Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Justynko, może dobrze byłoby zaktualizować stan deklaracji stałych i jednorazowych na pierwszej stronie.
  2. Może Gaspar który pojechał do Pobieczan znajdzie dom bo jest podobno zainteresowanie. Wtedy stała deklaracją Gasparka mogłabym dać tutaj. Trzymajcie kciuki
  3. bardzo dziękujemy baster&lusi
  4. Nie czytaj w necie bo nerwicy dostaniesz, poczekaj aż wrócą. Trzymam mocno kciuki.
  5. Czekamy na dobry kochający domek wilczku
  6. Bardzo się cieszę, że jest szansa na domek. Do góry chłopaku
  7. Bardzo proszę cioteczki podajcie dane do przelewu na pw do osoby o nicku baster&lusi. Zadeklarowała 20 zł, wpłaci dzisiaj. Bardzo dziękujemy:)
  8. u mnie ci co są czuli to mają psy, próbowałam już kiedyś na naszej klasie szukać domku, odzew był prawie żaden. W każdej wolnej chwili rozsyłam wątek. Finansowo na razie kiepsko, jak będę mogła to coś dorzucę, ale na razie stałej deklaracji nie mogę złożyć
  9. Dziękuję kaa za maila. Na razie porozsyłam wątek gdzie się da.
  10. Dzień dobry Gasparku. Trzymam kciuki za następny cud - kochający stały domek dla ciebie.
  11. Ja dokładam swoje buziaki. Bjuta jesteś wielka
  12. To zależy w jakim jest teraz stanie. Pisałaś niedawno, że jest jeszcze bardzo wystraszona. Ale może zacząć już pisać. A nuż trafi się domek który będzie chciał i umiał sobie z tym poradzić.
  13. Zdjęcia super. Kochany psiaczek. Ja wierzę że znajdzie kochający dom
  14. Witaj Gasparku i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Jak to miło wejść na wątek gdzie coś się udało.
  15. Tytuł super [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon11.png[/IMG], czy ktoś podał Wikarkowi numer konta?
×
×
  • Create New...