Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. No, tłuszczyk to tak średnio naturalny.Ja tak Leo nauczyłam , od dzieciństwa pod kołderkę i straszny jest zmarźluch . Wszystkie tymczasowiczki pod kołdra się przegrzewały i zaraz wyłaziły.A Leo siedzi i siedzi, choć ostatnio mniej.
  2. a nie trzeba odrobaczyć najpierw, przed szczepieniem?Współczuję komuś kto ja będzie miał po sterylce :evil_lol:
  3. Do ludzi jest uległa.Dziś przyjedzie do mnie koleżanka to z nią połazimy i zobaczymy.A Mesia duża?
  4. Z psami wydaje mi się , że dobrze tylko ja panikuję, a Mentor czuje.Chyba by się chciała bawić.Ona do Leosia burczy, a zarazem merda ogonem. Dzisiaj miałam plan ja wykapać, bo śmierdzi, ale przy kropelkach nic z tego.Ma trochę łysy ogon i nos, ale to pewnie od tych pcheł.
  5. Mąż poszedł z nią spać, bo przecież ona nie lubi samotności.Co usłyszała, że ktoś się ruszy leciała pod drzwi.Jak jest sama to zazwyczaj leży pod nimi i popiskuje.Dwa razy z nią byłam w nocy , bo wychlała 3 miseczki wody i nie chciałam powtórki z rozrywki, ponieważ mało tego nie jest :evil_lol: . Cofam to , że nieźle chodzi na smyczy :grins: .Jeszcze w nocy i nad ranem to luz, ale jak z nią wyjdę w dzień to będą ludzie mieli niezły ubaw :roflt: .Utrzymać ja utrzymam, ale będzie mną pomiatać.Jest bardzo kontaktowa, ale i chaotyczna , chciała by wszystko i do wszystkich.Lubi lizać stopy :mdrmed: .Wywala się na plecy i wygłupia.Zapoznałam ja z Mentorkiem.Trochę było napięto (bardziej od strony Mentora) , ale obyło się bez ofiar.Jak go pogłaskałam to chciała na niego wskoczyć.Na Leosia burczy pod drzwiami, bo ja wyzywa. Hit dnia dzisiejszego:MAMY PCHŁY :siara:
  6. Jeżeli ma kopiowane to bardzo dobrze.U Mentora końcach są lekkie zgrubienia, u niej nie ma.Na smyczy chodzi całkiem nieźle.Wszystko ja interesuje.Jak zobaczy psa to chce od razu do niego iść.Tyle łaziłyśmy i się nie wysikała.Coś czuję, że będzie rano niespodzianka :mdleje:
  7. Jutro porobię normalne foty.Idę z psami.Tzn z nią osobno, ciekawe jak to bydlę utrzymam jak zobaczy pieseczka :evil_lol:
  8. ojej dajcie żyć, skorzystałam z tego, że jest niepytomna i ja trochę doprowadziłam do ładu.Jeszcze nie skończyłam, ale nie mam już siły.Psy moje wystraszone, bo niedźwiedź w domu.Niedawno się ocuciła i świruje.Właśnie mi naszczała w kuchni.Taka pozytywnie szurnięta.Myślę, że ma ok dwóch lat.Chce lecieć do moich psów.Jest większa od Mentora i masywna, choć chuda.
  9. Tak się zastanawiam jakby znalazł się właściciel to by się mocno zdziwił, jakby odszukał sukę na Śląsku
  10. Ale jesteś, to miał być sekret do czasu przyjazdu.Potem by było taaaaaaaadaaaaaaaaam.Ogólnie to ja coś z głową mam nie tak :stupid: , ale jak ja zobaczyłam to nie mogłam się powstrzymać.
  11. Ja też nie lubię miniaturek, ale ostatnio nie mogłam wkleić linku, o czym pisałam, więc zostały miniaturki
  12. To mogłoby wyjaśnić zaistniałą sytuacje :hmmmm:
  13. To takie głupoty, potrzebowałam tą informację do komentarza przy zdjęciu chłopaków.Musiałam napisać, ze Sandra nie ma jajek, niestety okazała się porządną gospodynią domu i miała :evil_lol:
  14. Codziennie ?Ja Mentora czeszę co dzień, oprócz wczoraj, a i tak posłanie całe w kłakach.Też się zastanawiam jak one się na nim mieszczą.
×
×
  • Create New...