[quote name='zerduszko']To jest otulacz do pieluszek wielorazowych, [B]chciałabym nie używać pampkow. [/B]
Taaaa :] Wyciagaja do niej te jezory jak oszalałe![/QUOTE]
:cool2: no super jesteś mama :loveu:
[quote name='wilczy zew']Mordziasta czuje jakis dyskomfort-jest markotna,nie ma apetytu i jest rozdrażniona.[/QUOTE]
Jak każdy poważnie chory, ale na pewno ma wolę życia
[quote name='wilczy zew']Nie moge tez pozwolić jej cierpieć. Jej życie musi być wzglednie komfortowe!![/QUOTE]
A kto mówi o cierpieniu?Do pewnego momentu można jednak zawalczyć, przynajmniej ja bym tak zrobiła.
[quote name='wilczy zew']W klatke piersiowa wbija sie gruba igle i strzykawka sciaga plyn,ktory jest w plucach.
Jesli bedzie to krew,to diagnoza jest ta najgorsza ale moze byc inny płyn,wtedy zostanie zbadany.[/QUOTE]
I kiedy to macie?
[quote name='wilczy zew']Po co?
Lapa w tej chwili jest malo wazna.[/QUOTE]
Ja bym prześwietliła, żeby wykluczyć nowotwór.Może jest powiązanie jednego z drugim?