Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Przepraszam za offa ale pilnie potrzebny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  2. Trzymam kciuki. przepraszam za offa ale potrzbny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego Boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  3. przepraszam za offa ale pilnie potrzebny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727
  4. Przepraszam Za offa, ale pilnie potrzbny transport ze śląska do warszawy dla niewidomego boxerak [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  5. [INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT]
  6. [INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT]
  7. [INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT]
  8. [B] [/B] [INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"]http://www.dogomania.pl/threads/1849...7#post14641727[/URL] [/INDENT]
  9. przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
  10. roześlę po znajomych wątkach pytanie o ten transport do Warszawy. W jakim terminie to miałoby być?
  11. Pogadaj z weterynarzem. Jakby tylko dało się bez operacji to pewnie że to lepsze wyjście. Ja dzisiaj i jutro niestety muszę odpuścić gonienie za kasą ba mam sajgon w pracy, ale w środę dalej się intensywnie biorę. Musimy koniecznie dozbierać te stałe deklaracje, znacznie łatwiej dozbierać potem jednorazowych gdyby było potrzeba na ten lek.
  12. [quote name='Kapsel']Jeszcze parę Kochanych duszyczek i chłopczyk pojedzie do hoteliku! Życzę mu tego z całego serca. Dużo jest aniołków na dogo! Dacie radę! Ja też zbieram na ślepaczka i mam nadzieję, że wszystko się ułoży![/QUOTE] Kapselku zaglądam do twojego ślepaczka i życzę powodzenia. Dacie radę. Dobrze że są dobre duszyczki na Dogo. Wszystkim dobrym duszyczkom bardzo dziękujemy
  13. jakie wspaniałe wiadomości. Bardzo się cieszę. :) :) :)
  14. Jak miło wejść na wątek ze szczęśliwym zakończeniem. Bardzo się cieszę. Cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie tu czasem [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872[/url]
  15. Cioteczki przepraszam za offa ale zajrzyjcie tu czasem http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872
  16. Trzymam kciuki za ten domek. Proszę cioteczki zaglądajcie tu czasem nawet tylko po to żeby podnieść [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872[/url]
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872[/url]
  18. Też będę zaglądać i trzymać kciuki. Cioteczki proszę odwiedzajcie od czasu do czasu wątek Volwerinka nawet tylko po to żeby podnosić [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872 Z góry bardzo dziękuję
  19. Trzymam kciuki za domek dla Rozi. Cioteczki zaglądajcie czasem na wątek Volwerinka [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] nawet tylko po to żeby podnieść Z góry bardzo dziękuję :)
  20. Jak się ma biedny staruszek. Cioteczki odwiedzajcie od czasu do czasu wątek Volwerina http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377 Wiem że wszystkie jesteście obłożone deklaracjami ale chociaż niech będzie podnoszony. Z góry dziękuję :)
  21. Witam i pozdrawiam Gapiszona :) :) Gapciowe Cioteczki zaglądajcie czasem na wątek Volwerinka nawet tylko po to żeby tylko podnosić i żeby wątek żył tak jak Gapciowy. Trzymam kciuki za dobry domek dla Gapcia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url]
  22. [quote name='weszynoska']Niestety...zrezygnowali :( obowiązki ich chyba przerosły. To był taki zryw bez zastanowienia, kobieta pracuje dośc intensywnie, a pan jest po operacji i trochę czasu zajmuje mu dbanie o wlasne zdrowie, rehabilitacja itp... pewnie po przemysleniu zdecydowali, że nie mogą. Ale mają go na uwadze i gdyby ktoś pytał to polecą[/QUOTE] Lepiej że zrezygnowali niż po adopcji miałoby się okazać że nie dają rady. Taki piękny psiak. Cały czas mu kibicuję i trzymam kciuki. Cioteczki proszę zaglądajcie czasem na wątek Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] nawet tylko po to żeby podnieść i zrobić trochę ruchu. Bardzo pusto się tam zrobiło. :) :)
  23. Trzymam kciuki za dobre wiadomości. Gasparkowe Cioteczki proszę zaglądajcie czasem na wątek Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] chociażby żeby go podnosić. Tak się tam pusto zrobiło, a jeszcze trzeba dozbierać kaskę
×
×
  • Create New...