Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ehhh pieknie w tej Polsce ..........................
  2. oj piekny ,piekny ten chlopak ,trudno sie wnim nie zakochac ;)
  3. napisalam do Viris ,miejmy nadzieje ,ze bedzie mogla pomoc strasznie mnie martwi ten psiak :(
  4. czy mozesz podarowac malej jkas czesc swojej garderoby na ktorej bedzie mogla spac w nowym domku ? moze poczuje sie bezpieczniej w nowym miejscu ze znajomym zapachem ? wiem ,ze robi sie to odwrotnie ,zwykle nowy dom zostawia przed adopcja jakies rzeczy by psiak przyzwyczail sie do ich zapachu ,ale moze ta metoda ja troche uspokoi i zacznie byc bardziej kontaktowa na to co sie wkolo niej dzieje....
  5. moje pieniedze juz doszly???
  6. no nareszcie sie cos dzieje !!!!!:) -ogloszenia wirtualne -jest -plakaciki -jest -ogloszenia na NK ,FB ??? -ogloszenia w dobrych lokalnych gazetach ???? -piekne allegro ????
  7. Isadora Ty jestes mistrzem w robieniu pieknych plakacikow !!! Czy mozesz tym psiakom zrobic cos odlotowego prosze ????????????
  8. napisze jeszcze raz by nie przepadlo czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc....................................
  9. czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc....................................
  10. [INDENT]czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc.............................................................................................. [/INDENT]
  11. czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/
  12. wydaje mi sie ,ze trzeba zmienic tytul watku ,napisac posbe o ogloszenia...cos odswiezyc ..... wiem ,ze Funia ma pelne rece z psiakami ,moze ktos chcialby przejac watek ??? czy ktos moze zrobic ladny plakacik ??? porozwieszajcie w miescie wszedzie gdzie sie da i koniecznie ogloszenia w lokalnej dobrej gazecie . czy ktos ma jakies jeszcze pomysly???
  13. wieczorny spacerek
  14. zaciskaj Ewuniu ,zaciskaj ;) ja tez zaciskam !!!
  15. tak ,na Majqus zawsze mozna liczyc !!!!
  16. Lola ,a mozesz ja wrzucic na swoje FB prosze ...:)
  17. cichutko tu .......................
  18. [quote name='toyota']Nie wiem dziewczyny jak Wy to robicie , ale chwała wam za to , że udaje się te domy znaleźć.[/QUOTE] trzymam kciuki !!! oby tak dalej!!!
  19. warto pokombinowac z transportem dla takiego domku!!!
  20. jak widze jaki tu jest sklad ciotek, to juz jestem spokojna ;) bedzie dobrze !!!!!
  21. podnosimy!!!
  22. przesliczny !!!! strasznie sie ciesze ,ze juz bezpieczny !!! super robota dziewczyny !!!!!
×
×
  • Create New...