Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Wzięłaś Kocykowi jakąś koleżankę? Monika chociaż Ty coś podpowiedz
  2. Jak to zwiał, czemu?
  3. Ja bym posmarowała jakimś dobrym tłuszczem.Zawsze tak robię jak mam "zimno". Szybko znika i nie pęka.Ostatnio Mentor pozdzierał sobie poduszki do krwi, przemyłam rivanolem, posmarowałam olejem sezamowym (3 dni) i piątego dnia śladu prawie nie było.
  4. Ale piękność :)
  5. Fajna wycieczka, pięknie.Ja jednak jestem domator i wolę popodziwiać z daleka :). Historia ze strupkiem powalająca :)
  6. Miesiąc?Ja myślałam , że ze dwa tygodnie.Super, że ładnie się chowa, oby tak dalej :)
  7. Hahaha jakie modelki :) [url]http://img23.imageshack.us/img23/8134/x9qu.jpg[/url]
  8. Chyba wszystkie mamy dłuższą listę "zysków" ;P Szeroki gębuszek ma :) [url]http://images54.fotosik.pl/306/55f481dfd89fb78f.jpg[/url]
  9. Przykro bardzo :(
  10. Ja też dziś śpię.
  11. Przyszłam do niuńki.U mnie na razie zajęte miejsce :(
  12. Zaglądam codziennie, ale nie wiem co pisać.Nieustająco trzymam kciuki.
  13. Ja w ogóle nie umiem dbać o kwiaty :(, ale mam , niektóre nawet parę lat:p
  14. Niezła historia z konikami.Fajne przeżycie :). Kwiatuszek cudny :)
  15. Masakra normalnie:shake:
×
×
  • Create New...