zagladam moim rankiem ...a chlopak dalej bezdomny z wyrokiem za kilka dni :(
gdyby go ktos wziol nawet na kilka dni,a my szukalybysmy dalej ....przeciez musi sie cos znalezc,potrzeba tylko troche czasu....
niech sie dziady zaczna troche bac :angryy:!!!!!!!!!!!!!!!!!
zrobi sie szum i zaczna przekazywac ploty i o to wlasnie chodzi !!!!:diabloti: niech wiedza ,ze ktos im patrzy na rece:angryy:
trzeba walczyc z ta ciemnotae i zacofaniem...