IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
oj piekny ,piekny ten chlopak ,trudno sie wnim nie zakochac ;)
-
napisalam do Viris ,miejmy nadzieje ,ze bedzie mogla pomoc strasznie mnie martwi ten psiak :(
-
czy mozesz podarowac malej jkas czesc swojej garderoby na ktorej bedzie mogla spac w nowym domku ? moze poczuje sie bezpieczniej w nowym miejscu ze znajomym zapachem ? wiem ,ze robi sie to odwrotnie ,zwykle nowy dom zostawia przed adopcja jakies rzeczy by psiak przyzwyczail sie do ich zapachu ,ale moze ta metoda ja troche uspokoi i zacznie byc bardziej kontaktowa na to co sie wkolo niej dzieje....
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
IVV replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
moje pieniedze juz doszly??? -
no nareszcie sie cos dzieje !!!!!:) -ogloszenia wirtualne -jest -plakaciki -jest -ogloszenia na NK ,FB ??? -ogloszenia w dobrych lokalnych gazetach ???? -piekne allegro ????
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Isadora Ty jestes mistrzem w robieniu pieknych plakacikow !!! Czy mozesz tym psiakom zrobic cos odlotowego prosze ???????????? -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
napisze jeszcze raz by nie przepadlo czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc.................................... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc.................................... -
[INDENT]czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia Huntera i Tosi kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ czy mozecie zalozyc strone zamojszczakow na FB i na NK tam jest duzo ludzi chetnych do pomocy i adopcji -strona psow z Szydlowca ma ponad 1000 znajomych !!!!!! jesli tego sie nie zrobi to bedziemy pykac tak w nieskonczonosc.............................................................................................. [/INDENT]
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
czy ktos moze dorobic wiecej ogloszen? kto moze zrobic plakacik do porozwieszania na miescie -vet,sklepy zoologiczne itp? czy sunia jest oglaszana w miejscowej dobrej gazecie ? mysle ,ze to wszystko trzeba tez zastosowac u Tayki i Pestki-tam trzeba moze tez zmienic cos w tytulach watkow i dodac prosbe o ogloszenia kto jeszcze pomoze ????????????????????????????/ -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
wydaje mi sie ,ze trzeba zmienic tytul watku ,napisac posbe o ogloszenia...cos odswiezyc ..... wiem ,ze Funia ma pelne rece z psiakami ,moze ktos chcialby przejac watek ??? czy ktos moze zrobic ladny plakacik ??? porozwieszajcie w miescie wszedzie gdzie sie da i koniecznie ogloszenia w lokalnej dobrej gazecie . czy ktos ma jakies jeszcze pomysly??? -
wieczorny spacerek
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
zaciskaj Ewuniu ,zaciskaj ;) ja tez zaciskam !!! -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
tak ,na Majqus zawsze mozna liczyc !!!! -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Lola ,a mozesz ja wrzucic na swoje FB prosze ...:) -
cichutko tu .......................
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
IVV replied to Energy's topic in Już w nowym domu
podniose na dobranoc -
podnosimy!!!
-
przesliczny !!!! strasznie sie ciesze ,ze juz bezpieczny !!! super robota dziewczyny !!!!!
-
podniose !!!