-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale pilnie potrzebny transport ze śląska do Warszawy dla niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Mysza2 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
teraz powinno wejść -
Przepraszam Za offa, ale pilnie potrzbny transport ze śląska do warszawy dla niewidomego boxerak [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url]
-
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Mysza2 replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT] -
[INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT]
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Mysza2 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727[/url] [/INDENT] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[B] [/B] [INDENT] przepraszam za offa ale bardzo potrzebny transport ze śląska do Warszawy na konsultacje niewidomego boxerka [URL="http://www.dogomania.184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie/page14?p=14641727#post14641727"]http://www.dogomania.pl/threads/1849...7#post14641727[/URL] [/INDENT] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
roześlę po znajomych wątkach pytanie o ten transport do Warszawy. W jakim terminie to miałoby być? -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pogadaj z weterynarzem. Jakby tylko dało się bez operacji to pewnie że to lepsze wyjście. Ja dzisiaj i jutro niestety muszę odpuścić gonienie za kasą ba mam sajgon w pracy, ale w środę dalej się intensywnie biorę. Musimy koniecznie dozbierać te stałe deklaracje, znacznie łatwiej dozbierać potem jednorazowych gdyby było potrzeba na ten lek. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Jeszcze parę Kochanych duszyczek i chłopczyk pojedzie do hoteliku! Życzę mu tego z całego serca. Dużo jest aniołków na dogo! Dacie radę! Ja też zbieram na ślepaczka i mam nadzieję, że wszystko się ułoży![/QUOTE] Kapselku zaglądam do twojego ślepaczka i życzę powodzenia. Dacie radę. Dobrze że są dobre duszyczki na Dogo. Wszystkim dobrym duszyczkom bardzo dziękujemy -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Mysza2 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za ten domek. Proszę cioteczki zaglądajcie tu czasem nawet tylko po to żeby podnieść [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872[/url] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872[/url] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Mysza2 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Też będę zaglądać i trzymać kciuki. Cioteczki proszę odwiedzajcie od czasu do czasu wątek Volwerinka nawet tylko po to żeby podnosić [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Quad/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629872#post14629872 Z góry bardzo dziękuję -
Trzymam kciuki za domek dla Rozi. Cioteczki zaglądajcie czasem na wątek Volwerinka [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] nawet tylko po to żeby podnieść Z góry bardzo dziękuję :)
-
Jak się ma biedny staruszek. Cioteczki odwiedzajcie od czasu do czasu wątek Volwerina http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377 Wiem że wszystkie jesteście obłożone deklaracjami ale chociaż niech będzie podnoszony. Z góry dziękuję :)
-
Witam i pozdrawiam Gapiszona :) :) Gapciowe Cioteczki zaglądajcie czasem na wątek Volwerinka nawet tylko po to żeby tylko podnosić i żeby wątek żył tak jak Gapciowy. Trzymam kciuki za dobry domek dla Gapcia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url]
-
[quote name='weszynoska']Niestety...zrezygnowali :( obowiązki ich chyba przerosły. To był taki zryw bez zastanowienia, kobieta pracuje dośc intensywnie, a pan jest po operacji i trochę czasu zajmuje mu dbanie o wlasne zdrowie, rehabilitacja itp... pewnie po przemysleniu zdecydowali, że nie mogą. Ale mają go na uwadze i gdyby ktoś pytał to polecą[/QUOTE] Lepiej że zrezygnowali niż po adopcji miałoby się okazać że nie dają rady. Taki piękny psiak. Cały czas mu kibicuję i trzymam kciuki. Cioteczki proszę zaglądajcie czasem na wątek Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] nawet tylko po to żeby podnieść i zrobić trochę ruchu. Bardzo pusto się tam zrobiło. :) :)
-
Trzymam kciuki za dobre wiadomości. Gasparkowe Cioteczki proszę zaglądajcie czasem na wątek Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82/page40?p=14629377#post14629377[/url] chociażby żeby go podnosić. Tak się tam pusto zrobiło, a jeszcze trzeba dozbierać kaskę