-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
to czekamy na relację po przyjeździe na miejsce:) -
[quote name='petunia']Mój pierwszy post... Nie tak miał wyglądać. Całą noc siedziałam i czekałam. Tak mi przykro. Tak strasznie przykro...[/QUOTE] :-(:-( dopiero teraz weszłam z wątku Emi. Tak mi strasznie przykro:-(:-( Mam takie samo doświadczenie niestety z jednym z moich psiaków. Śpij spokojnie malutka [*], trzymaj się Buster i wspieraj mamę:-(
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Powodzenia wszystkim dobrym duszom i Bimowi:) -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Mysza2 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesusiu co ty taka zwięzła jesteś w tych relacjach:mad::mad: Prosimy o szczegółowy reportaż:cool3::cool3: -
[quote name='Kapsel']Ja nie umiem, nawet zdjęć wstawiać, przecież już pisałam, że ja babcia jestem :placz: Malwi mu zrobi piękne, wyróżnione za 20 zł. Szukamy sponsora :roll:[/QUOTE] To już znalazłyście. Na jakie konto sponsor ma wpłacić? Kapselku ja też nie pierwszej młodości a się nauczyłam
-
Zajrzałam sobie żeby zobaczyć jak tam Trini w nowym DT/DS. Śliczna parka. Ja chcę na same takie wątki wchodzić. Powodzenia rodzinko Trini:)
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę, lubię takie metamorfozy:) -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko czy doszła moja ostatnia wpłata 50 zł bo nie ma jej w rozliczeniach? -
Cioteczki zrobiłam bazarek ze srebrnej biżuterii podarowanej przez cioteczkę WiosnA dla Emi. Serdecznie zapraszam i proszę o pomoc w rozsyłaniu http://www.dogomania.pl/threads/191202-w-przegotowaniu-srebrna-bi%C5%BCuteria-dla-Emi-do-26.08.2010-godz-22-00?p=15221170#post15221170
-
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Ale Cookie nazbierał kasiorki z bazarku :siara::siara::siara:[/QUOTE] Tyle ciotek sponsorów ma szczęściarz w tym nieszczęściu:) -
:(:( smutne to bardzo, jedno co dobre że zasnął spokojnie, najgorzej jak trzeba podejmować te trudne decyzję:(
-
Też bym bardzo chciała żeby Zuzi zdjąć bana, może moderator będzie tak łaskawy, plizzzzz. Tyle się dziewczyna napracowała przy tych bazarkach, tylu psom pomogła. Fajnie byłoby żeby moderator ostrzegał co jest źle. Każdy chętnie wtedy poprawi. Szkoda żeby zniechęcili sie do pracy na dogo tacy ludzie jak Zuzia
-
Ale on zarąbisty jest, Nawet po oczach widać że to jeszcze taki dzieciuch fajny. :) . Żeby tylko na jakiegoś dobrego ludzia trafić :)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Na tym ostatnim zdjęciu jest kawałek Tofika, tylko trzeba poszukać:evil_lol: Był dzisiaj dla mnie za szybki:razz:[/QUOTE] No rzeczywiście coś tam z lewej strony prześwituje przez krzaczory:) Ja tam mu się nie dziwię że tak Cię potraktował, to za ta "ostatnią niedzielę":eviltong::eviltong: -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nevada']świtnie Tofik wyszedł na zdjęciach :lol:[/QUOTE] Zwłaszcza na tym ostatnim :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uleńko , bywały lepsze,ale Ci wybaczamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
On wie że Kapsle to nam się mylą a szczylu to wiadomo o kogo chodzi :evil_lol::evil_lol:
-
Witajcie, ponieważ kiedyś umówiłam się z cioteczką WiosnA (przy okazji zupełnie innego wątku, który teraz nie wymaga kasy) że zrobię bazarek ze srebrnej biżuterii , którą WiosnA chce podarować ustaliłyśmy że bazarek ten będzie na pomoc dla Emi. Zdjęcia już mam, jak dostanę opisy to zaraz zabieram się do roboty. Jak będzie gotowy to wstawię link :)
-
Jesssuuu czy dzisiaj jest dzień samych dobrych wiadomości :multi::multi::multi: Agnezia , to lepiej już dla suni być nie mogło :loveu:
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cioteczka Kapsel, która kupiła kilka rzeczy na bazarku dla Puśki właśnie mi napisała, że wpłaca pieniądze, ale z zakupów rezygnuje i przeznacza je na kolejny bazarek dla Puśki. Napisała mi też że przelewa 70 zł (zamiast 25) za wylicytowane zakupy na pokrycie długu za poprzedni miesiąc. Kapselku kochany bardzo dziękujemy :loveu::loveu: