Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ja też już kombinuję z kubrakiem.Dostaliśmy od Moniki, ale trzeba przednie łapki wkładać, a wolałabym bez przekładania.Wyczaiłam teraz na bazarku taki na kożuszku i zobaczymy
  2. Ja bym wzięła jaśniejszego :)
  3. Myślałam, że Jadźka jej oddała :icon_roc: , a tu wpierdziel od innego psa.Niech się szybko goi.
  4. A gdzie kawka się podziała :niewiem: ?O "kanarku" nic nie piszę, bo jestem zazdrosna :evil_lol:
  5. Już chyba kiedyś pytałaś o "kanarka" :hmmmm:
  6. Na zaśliniaczka nie mogę patrzeć nawet, coś okropnego :placz: .Może ten co miał przyjechać jest jeszcze. Zuzka świruska znowu coś nabroiła ?
  7. Daj spokój z tymi kotami, czym lepiej je znam tym mniej chce je mieć :mdleje:
  8. Śmieszny ogonek ma :loveu:
  9. Jari schudł chyba ? Frisbee letko sfatygowane
  10. A co byś chciała wiedzieć?:)Mój mąz w niej był zakochany, moze dlatego, że był w weekend na rybach i z nią nie wychodził;P
  11. Nudno to Wy nie macie z tymi pociechami tylko szkoda, że nie w tą stronę. Trzymam kciuki, nie wiem za kogo na pewno Safi, albo Ayo.
  12. No to nudno nie było :evil_lol:
  13. I dla Bolcika gratulacje :klacz:
  14. Tazzik wszystkiego najlepszego przystojniaku.
×
×
  • Create New...