kochana jestes Jo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
tylko gdzie ja moge go znalesc ...????:roll:
co do podlinkowania to nie wiem zupelnie ...ale zawsze jak dziewczyny na watkach wstawiaja banerki to sa juz podlinkowane