Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Dla Cezarka przelane z bazarku [COLOR=#ff0000][B]345 zł[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Rozliczamy-Dziecięce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak doleci:) Bardzo dziękujemy darczyńcom i kupującym :loveu::loveu::loveu:
  2. Nie dołujcie się, trafi się w końcu ten jeden właściwy, czasem to trwa bardzo długo, ale w końcu się trafi.
  3. Byłyśmy dzisiaj z Agusią i Panem Kotem u weta, bo Dr Dziak idzie na 2 tygodnie urlopu i chciał go obejrzeć, sprawdzić czy w dziurze znowu skarbów nie ma, ale nic nie było. Wyników też jeszcze nie ma. Wszystko ma przekazać innej wetce, która zaordynuje antybiotyk jak będą wyniki. Dzisiejszy Pan Kot [IMG]http://i59.tinypic.com/2mg11ef.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/zv4jl2.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/kcxeh0.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Gabi79']Ciekawe, jak tam dzisiaj Mimi? Wpłynęło 10,- od paula_t Paula, bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] U Mimi wszystko ok, Pani Ania mówiła Agusi, że Mimi jest bardzo mądra, już wie w której klatce mieszka. Słucha jak się do niej mówi. Kota próbowała gonić, ale uczą ją że nie wolno i Pani Ania mówi że to żaden problem i dadzą radę:)
  5. Proszę o nr konta, jednorazowo parę złociszy chociaż wpłacę.
  6. [quote name='zachary']Macie "dobrego nosa" do super domków:eviltong::loveu:.[/QUOTE] Iwonko, nie mamy nosa, to był jeden telefon ale TEN jeden na który się czeka :):) Los szczęścia po prostu:)
  7. [quote name='michelle04']Tak robimy, ale ryczy jak bóbr :( Tak myślę sobie, ona jest bardzo żywa i może gdyby poszła do dzieci małych to one by ją tak zmordowały, że zapomniałaby o bożym świecie, jak myślisz Myszko?[/QUOTE] A co ja jasnowidz jestem:):) Z dziećmi czy bez, najważniejsze jacy Ci dorośli obok są. Wiesz jak to jest z domami z małymi dziećmi. Ważne czy to dorośli chcą psa i jak wychowują dzieci. Zmordowanie do końca nie pomoże przy lęku separacyjnym.
  8. [quote name='paula_t']Aguś, ale się cieszę, że się udało!:multi: Myślałam o tej malutkiej, która biedna została w schronisku odkąd o niej napisałyście... Super, że trafiła na tak fantastycznych ludzi!:multi:[/QUOTE] Paula, naprawdę na fantastycznych. Jak Agunia przepraszała Panią Anię, że w ogłoszeniu było podane 5 lat, a Mimi ma sporo więcej - to Pani Ania powiedziała " to będziemy wcześniej płakać"
  9. [quote name='Rudzia-Bianca']Baksiku szykuj się kochany, w niedziele przywożę Ci kolegę i w końcu będę miała okazję cię poznać :)[/QUOTE] I pewnie zdjęcia będą :multi::multi:
  10. [quote name='AgusiaP']Skrzydła mi dzisiaj urosły:bigcool::bigcool::bigcool: Jesteśmy zaproszone do domku Mimi w odwiedzinki, to zrobimy zdjęcia ;)[/QUOTE] Mnie też :multi::multi::multi: A Mimi to taki przytulas, nas się już pilnowała, a spędziłyśmy z nią 1,5 godziny. Jak ja się cieszę :bigcool::bigcool::bigcool:
  11. A to ja jeszcze dołożę moje zdjęcia Mimi :) A domek jest z najwyższej półki (tak jak domek Lakusia) :multi::multi::multi::multi: jeszcze w schronisku [IMG]http://i58.tinypic.com/jkwoxx.jpg[/IMG] Na spacerku [IMG]http://i62.tinypic.com/2ajcfbq.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/hupzyt.jpg[/IMG] I już w domku [IMG]http://i60.tinypic.com/2r76c7p.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/ipcbp1.jpg[/IMG]
  12. A nam potrzebny tylko TEN jeden właściwy
  13. [quote name='agasz']dawałam początkowo po5mll,a jak zobaczyłam poprawę to po7mll[/QUOTE] To jak Twojej nie zaszkodziło to my też troszkę zwiększymy:)
  14. Też tak myślę:)
  15. Rozmawiałam z Panią Anią. Nie ma żadnych objawów wskazujących na nietolerancję leku na tarczycę:):) więc zostajemy przy forthyronie:) Za 2 tygodnie zwiększenie jego dawki, a za 5 tygodni badanie krwi.
  16. [quote name='Marycha35']Jak Pan Kot się czuje?:)[/QUOTE] Pan kot bez specjalnych zmian. Dzwoniłam dzisiaj do Dr Dziaka, ale wyników z wymazu jeszcze nie ma. Kazał mi dzwonić w czwartek po południu.
  17. Dobrze byłoby popracować, zostawiać ją na krótko i wracać. A może trafi się domek gdzie stale ktoś jest w domu.
  18. [quote name='jotpeg']na koty nie ma mocnych! :lol: jak się miewa Tygruś?[/QUOTE] Marzenka mówiła, że dobrze:) Nie za bardzo dogadują się kocicą Mirą, ale dają radę:)
  19. Chyba nic z tego domku nie będzie. Przez telefon pani była niby zdecydowana , a w bezpośredniej rozmowie już niekoniecznie, głównie chodzi o ten "łowny" charakter Majeczki. I może i dobrze, bo my też po rozmowie mamy mnóstwo wątpliwości.
  20. [quote name='agasz']Po pierwszej butelce.Ale wypiła 2 butelki po 300mll.[/QUOTE] No to może jeszcze będzie efekt. Majki bierze dopiero miesiąc, więc wypił dopiero ok 150 ml. A jaką dawkę jej dawałaś?
  21. Oboje kochają :) I tak powinno być :multi::multi::multi:
  22. [quote name='agasz']A ile pije dziennie srebra?Może zwiększyć dawkę?[/QUOTE] 5 ml dziennie, w necie wyczytałam, że to górna dawka na dzień. A po jakim czasie u Twojego był efekt?
  23. Ale ekipa pilnuje pana :):) [url]http://images54.fotosik.pl/227/99371d19d311e7f6gen.jpg[/url]
×
×
  • Create New...