Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. nie wiem czy jest dostepne ...chyba nie.... trzeba dobijac sie do kazdego hoteliku i wypytywac o kolejke ...ale jakby juz bylo jakies miejsce zaklepane to mozna by bylo zbierac dla suni jakies konkretne pieniadze
  2. dobrze ,ze Ciebie ma a Ty bys nie reflektowala na ta sunie na zdjeciu ? [URL="http://img836.imageshack.us/i/img1922r500.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/958/img1922r500.jpg[/IMG][/URL]
  3. podniose na dobranoc....mysle ,ze pomysl Majqi jest bardzo dobry ...czas ucieka
  4. to dobrze ,ze juz cieplo ...przynajmniej te bezdomne nie beda juz marzly...
  5. [quote name='piechcia15']IVV to nie jest tak że jest jeden stróż Dosinej adopcji. Wszyscy się nią zajmujemy. Mamy tyle psich spraw, ze nie pamiętam już kto ma FB a kto nie, ale z tego co pamiętam to Dosia miała od Anity jako pierwsza.[/QUOTE] jesli bylo wydarzenie to link powinien byc umieszczony na pierwszej stronie by kazdy mogl do niej na FB zagladac...ten pies nie ma zadnego odzewu :( a moze zbyt wielu tych strozy i dlatego nikt konkretnie nie zajmuje sie adopcja DOsi ... moze wystarczyloby kilka wyznaczonych osob ,ktore skoncentrowalyby sie tylko na niej i jej przyszlosci ?
  6. piegusek na pierwsza
  7. podrzycam go tam na strone glowna, jak tylko mam dostep do kompa
  8. ciesze sie ,ze sa postepy !!!!
  9. piekny pomysl dziewczyny :) zaznaczam watek
  10. trzymam kciuki Izus !!!!!!!!!!!!!!
  11. to prawda Soniu ...i rak sutkow moze ja dopasc jesli przy kazdej cieczce ma takie zmiany
  12. doogloszen nowe zdjecia sa konieczne...
  13. i te oczeta ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TXoq2J_9r0I/AAAAAAAABuM/VVUVYBCWxdg/IMG_6983%5B1%5D.JPG[/IMG]
  14. DZiekujemy Lara na Ciebie zawsze mozna liczyc [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020154.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]
  15. i na dobranoc...
  16. to kto pilnuje jej watku i adopcji ?
  17. [quote name='agata-air']Piękny pies, trzymam kciuki za jego zdrowie.[/QUOTE] ja tez !!! dobrze ,ze na Was trafil!!!
×
×
  • Create New...