-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']To Myszeczka tyle cioteczek zwabiła :buzi: Kochana Myszka :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Kaspelku kochany ja cię też kocham [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bussi.gif[/IMG] :loveu::loveu: . Ale proszę nie zwalac na mnie całej odpowiedzialności, jedna cioteczka skarżyła się że atak na pw był na nią zmasowany: i ja i diana79. :lol::lol::lol: Jakby was wszystkich tu nie było to nic by z tego nie wyszło. Teraz tylko trzymać kciuki za wetów żeby wymyślili coś dobrego. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='IKA & SONIA']Mroowa to niesamowita wygoda internetowe konto. Ja mam przelewy za friko i deklaracje realizuję w dogodnym momencie. Polecam jednym słowem :)[/QUOTE] Ja za friko nie mam ale już dawno zapomniałam co to latanie na pocztę. Mróweczko jak pójdziemy razem wyprowadzać na siku Diega to cię przekonam do internetowego konta. Jeden minus to że TZ widzi co na dogo przelewam.:-(:-(:-( i puka się w głowę czasami. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewexoxo']no jeszcze moje skromne 10zł - pewnie jutro dojdzie[/QUOTE] Dzięki dopisałam w jednorazowych , na pewno dojdzie, teraz w wolne dni dochodza chyba tylko te z tego samego banku -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
DEKLARACJE stałe: [COLOR=Red]wpłynęło [/COLOR] 10 zł Mysza2 [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 30 zł Andegawenka [COLOR=Red]wpł 30[/COLOR] 20 zł Mroowa 20 zł Odi 10 zł Wojtuś 10 zł Aliszcze [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 15 zł Lucyna [COLOR=Red]wpł 15[/COLOR] 20 zł Kaas1 [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 20 zł Nevada 10 zł vega36 [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 15 zł Ulka 1108 10 zł Germaine 10 zł Li1 20 zł Maja602 60 zł Elcia 10 zł Kielaczka 290 zł razem [COLOR=Red]wpł 105[/COLOR] JEDNORAZOWE: [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] 20 zł Ilon_n [COLOR=Red]wpl 20[/COLOR] 50 zł Kapsel [COLOR=Red]wpł 50[/COLOR] 20 zł Iremos [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] 10 zł Miła od Gucia 10 zł Kakadu [COLOR=Red]wpł 10[/COLOR] 15 zł Lolalola 30 zł Marzenkap 150 zł Taks [COLOR=Red]wpł 150[/COLOR] 10 zł Lu-Gosiak 10 zł Shania coś...Kaczadupka 60 zł Ela40 (3 mies. po 20 zł) [COLOR=Red]wpł 40[/COLOR] 10 zł lawinka coś...Mc_Mother coś Magda coś IVV 10 Ewexoxo Ma6da jak wyadoptuje swojego podopiecznego (być może stała) miesiek89 [COLOR=Red]wpł 20[/COLOR] aimez_moi [COLOR=Red]wpł 15[/COLOR] razem [COLOR=Red]wpł 325[/COLOR] dziękujemy Jeśli kogoś pominęłam to bardzo proszę o sprostowanie -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='elcia']Przepisz nas na 60 zl miesiecznie.Pozdrawiam[/QUOTE] DT dla Tofika już prawie jest Bardzo bardzo:loveu::loveu::loveu:cioteczce dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Grypę, wet leczył jak człowieka - Twoja ma?[/QUOTE] Ma. Już dostała zastrzyki (antybiotyk przeciwbólwe przeciwgorązckowe) śpi teraz. ale nie pytajcie jaką mialam końcówkę nocy i ranek. Myślałam że coś zatrutego na dworze dorwała, spanikowałam w takim była stanie. Ona jest malutka 37 kg waży a jak na złośc od rana jestem sama, ale jakoś sie dotarabaniłyśmy do weta. Już jest lepiej. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='elcia']poprosze o dane do przelewu.pomozemy malemu 50 zl miesiecznie.mam nadzieje ze troche pomoze:)[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Hura!!!! To bardzo dużo Bardzo dziękujemy kochanej cioteczce :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: To będzie stałych 270 zł. Tofik po amputacji (jeśli będzie) może się już praktycznie pakować Tyle dobrych dusz się nad nim pochyliło że musi być dobrze. Może nawet domek się jakiś znajdzie:multi::multi::multi:zaraz wysyłam -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zacznę od końca Saba ma ostrą anginę. Ale zanim do weta dotarłam nie pytajcie co przeżyłam nad ranem i do południa. Myślałam że czymś się dosłownie otruła i że mi się kończy, o szczegółach pozwólcie pisać nie będę. Naprawdę spanikowałam. Najważniejsze że udało mi się ją jakoś doprowadzić do auta. Ona waży 37 kg a ja jestem dzisiaj sama, a dosłownie słaniała się na łapach. Dostała antybiotyki, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe i śpi biedula. Żaden z moich psów wcześniej nie miała anginy. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jolanta08']Melduję się na wątku i proszę na pw o dane do przelewu.Mimo,że nie jest to deklaracja stała ale będę zaglądać do chłopaka i wspomagać groszem,dopóki nie zbierze deklaracji.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:Bardzo bardzo bardzo dzsiekujemy:multi::multi::multi: już wysyłam -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
To umawiamy się w krzaczorach? Cioteczki czy któryś w waszych psów miał kiedyś anginę? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pusiu pokazujemy się i szukamy dobrego wyrozumiałego ludzia dla Ciebie -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Jak to co Ci z tego???? Racz zauważyć, że tu parę fajnych babek bardzo Cie polubiło, a żeby polubić faceta na dogo..... to już jest coś :D:D:D Nawet pod nickiem Nes i tak Cie wyczuwamy na odległość :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] Podpisuję się pod tym. I ostrzegam że wieczorem Diega na sikanko ja będę z Nes wyprowadzać :eviltong::eviltong::eviltong::shiny::shiny::shiny: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']pieniadze wyslane :) zdrowiej Tofiku![/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Hura!!!!! :bigcool::bigcool::bigcool:Dziewczyny jesteście boskie :biggrina::biggrina::biggrina::biggrina::kiss_2::kiss_2::kiss_2:[/QUOTE] Kapselku kochany napisałaś to pod postem od Misiek89 i wujek nam się może obrazić, że mu pleć zmieniasz ;);););) Przepraszamy Miśku - chłopaki też jesteście boskie:loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewexoxo']Mysza2 spokojnie, bo serduszko wyskoczy i kto bedzie zbierał na Tofika? ;) A jak rana na nóżce? No i jak ogólnie bidulek dzisiaj się czuje?[/QUOTE] Nie wiem jak Tofik, ja ze swoją byłam u weta. O tofiku to Kaa, Justyna85 i Justyna_wolontariat będą mogly coś napisać. W poniedziałek ma być konsultacja 3 chirurgów w sprawie tej amputacji. Jestem pełna podziwu dla tego schroniska w Rudzie Śląskiej ze się tam psiaczkami przejmują. No i dla dziewczyn oczywiście. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miła od Gucia']Kochani, ja tak się nieśmiało wtrącę, gwoli formalności. Jak to mówią strzeżonego Pan Bóg strzeże. Jak wiecie, ja prowadzę konto bassecie. I zasięgałam informacji w tej sprawie. I dlatego też dla dobra Myszy2, wszyscy, którzy zasilacie Tofika, w przelewie piszcie tak: Darowizna i np. Miła od Gucia na Tofika. To słowo darowizna jest bardzo ważne. Co innego jak się wysyła na schron, czy fundację, to inaczej. Choć ja obojętnie, gdzie na jakie stowarzyszenia wysyłam pieniądze zawsze piszę darowizna.[/QUOTE] Cioteczki jestem pólżywa bo mi się moja sunia pochorowała, od weta przed chwilą wróciłam, a wy mnie jeszcze jakąś skarbówka straszycie. Zupełnie się nad tym nie zastanowiłam podjąc konto. Ale jeśli możecie to dopisujcie to"darowizna". Dzięki "Miła od Gucia" za troskę:):) Wracając do weta jak już byłam to pytałam o te protezy. Orientacyjnej ceny nie potrafili mi podać ale odradzali próby zalożenia. Podobno to prawie niemożliwe żeby pies chciał w tym chodzić. Raczej już ten wózek doradzają, a wogóle to mówią że 3 łapy to na ogół nie problrm -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mamy jeszcze jedną stałą deklarację 20 zł od Maja602 cyt maila "Dzięki za odpowiedź. Wiem że znalezienie domu dla Tofika graniczy z cudem ale cuda też się podobno zdarzają. Damy mu szansę z zrobimy w odpowiednim czasie ogłoszenia. W chwili obecnej mogę zadeklarować 20zł. misięcznie natomiast będę wpłacała ile będę mogła jednak nie mniej niż 20zł. Oczywiście trzba zebrać stałą kwotę na opłaty miesięczne a jednorazowe będą na leki i nne jego potrzeby. Zatem deklaruję 20 zł. miesięcznie na Tofikowy DT. Poproszę nr konta i inne dane do wpłaty. Maja" bardzo bardzo bardzo dziekujemy :multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
cyt maila od ewexoxo "serce ściska, ale niestety w kieszeni pusto... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] w tej chwili mogę dorzucić 10zł jednorazowo " :multi::multi::multi::multi: Bardzo bardzo dziekujemy :loveu::loveu::loveu: Wszyscy cierpimy na ta dolegliwość:shake::shake: -
[quote name='jamor']gapcio spi, ostatnia noc u mnie. rano do ds :-(.[/QUOTE] Pozdrawiamy gapcia i Jamora:):) nocnego marka
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Misiek89']Hej:) Chętnie prześle pare groszy na Tofika ;) gdzie jest nr konta?[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: już wysyłam :multi::multi::multi::multi: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Po ataku:lol: diana79 i Mysza2 poddaje sie i deklaruje dyche miesiecznie.[/QUOTE] :lol::lol::lol: znowu się zdublowałyśmy?:lol::lol::lol: To bardzo przepraszamy i jeszcze bardziej dziękujemy kochanej :loveu::loveu::loveu::loveu: cioteczne. :multi::multi::multi::multi: Jednak w kupie siła ;););););) to mamy już 200 miesięcznych -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mamy stałą deklarację od Germaine, która ma tyle swoich podopiecznych i jeszcze Tofikowi chce pomóc cyt maila "deklaruje 10 zł jako stała deklaracje miesieczna i trzymam kciuki zeby sie udało" Bardzo bardzo:loveu::loveu::loveu::loveu:kochanej cioteczce dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: To razem mamy już 190 zł miesięcznych -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madziadalena']Niestety wesprzec finansowo nie dam rady, ale chociaż pozaglądam do Tofika i podniosę wątek.[/QUOTE] Zaglądanie i podnoszenie to też pomoc. Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: