Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ja przytyłam 3 kg kurde, ale od wczoraj znów się zawzięłam i nie jem słodyczy ;), bo to moja zmora. Mentorek mój miły też ostatnio przytył, ale chyba mu starczy, bo w tym wieku to już nie bardzo tłuszczyk wskazany. Leoś znowu wygląda jak mała włochata kulka, ale chyba nożyczki i indyczek zrobią swoje ;) w najblizszym czasie. A Wacka tez znam ;P
  2. Ja pamiętam jak moja znajoma miała husky z rodowodem, mocnej budowy.Zawsze na wystawach był gorzej oceniany.Kiedyś spotkała faceta, który powiedział , że właśnie jest taki jak powinien być prawdziwy pies tej rasy.Nie pamiętam teraz kim on był i skąd pochodził, ale to ktoś ważny.
  3. No i znów zniknęła ;)
  4. Ale nietoper [url]http://imageshack.us/a/img818/2058/9wmf.jpg[/url] Dobrze, że byłaś w odpowiednim miejscu i czasie, bo mogłoby się to źle skończyć dla konika.
  5. [quote name='Amber']A dziękuję bardzo :loveu: Rysunek [B]zaczęłam w zeszłym roku[/B], ale dopiero teraz uznałam, że jest idealny i można go wystawić na światło dzienne :multi: [/QUOTE] :-oInni tworzą takie arcydzieła latami:razz:
  6. [quote name='Amber']No nie chce nikogo nie doceniać, ale uważam, że sama narysowałam lepiej... [IMG]http://i.imgur.com/DUoqcYw.jpg[/IMG][/QUOTE] No brawo:loveu:
  7. Ależ urocza [url]http://i39.tinypic.com/atq8e8.jpg[/url]
  8. Ja żadnego nie umiałam nauczyć chodzić na smyczy.Moim na szczęście przyszło z wiekiem ;). Choć wpadki im się zdarzają.
  9. WATACHA

    Red Room

    Krzywo sobie napchał tego czegoś w gaciorki ;) [url]http://img.wiocha.pl/images/8/1/81013add48d2ab398feacb7011909fdf.jpg[/url]
  10. [quote name='malawaszka']nie wiem i bardzo się martwię... dzwoniłam do Pani Dr ale będzie w klinice dopiero od 17 więc czekam... po tym ostatnim ataku musiałam ją wykąpać i siebie też bo byłyśmy osikane, osr*ne i zaślinione...[/QUOTE] Okropne to :(, co się dzieje z tym psiakiem :(
  11. No bo oni łaskę robią, że w ogóle się zainteresują.Szkoda nawet dzwonić do takich p..d
  12. [quote name='malawaszka']:eviltong: a Ty już nie potrzebujesz? ja jeszcze za młoda jestem :errrr: wit c daję mu póki co w tabletach, a jak będę na targu to kupię zurawinkę suszoną[/QUOTE] Suszona żurawina zawiera bardzo mało wit c, dlatego właśnie "wyschła"
  13. Ale Ci się trafiła chorowita ekipa :(. Może ktoś wypatrzy starszaki
  14. [quote name='Saththa']ale rpzy całowaniu go w usteczka to tak jakbyś [B]wylizywała tyłeczek[/B] nooooo :mdleje:[/QUOTE] Pozostanę przy całowaniu ;P
  15. [quote name='Saththa']Przy Idefixie by Wam przeszło :diabloti:[/QUOTE] Tyłeczki też lubię całować ;)
  16. Mój jest akurat uczulony na ziemniaki.Jak się ostatnio pytałam mojej wet czego psu nie mogę dawać to powiedziała, że strączkowych i tyle ;). Czytałam gdzieś, że psy nie mogą awokado, ale czemu to, to nie wiem.Moje jadły i się dobrze miały.Za to mój mały miał sranie i rzyganie po kokosie, ale chyba za duże kawałki zeżarł z tego co zauważyłam.A w ogóle czytałam, że dla rekonwalescentów , po operacjach, zabiegach, przy jakiś takich chorobach wycieńczających jest rewelacyjne mleczko kokosowe(podobne składowo do ludzkiej krwi). Oczywiście czytałam o ludziach, ale myślę, że dużej różnicy nie ma.Z tym, że nie takie z puszki ;), tylko na świeżo ulane z kokosa.Tylko takie posiada te wartości.
  17. W ogóle zmywarka klasy "sznucer" nie zostawia "piany" ;). Wisienka to raczej już Wiśnia;).Cudna, z pyszczka troszkę też boksiowata.
  18. Mam nadzieję, że u Borysa to tylko kryzys na zmianę pogody, też takie miewam ;)
  19. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247088-Moje-tymczasy-od-A-do-Z?p=21305714#post21305714[/url]
×
×
  • Create New...