[quote name='piechcia15']IVV to nie jest tak że jest jeden stróż Dosinej adopcji. Wszyscy się nią zajmujemy. Mamy tyle psich spraw, ze nie pamiętam już kto ma FB a kto nie, ale z tego co pamiętam to Dosia miała od Anity jako pierwsza.[/QUOTE]
jesli bylo wydarzenie to link powinien byc umieszczony na pierwszej stronie by kazdy mogl do niej na FB zagladac...ten pies nie ma zadnego odzewu :(
a moze zbyt wielu tych strozy i dlatego nikt konkretnie nie zajmuje sie adopcja DOsi ... moze wystarczyloby kilka wyznaczonych osob ,ktore skoncentrowalyby sie tylko na niej i jej przyszlosci ?