-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Ciekawe jak się będą bawić za parę miesięcy.Myślisz, że to wyjście z klatki mogło się źle skończyć? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Piękne fotki.Sama robiłaś? -
Wilcza, to , że wyczerpałaś limit polubień to nie koniec świata :eviltong: , wracaj !
-
Chciałabyś takiego worioita ?W sumie pani jest nią zachwycona, więc nie wiem czy by chciała się zamieniać :siara: , no chyba, że mnie oszukuje :eviltong: .Dla mnie ona była za żywiołowa, wolę moją Myszkę, chrychającą wariatkę. Poopowiadałabyś jakieś historie z życia wzięte :cool3:
-
Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy
WATACHA replied to Kate1205's topic in Już w nowym domu
Ja też :) -
Fajnie, że u Was w porządku, aczkolwiek mogłabyś zaglądać częściej :grins:
-
:eek2: Fajnie, że jesteś, mogłabyś zostać na dłużej :fadein: , brakuje nam Twoich opowieści.A tak w ogóle niedaleko Ciebie mieszka moja tymczasowiczka, nawet się znacie z właścicielką. ;-)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
"Jutro" już było :lmaa: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Polubione :) A ile taka maszyna do chleba kosztuje? -
Też miałam zapytać, ale mnie ubiegłaś :nono:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Cuuuuuuuuuuudooooooooooooooooo :loveu: . -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Właśnie, jakieś fotki, relacje, nie bądź samolubna -
Trzymaj się, dasz radę ze wszystkim i myśl pozytywnie
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
A będziesz miała pozwolenie na "kanarka" :knuje: ? -
Może pogoda jakaś taka, bo u nas też gorzej od paru dni, a było całkiem nieźle <_< Ja nikogo nie znam na Ursynowie, a przynajmniej nic o tym nie wiem.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Moja też, a kudłata jest już taka, że jak porównuję zdjęcia to aż dziw bierze, że to takie łyse było. -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Modnisia :loveu: