Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. szkoda mi chlopaka strasznie :( a moze karma powinna byc inna ?
  2. widac ,ze tak ;) Funiu ,a moze w tych miejscach potrzebujesz nowych drzewek ? on tylko pomaga ;)
  3. bosze co z tym chlopakiem robic ???? czy to schorzenie trzustki ,moze wywolywac takie objawy ?
  4. no zostalam tylko ja i Tayunia ... pokazuj sie malenka !
  5. podpisuje sie pod Marysia ...to jeden z niewielu watkow gdzie milo zagladac :)
  6. strasznie zabiedzone,zestresowane te Twoje potffory Izus ;)
  7. hop na pierwsza...
  8. pierwsze tygodnie pewnie beda ciezkie ...ale trzymam kciuki w dalszym ciagu, za jego postepy w nabieraniu zaufania i za Panstwa wyrozumialosc i cierpliwosc!!!!
  9. dziekuje dziewczyny :) nie wiem czy ktos sie odezwal...
  10. znalazlam cos takiego na innym watku -szczerze mowiac to marzy mi sie domowy tymczas dla tej malutkiej suni ,ale wyslijscie zapytanie do psiakiGabi - hotel jest w woj.lubuskim - taki opis: "Nareszcie udało nam się spełnić marzenia o otwarciu hoteliku dla psów, przede wszystkim dla psów w potrzebie. Wychowałam się w domu pełnym psów, od kilku lat w moim domu rodzinnym tymczasowe schronienie znajdują bezdomne psy w terenu naszej malutkiej gminy Lipinki Łużyckie. Psy przebywają u nas bezpłatnie, Urząd Gminy pokrywa tylko koszty karmy i weterynarza. We własnym zakresie sterylizujemy, socjalizujemy i oddajemy do adopcji te psiaki. Ponieważ nadszedł czas się usamodzielnić i wyrwać spod skrzydeł rodziców, postanowiliśmy z TZtem otworzyć hotelik dla psów. Hotelik znajduje się na wsi, z dala od ludzi i dróg, dookoła są łąki i lasy do spacerów. Remont hoteliku cały czas jeszcze trwa, cały czas coś jeszcze poprawiamy i ulepszamy. Psiaki mieszkają w boksach wewnątrz ogrzewanego budynku, od wiosny dodatkowo z każdego boksu psiak będzie miał wyjście do takiego samego boksu zewnętrznego zadaszonego. Tak naprawdę chcemy aby psy jak najmniej czasu spędzały w boksach i do ich dyspozycji jest duży teren do biegania. Zapewniamy psiakom długie spacery na łąki i do lasu. Kwestia karmienia będzie rozstrzygana indywidualnie, ponieważ każdy pies ma inne potrzeby żywieniowe. Zapewniamy psom socjalizację, naukę podstawowych komend oraz prawidłowego zachowania, wszystko to co jest potrzebne aby psiak mógł spokojnie iść do nowego domku, do każdego psa podchodzimy indywidualnie. Przyjmujemy psy lękliwe oraz agresywne. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne oczywiście psy maja zapewnione. Jeśli chodzi o weterynarza to mamy dobrą zaprzyjaźnioną lecznice, weterynarz może w każdej chwili dojechać, my również możemy jechać z psem do lecznicy. Będziemy w miarę potrzeb podawać leki, zmieniać opatrunki itp. Psy mają 24 godzinną opiekę, mają cały czas kontakt z ludźmi, wewnętrzne boksy nie są w jakimś pustym budynku gospodarczym gdzie psy są same, tylko w budynku który jest przerabiany i remontowany i są tam pomieszczenia w których cały czas ktoś z nas przebywa, także mieszkają w boksach ale ze stałym kontaktem z nami, boksy są tylko po to aby uniknąć konfliktów pomiędzy psami. Do opieki nad psami jest 5 osób. W tej chwili mamy 7 boksów wewnętrznych, 6 jest już "zamieszkanych", ale mamy jeszcze miejsce i elementy do zmontowania kojców. Także wolne miejsca jeszcze są. Oprócz tego mamy też 3 boksy zewnętrzne, które narazie stoją puste. Docelowo będzie 10 boksów (wewnętrznych z wyjściem do zewnętrznych). Wystawiamy Faktury VAT. Hotelik znajduje się w województwie lubuskim, w miejscowości Piotrów ( powiat Żary) tel. 666 542 440 [COLOR=#49535a][SIZE=2][COLOR=#000000]mail: [/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][SIZE=2][COLOR=#000000]" [/COLOR][/SIZE][/COLOR] [SIZE=2]hotelik poleca Lu_Gosiak i Obraczus -napiszcie moze do nich o wiecej info by dobrze sprawdzic to miejsce[/SIZE]
  11. podnosimy...
  12. mysle ,ze ze wzruszenia -nie ma zbyt wielu ludzi tak bardzo kochajacych zwierzeta Majqus ...swoj swojego zawsze rozpozna ;)
  13. podnosimy na dobranoc
  14. podnosimy na dobranoc... a moze warto wstawic to info na CzK ?
×
×
  • Create New...