Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ciekawe jak się będą bawić za parę miesięcy.Myślisz, że to wyjście z klatki mogło się źle skończyć?
  2. Wilcza, to , że wyczerpałaś limit polubień to nie koniec świata :eviltong: , wracaj !
  3. Chciałabyś takiego worioita ?W sumie pani jest nią zachwycona, więc nie wiem czy by chciała się zamieniać :siara: , no chyba, że mnie oszukuje :eviltong: .Dla mnie ona była za żywiołowa, wolę moją Myszkę, chrychającą wariatkę. Poopowiadałabyś jakieś historie z życia wzięte :cool3:
  4. Fajnie, że u Was w porządku, aczkolwiek mogłabyś zaglądać częściej :grins:
  5. :eek2: Fajnie, że jesteś, mogłabyś zostać na dłużej :fadein: , brakuje nam Twoich opowieści.A tak w ogóle niedaleko Ciebie mieszka moja tymczasowiczka, nawet się znacie z właścicielką. ;-)
  6. "Jutro" już było :lmaa:
  7. Polubione :) A ile taka maszyna do chleba kosztuje?
  8. Też miałam zapytać, ale mnie ubiegłaś :nono:
  9. Cuuuuuuuuuuudooooooooooooooooo :loveu: .
  10. Właśnie, jakieś fotki, relacje, nie bądź samolubna
  11. Trzymaj się, dasz radę ze wszystkim i myśl pozytywnie
  12. A będziesz miała pozwolenie na "kanarka" :knuje: ?
  13. Może pogoda jakaś taka, bo u nas też gorzej od paru dni, a było całkiem nieźle <_< Ja nikogo nie znam na Ursynowie, a przynajmniej nic o tym nie wiem.
  14. Moja też, a kudłata jest już taka, że jak porównuję zdjęcia to aż dziw bierze, że to takie łyse było.
×
×
  • Create New...