Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Masakra to mało powiedziane:( Majeczki nie dostaną ale jakaś inna bida tam pewnie trafi:(
  2. Super wynik, Grzybciu, masz dobre ciotki :):)
  3. Mamy wiadomości z brunkowego domku:):) [SIZE=3][I][B] "Witam Pani Elu.Przepraszam za tak długie milczenie.Byłam odcięta od świata ( w same święta padł mi komputer). Brunko ma się dobrze ,chociaż chyba brak mu śniegu. Siada przy oknie lub przy drzwiach balkonowych i wypatruje czy nieba nie leci biały puch. A tu nic.Pozdrawiamy wszystkie cioteczki i ich podopiecznych."[/B][/I][/SIZE] [IMG]http://i59.tinypic.com/voo66f.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/jrup13.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dlsyms.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/11blwrb.jpg[/IMG] Cudo nasze :multi::multi::multi: Ja chcę więcej takich domków:)
  4. Super że je, będzie dobrze, jest malutka więc o domek nie będzie trudno:)
  5. Kesh jak zwykle z zabawką (gdzie ta stara piłeczka?) Nikt o niego nie dzowinił?
  6. Coś w sobie ma ta Zosia nieziemskiego. Czemu nikogo za serce nie chwyciła
  7. Wcale mu się nie dziwię:) Agunia, znajdziemy mu domek i będzie dobrze:)
  8. [quote name='andegawenka']Kolorowych snów Szafranku [URL="http://smayliki.ru/smilie-1162943559.html"][IMG]http://s19.rimg.info/b70da27b5374ec074040d2a4f123d07e.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Gdzie tam jeszcze do spania:):)
  9. [quote name='AgusiaP']Odwiedzam Melcię ;) Z dnia na dzień w stosunkach między dziewczynkami, pewnie będzie coraz lepiej ;)[/QUOTE] Gabi da radę:)
  10. Nie wiem Gabunia jak to zrobić, to jest loteria. Sama wiesz jak ludzie czarują, a jak się to ma do rzeczywistości potem. Doczeka się i Figunia, wiem że to okropne te ciągłe przenosiny, ale pomyśl o psiakach które wracają do schronu. Figunia miała gdzie wrócić i tym się cieszmy
  11. [quote name='AgusiaP']To ja wezmę ze sobą jutro jeszcze to srebro Elunia ;)[/QUOTE] Pytałam dzisiaj Ewy, jeszcze mają Agunia:)
  12. Marysiu, rozmawiałam z Tosią, nie szalejcie i zostawcie jak jest.
  13. [quote name='MagdaB']Co u mojego tygryska? Jestem ciekawa czy by mnie poznał bo takim czasie.[/QUOTE] Wybierz się w odwiedziny i się przekonasz:) U Majkiego bez zmian, kicha jak kichał, skąd się tyle tego stale bierze. Poza tym jest wesoły, je, czekamy na wyniki z wymazu.
  14. [quote name='paula_t']I ja się melduję u kiciusia ;) Aguś, ja Ci obiecuję, że w końcu przyjadę do Dąbrowy z własnoręcznie zrobionymi klapkami na oczy:eviltong: Nawet biedna na wesele nie może w spokoju pojechać:evil_lol:[/QUOTE] Paula, je się dokładam finansowo do klapek :eviltong:
  15. Dziewczynki, lekarstwa do Pimpula zawiezione. Trzymamy kciuki żeby dobrze zareagował na forthyron. Pani Ania zaproponowała, żeby jej wpłacać na Pimpka o 100 zł mniej a tą kwotę zainwestować w karmę weterynaryjną wątrobową dla Pimpka.
  16. Zaglądamy i będziemy zaglądać:)
  17. Dzięki Uleńko:) Śliczny ten Nugacik
  18. A z kim Ci tak będzie źle jak z nami:)
  19. Melduję się u Tygryska:)
  20. Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, dom z ogrodem, mieli wcześniej jamnika. zobaczymy.
  21. [quote name='AgusiaP']Ja już nawet nie mam siły komentować zachowania tej dziewczyny... W środę jedziemy z Elunią na wizytę w sprawie Majeczki, zobaczymy co z tego domku wyjdzie...[/QUOTE] Jedziemy, ale bez entuzjazmu:(
  22. Ale przynajmniej nie wozimy jej przez pół Polski:(
  23. Gabi nie dołuj się, nie ma w tym niczyjej winy za wyjątkiem nieodpowiedzialnych właścicieli. Paula, przy pechu Figuni to wolimy na śląskie.
  24. No to jesteśmy po wizycie w Lupusie. Pimpek ma brać hepatil po 1 tabletce dziennie na wątrobę i Forthyron na niedoczynność tarczycy - na początku przez 3 tygodnie po 1/2 tabletki co 12 godzin, a po 3 tygodniach po całej. Gdyby źle reagował na forthyron (wymiotował, inaczej się zachowywał) to mamy się zgłosić po zmianę leku. Dlatego teraz kupiłam tylko jeden listek (10 tabletek), a jak będzie ok to dokupimy do pełnej 6 tygodniowej kuracji. PO 6 tygodniach mamy przyjść na badanie krwi. Wskazane byłoby mu zmienić karmę na wątrobową na Royal hepatic albo Hills (chyba ud muszę poczytać w necie) Jutro podjadę do Pimpka z lekarstwami [IMG]http://i44.tinypic.com/21l4in9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...