Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dziekuje dziewczyny ,ze jestescie!!!! kurde ,no musi sie cos znalesc ....ludzie chca Yorki...nie moge przestac o nim myslec
  2. wrzucilas go na FB?
  3. dziekuje za zaproszenie ! jedynie moge podnosic w tej chwili. czy mala jest na FB ?
  4. dziekuje za zaproszenie MaDi :) piekny pies !!!! to jak dlugo bedzie musial czekac na szanse adopcji? tzn kiedy zaczniecie go oglaszac ? ja teraz finansowo nie moge zbyt wiele zrobic ,ale prosze przypomnij mi w przyszlym miesiacu;)
  5. dziekuje za zaproszenie . musze poczytac watek... czy psiak jest ooglaszany na FB ?
  6. fajnie by bylo gdyby mogla spedzic nadchodzace Swieta juz ze swoja kochajaca ludzka rodzina .......ehhhh
  7. to jednak cieczka ...czaila sie ,czaila i prosze ;)
  8. najwieksza pomoc jednak przychodzi z FB !!!! oby suni sie udalo jak najszybciej!!!! ja dalej nie mam info gdzie przeslac pieniadze ...a moze juz nie potrzeba ?
  9. czytam na innych watkach ,ze pieski sa zabierane np do miasta i winne obce dla psiaka miejsca ...czy ktos moglby tak zrobic z Hunterem...strasznie mnie depresuje moj brak bezposredniego kontaktu i mozliwosci spedzania czasu .................
  10. [quote name='funia']Jest lepiej bo podnosi się z pozycji lezacej do siadu i tak chwilke pozostaje .Zjadłą wczoraj kolację a dzisiaj sniadanko .Powarczała na moją suńke bo chciała napić sie z jej miski wody ...[/QUOTE] super :) :) :)
  11. tak ,tak duzo fotek !!!!!!!!!!!
  12. mysle ,ze trzeba byc bardziej pozytywnym ,bo inaczej nam sie chlopak nigdy nie wyadoptuje .................. jest piekny ,ma potecjal ,inteligentny ,kontaktowy ...czy ktos moze pomoc w napisaniu nowego profilu ?
  13. od Ciebie wszystkie namiary chetnie widziane :) rodzice nie maja dobrego veta dla naszej schroniskowej sunieczki.... buziaki jeszcze raz !!!!!!:)
  14. strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a moze macie pomysl na tego mikropsa do uspienia za tydzien :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]
  15. chlopakjedzie ,chlopak jedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) moze macie pomysl tu ,strasznie pilne ,za tydzien igla :( dla mikropsa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]
  16. MaDi chcialam Ci serdecznie podziekowac za polecenie doktora Dabrowskiego :) super czlowiek i wspaniaky fachowiec !!!!!!! moich rodzicow sunia miala wczoraj sterylke i nie moge wyjsc z podziwu nad profesjonalizmem doktora Dabrowskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 a moze macie jakis pomysl tu ,za tydzien igla dla mikropsa :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]
  17. zmieniajac temt na bardziej wlasciwy ,PILNE ,moze ktos bedzie miec jakis pomysl ...pies za tydzien bedzie uspiony :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196778-USPAĆ!!!!-bo-quot-ugryzł-quot-w-palec-mix-maltańczyka[/URL]
  18. lobuje na FB gdzie tylko sie da....
  19. czy on jest na mikorpieskach ????
  20. przy tak wielkich zmianach i postepach w jego zachowaniu , trzeba jeszcze raz przerobic jego profil:) poooommmoooocyyyy!!!!!!!!!!!!!!!111
  21. raczej dzieki Wam:) i ,ze ja zauwazylyscie biedna trzesaca sie z zimna na betonie w deszczu :(
  22. niby wszedzie jest a nikt nawet nie zadzwoni ...moze trzeba cos przerobic ???
  23. cwaniara ;)
  24. pokazywac sie malutkie
×
×
  • Create New...