[quote name='Jasza']IVV - u Ciebie tak mroźnie? (brrr..)[/QUOTE]
tak bylo kilka dni temu ,a w wietrze bylo -40C...teraz -12 C zupelnie cieplo ;) uwazajcie ,poniewaz ta pogoda zawsze po 7-10 dniach dociera do Europy.
brrrr nie dalo sie powiedziec bo w polowie zamarzalo...
moja sucz poubierana ,az prawie nie mogla sie ruszac bidulka, wychodzila na sekunde tylko siu i biegusiem do mnie na rece