Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Dziekuje !!!!!! mam nadzieje ,ze ktos jeszcze bedzie chcial psu pomoc ! Majqus na Ciebie zawsze mozna liczyc !!!!
  2. Majqus WIELKIE dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. ehh ,musiala sie na amory zdecydowac ,tak to by juz byla po sterylce i czekala na domek....
  4. piekny jest !!! plina robi ogloszenia ,tak napisala [INDENT]Witam. Robię bezpłatne pakiety ogłoszeń internetowych dla psiaków. W pakiecie znajduje się 50-60, w porywach do 70 ogłoszeń. Potrzebujesz dla jakiegoś psiula? [/INDENT]
  5. [quote name='kama210']sunia dochodzi do siebie , więc można myśleć o ogłaszaniu ... tylko tekst ... pomyślę nad tekstem ... [B]może ktoś umie klecić ładne wzruszające teksty ??? .... potem można coś przerobić itp. [/B] ile po ciązy musi minąć aby myśleć o sterylce ????[/QUOTE] normalnie to okolo 2 miesiecy ... znalazlam cos takiego ,moze sie przyda plina napisala [INDENT]Witam. Robię bezpłatne pakiety ogłoszeń internetowych dla psiaków. W pakiecie znajduje się 50-60, w porywach do 70 ogłoszeń. Potrzebujesz dla jakiegoś psiula? [/INDENT]
  6. co z tym domkiem ??? czy Kubus bedzie bezpieczny???
  7. paskudna pogoda powiadacie ,a co powiecie na -30 C ;)
  8. no to chlopak musi teraz wygladac pieknie po kapieli!!!! Ty MaDi pewnie tez ;)
  9. cioteczki goldenkowe -sunia goldenka czeka na uspienie ,a jesli trafi do boksu psy ja zagryza :( http://www.dogomania.pl/threads/197006
  10. mam nadzieje ,ze Majqus do ciebie tez zajrzy malenka ...juz tak bardzo dlugo czekasz na swoja szanse...
  11. Dziekuje serdecznie za pomoc:loveu::loveu::loveu:
  12. dziekuje Majqus:loveu::loveu::loveu: mam nadzieje ,ze Hunter w koncu znajdzie swojego czlowieka !!! zasiedzial sie chlopak u Funi.
  13. pewnie bedzie to jego pierwsza kapiel w zyciu...trzymam kciuki ;)
  14. prosze pomozcie Majqce w zrobieniu ogloszen !!! kilka ostatnich stron mowi o jego zmianach w zachowaniu ,wiec ta pierwsza strona nie jest zbyt aktualna ...Funiu podpowiedz cos prosze !!! zdjecia sa na stronie -1,17,44,51,53,54,58 mysle ,ze najlepsze do ogloszen (przedstwiajace jego osobowosc i potrzeby terriera ) to strona 17 ,fajne tez 44 ,53 zobacz prosze Majqus i sama zadecyduj, ktore sa najodpowiedniejsze
  15. slodziak niechciany przez nikogo na pierwsza
  16. dlatego byla biedna taka slabiutka i obolala :(
  17. Majqus jestes WIELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool3: dziekuje serdecznie:loveu::loveu::loveu:
  18. wszedzie cisza :( nie wiem co sie dzieje ....
  19. pokazujemy sie
×
×
  • Create New...