Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Jeśli coś pokręciłam albo kogoś pominęłam to wybaczcie i poprawcie mnie. Justynko i kaa wracajcie do zdrowia i na wątek, żeby ratować psinkę. Ja dalej będę rozsyłać wątek aż do skutku. Nie damy psiaczkowi zginąć. Bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy zadeklarowali pomoc :) :) :)
  2. deklaracje stałe Bela 51 5 kaa 10 anett 10 ammounie 10 szafranekm 10 agnieszka103 5 mikoada 5 kmurdz 15 Tz kmurdz 15 Teresa Borcz 5 daria 5 marzenawtf 10 monika55 10 ladymonia 10 pola53 10 pucka69 10 ulvhedin 15 havanka 10 wiga 50 do końca roku slay 30 6 miesięcy sybisia 5 razem 255 deklaracje jednorazowe szafranekm 20 carolinascotties 24 gochat 30 Teresa Borcz 30 marzenawtf 40 brucelee 15 baster&lucy 20 panca 30 ammounie 50 miłosz8 10 pucka69 36 żabusia 25 bjuta 15 kotryzy55 20 lawinia 10 razem 375
  3. [quote name='kaa']Ślicznie wszystkim dziękujemy w imieniu psiaka , nie wiem komu Justyna już wysłała numer konta, bardzo prosze sioę upomnieć jak ktoś jeszcze nie ma . Wieczorem wpisze wpłaty . Coś nas Justyna pech prześladuje z tymi chorobami nie dośc że mi się dyskopatja odezwała, to mam problem z bólami w stawach i tracew czucie w rekach, nawet pisać mi ciężko, przeważnie leże , bo tak najmniej boli. W związku z tym prosimy o wyrozumiałośc , będe rzadziej na dogomani .[/QUOTE] Na pewno trzeba wysłać nr konta do: ulvhedin, havanki, Wiga, sybisia. za chwilę podliczę wszystkie deklaracje, a wy tylko po mnie sprawdźcie i wstawcie na 1 stronę
  4. [quote name='carolinascotties'][B]mam do wystawienia zestaw najnowszych kosmetykow Vichy (krem i sztyft pod oczy), ktory - dzieki pomocy dogomaniakow wygralam w konkursie na forum wizaz.pl i zadeklarowalam, ze przekaze je na dogomaniacka bide... dwa psiury, na ktore chcialam przekazac kosmetyki znalazly dom - wiec przekaze bazarek na Volwerina - niestety nie moge zajac sie bazarkiem... - komu moge wyslac te rzeczy? prosze o PW.[/B] [B] z tego bedzie pewnie cos ok 90 zl zrobie zdjecie i opisy - ktos bedzie musial wystawic i wyslac :) [/B][/QUOTE] Karolinko masz zapchaną skrzynkę. Havanka zaproponowała, że może zająć się bazarkiem. Czy jesteście w kontakcie?
  5. Nie mogę się skontaktować z Justyną bo ma zapchaną skrzynkę i chyba nie było jej dzisiaj przy komputerze. Jutro się z nią zdzwonię żeby podała numer konta. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy :) :) :) :)
  6. Justynko, widzisz jakoś uda się nazbierać na Volwerinka małymi kroczkami, same dobre wiadomości, bardzo bardzo dziękujemy :) :) :)
  7. Bardzo , bardzo , bardzo dziękujemy :) :) :)
  8. Bardzo bardzo dziękujemy :) :) :)
  9. Dziewczyny wyrzucą mnie z pracy pewnie bo przez pół dnia rozsyłam wątek na pw ale jest nadzieja na jeszcze jedną stałą deklarację od osoby o nicku shadow1. po Weekendzie da odpowiedź. Napisała ma na pw : "Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [INDENT] hmmm-coś pomyślę przez łikend i się odezwę.chociaż 250 to nie moge obiecać ale dam znać."[/INDENT]
  10. [B]Cioteczki mamy stałą deklarację od ulvhedin (przesyłam odpowiedź na mój pw) [/B] [B][B]Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [/B][/B] [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] deklaruje stałe 15 zł. jesli bedę miała to dam więcej. Mogę też zaoferować jakąś pomoc w transporcie psiaków, jeśli tylko będę mogła-pomogę jak umiem[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT]
  11. Wskakuj Volwerinku na 1 prosić o stałe deklaracje
  12. Bjutko, trzymaj się i zdrowiej jak najszybciej
  13. Bardzo się cieszę z tak szczęśliwego zakończenia. Bardzo proszę jeśli ktoś mógłby przenieść swoją stałą deklarację z Barego na Volwerina [url]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-brakuje-250-z%C5%82[/url] nie umiem podlinkować, ale można wejść na ten wątek przez drugi obrazek w mojej sygnaturze. Proszę cioteczki pomóżcie
  14. Trzymam kciuki Gasparku za dobry domek dla cibie
  15. Bardzo prosimy o deklaracje na Volwerinka
  16. Kaludia wielki szacunek, jesteś aniołem. Czekamy na następną sesję zdjęciową i wiadomości o Maxiu. Tak miło wejść na ten wątek i popatrzeć na jego szczęśliwą spokojną mordkę.
  17. Marcinki z roślinnego Bazarku Tamarki doszły do mnie. Bardzo dziękuję. Tamarka pięknieje w oczach.
  18. Witaj Bjuto, zdjęcia Gasparka cudne. Czy coś słychać w sprawie domków które były zainteresowane?
  19. Nareszcie jakieś dobre wiadomości. Porównajcie ze zdjęciem z pierwszego postu. To juz nie ten sam pies. Kochany biedulek. Dziewczyny jesteście wielkie. Może podesłać to zdjęcie do "przyjaciela zwierząt" :)
  20. [quote name='kaa']no można jeszcze sprzedać nerkę ewentualnie :evil_lol:[/QUOTE] przemyślę :)
  21. Jeszcze 260 zł. Przydałoby się wygrać w totka
  22. [quote name='carolinascotties']w drugim poscie jest podsumowanie :)[/QUOTE] Nie jest aktualne zwłaszcza wpłaty jednorazowe
×
×
  • Create New...