Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. pokazuj sie Welsh !!!
  2. mam takie marzenie ....by miec dom dla wszystkich tak pieknych ,niechcianych,umeczonych ,osieroconych itp Onkow ...ehhh tu jeden kandydat ,a u Zbojini drugi ;)
  3. przy tyle lapkach to pewnie migiem dojechali ;)
  4. dziekuje Dasienko:) napisala do mnie Plina- Mogę się podjąć ogłaszania, ale za jakiś czas, 3-4 dni. Na razie mam ogłoszeń po czubek głowy. Jak wszystko skończę, zerknę na wątek i porobię ogłoszenia.
  5. pisze gdzie moge i nic ....:( DOM TYMCZASOWY pilnie potrzebny!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Goldenek dziekuje ,ze zajrzalyscie do tej biednej goldenko-podhalanki !!!!!!!
  7. [quote name='Jola+Rani+Sari']Na prośbę goldenek2 założyłam suni wątek na forum SZANSY (kopia 1 postu tego wątku). W końcu sunia jest mixem goldena ;)[/QUOTE] dziekuje dziewczyny ,ze zajrzalyscie !!!!
  8. hop na pierwsza
  9. pokazujemy piekne pysie !
  10. DZiekujemy Majqus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Pestka amorowa na pierwsza ;)
  12. Majqus jeszcze raz serdecznie dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. [quote name='Jasza']IVV - u Ciebie tak mroźnie? (brrr..)[/QUOTE] tak bylo kilka dni temu ,a w wietrze bylo -40C...teraz -12 C zupelnie cieplo ;) uwazajcie ,poniewaz ta pogoda zawsze po 7-10 dniach dociera do Europy. brrrr nie dalo sie powiedziec bo w polowie zamarzalo... moja sucz poubierana ,az prawie nie mogla sie ruszac bidulka, wychodzila na sekunde tylko siu i biegusiem do mnie na rece
  14. trzeba walczyc z ciemnota !!!!
  15. podniose jeszcze raz !!!!!!!!!!!!! Dom PILNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. wyslalam 150zl do Budryska ,juz powinny pieniadze byc
  17. piszcie prosze bezposrednio do niej ,ja przy mojej roznicy czasowej nie jestem w stanie trzymc reki n pulsie :( nim sie tu pojawiam -moim rankiem -to u was juz prawie wieczor,pozniej nie mam dostepu do dogo-praca- ,zagladam tu dopiero moim wieczorem ,a u was jest 3-4 nad ranem... czy Dal jest na FB ? trzeba koniecznie go tam lobowac
  18. ile mamy jeszcze czasu ????
  19. strasznie mi przykro .................:( robilyscie wszystko by go uratowac........................................................................
  20. nic z tego nie rozumiem .................................................:(
  21. moze w koncu choc jeden dom zadzwoni po tego skarba ...
×
×
  • Create New...