-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Masakra to mało powiedziane:( Majeczki nie dostaną ale jakaś inna bida tam pewnie trafi:(
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Mysza2 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Mamy wiadomości z brunkowego domku:):) [SIZE=3][I][B] "Witam Pani Elu.Przepraszam za tak długie milczenie.Byłam odcięta od świata ( w same święta padł mi komputer). Brunko ma się dobrze ,chociaż chyba brak mu śniegu. Siada przy oknie lub przy drzwiach balkonowych i wypatruje czy nieba nie leci biały puch. A tu nic.Pozdrawiamy wszystkie cioteczki i ich podopiecznych."[/B][/I][/SIZE] [IMG]http://i59.tinypic.com/voo66f.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/jrup13.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2dlsyms.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/11blwrb.jpg[/IMG] Cudo nasze :multi::multi::multi: Ja chcę więcej takich domków:) -
Mam domek i jest to zasluga ludzi dobrej woli-Dziękuje
Mysza2 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Super że je, będzie dobrze, jest malutka więc o domek nie będzie trudno:) -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Mysza2 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Kesh jak zwykle z zabawką (gdzie ta stara piłeczka?) Nikt o niego nie dzowinił? -
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Wcale mu się nie dziwię:) Agunia, znajdziemy mu domek i będzie dobrze:) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Mysza2 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Kolorowych snów Szafranku [URL="http://smayliki.ru/smilie-1162943559.html"][IMG]http://s19.rimg.info/b70da27b5374ec074040d2a4f123d07e.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Gdzie tam jeszcze do spania:):) -
Nie wiem Gabunia jak to zrobić, to jest loteria. Sama wiesz jak ludzie czarują, a jak się to ma do rzeczywistości potem. Doczeka się i Figunia, wiem że to okropne te ciągłe przenosiny, ale pomyśl o psiakach które wracają do schronu. Figunia miała gdzie wrócić i tym się cieszmy
-
Marysiu, rozmawiałam z Tosią, nie szalejcie i zostawcie jak jest.
-
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='paula_t']I ja się melduję u kiciusia ;) Aguś, ja Ci obiecuję, że w końcu przyjadę do Dąbrowy z własnoręcznie zrobionymi klapkami na oczy:eviltong: Nawet biedna na wesele nie może w spokoju pojechać:evil_lol:[/QUOTE] Paula, je się dokładam finansowo do klapek :eviltong: -
Dziewczynki, lekarstwa do Pimpula zawiezione. Trzymamy kciuki żeby dobrze zareagował na forthyron. Pani Ania zaproponowała, żeby jej wpłacać na Pimpka o 100 zł mniej a tą kwotę zainwestować w karmę weterynaryjną wątrobową dla Pimpka.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Mysza2 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy i będziemy zaglądać:) -
Duży starszy misiu - LAKI WRÓCIŁ DO WŁAŚCICIELI !!!! HURRA !!
Mysza2 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Uleńko:) Śliczny ten Nugacik -
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
A z kim Ci tak będzie źle jak z nami:) -
Kiciuś Tygrysek juz w swoim domku :):):):):)
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Melduję się u Tygryska:) -
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce, dom z ogrodem, mieli wcześniej jamnika. zobaczymy.
-
[quote name='AgusiaP']Ja już nawet nie mam siły komentować zachowania tej dziewczyny... W środę jedziemy z Elunią na wizytę w sprawie Majeczki, zobaczymy co z tego domku wyjdzie...[/QUOTE] Jedziemy, ale bez entuzjazmu:(
-
Ale przynajmniej nie wozimy jej przez pół Polski:(
-
Gabi nie dołuj się, nie ma w tym niczyjej winy za wyjątkiem nieodpowiedzialnych właścicieli. Paula, przy pechu Figuni to wolimy na śląskie.
-
No to jesteśmy po wizycie w Lupusie. Pimpek ma brać hepatil po 1 tabletce dziennie na wątrobę i Forthyron na niedoczynność tarczycy - na początku przez 3 tygodnie po 1/2 tabletki co 12 godzin, a po 3 tygodniach po całej. Gdyby źle reagował na forthyron (wymiotował, inaczej się zachowywał) to mamy się zgłosić po zmianę leku. Dlatego teraz kupiłam tylko jeden listek (10 tabletek), a jak będzie ok to dokupimy do pełnej 6 tygodniowej kuracji. PO 6 tygodniach mamy przyjść na badanie krwi. Wskazane byłoby mu zmienić karmę na wątrobową na Royal hepatic albo Hills (chyba ud muszę poczytać w necie) Jutro podjadę do Pimpka z lekarstwami [IMG]http://i44.tinypic.com/21l4in9.jpg[/IMG]