlascicielami ???? 500 duzo ,ale ja za swoj zaplacilam 480zl w zeszlym roku ....
  14. jestem ..............piekna dziewczyna koniecznie trzeba Beke sciagnac i Isadore (ona ma doswiadczenie z psiakami z padaczka )
  15. cicho tu ..............................:(
  16. i tu taz cicho..................................................................:(
  17. i ja podniose moim rankiem ........
×
×
  • Create New...