-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć ;).Zawsze myślałam, że są czarne i brąz. -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Jak ktoś chce wpłacić pieniądze,to zawsze może na moje konto :evil_lol:[/QUOTE] Łobuzie!!! ;) -
Felosław na filmiku pojawia się i znika :).
-
[quote name='malawaszka']no a myslisz, że skoro my (czyli sznupowa banda :D ) tu jesteśmy to mały nie jest reklamowany w sznupowych miejscach? jest jest :loveu:[/QUOTE] Tak, tak my za Malawaszką wszędzie poleziemy ;)
-
[quote name='Amber']U mnie identycznie, jamnice wszczynają fałszywy alarm, a Jari się denerwuje i chce robić masakrę :diabloti: Dlatego jak już to wychodzę z nimi oddzielnie ;).[/QUOTE] JA rzadko biorę je osobno.Jak bym zostawiła Leosia samego to po powrocie na pewno by była kupa , siku coś pogryzionego.I dopóki byśmy nie wrócili dar by japkę.Ewentualnie zostaje z mężem, ale ma depresję i leży pod drzwiami.Oczywiście nie za mną tak tęskni tylko za Mentorem :)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']jakto po imprezie ;) ejże, to zamiast tak pokątnie to dawaj - robim bazarra! a doczytałam, juz lilo na to wpadła ;)[/QUOTE] Dobra, dobra a mogę się uśmiechnąć do Ciebie o zrobienie, bo ja nie mam do tego talentu i konta w banku nawet nie mam więc bym musiała i tak czyjeś podać :)? Ja w tym roku jedynie kwiatki na balkonie będę sadzić.Może jakieś warzywka. -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dlaczego ludzie są tacy podli, tylko kasa, kasa a biedna psina cierpi :(.Zapisuję psiaczka -
[quote name='awaria']Moje zawsze działają zespołowo - Baron jest szybki, więc łapie psa i przewraca, a Batalia podbiega i się uwala na niego cielskiem - i to jest świetna zabawa w wydaniu moich Futerskich:cool3: A Etna ma swoją galerię ?[/QUOTE] A u mnie Leoś robi zadymę , a Mentor go broni:shake:
-
[quote name='awaria']:shake:Patrząc na Twoje pociechy aż dziw bierze, że takie wspaniałe psiska mogły się znaleźć w schronisku. Dobrze, że dla nich wszystko zakończyło się happy endem;)[/QUOTE] Tylko Mentorek jest ze schroniska.
-
[quote name='motyleqq'][B]Watacha[/B], jak można tu spytać przy okazji, gdzie spacerujesz ze swoim/i psem/psami? bo widzę, że Bielany, to tu gdzie ja, a my się jeszcze nie odnalazłyśmy ;)[/QUOTE] Bo ja tu od niedawna mieszkam, tymczasowo.Na razie zapoznajemy okolice i różnie chodzimy.Najczęściej do parku przy Gwiaździstej.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Witam wieczorową porą.Piękny ten Twój dobek.A jaka sylwetka.Cud miód.Kiedyś mi się marzył taki , jak miała naście lat -
Dobry wieczór...można ;)?Strasznie śmieszne te Twoje psiaczki i te minki.A sesja łóżkowa...można się wiele nauczyć :)
-
Pancia to my twoje "dziady" wpuść nas do wyrka ;) [IMG]http://i53.tinypic.com/34o6kaa.jpg[/IMG] Cioteczki kochane gdzieś zapodziałem swoją zabaweczkę, szukam i szukam i znaleźć nie mogę. [IMG]http://i52.tinypic.com/ao9utj.jpg[/IMG]
-
Cud, normalnie cud się zdarzył:happy1:
-
[quote name='Margi']Na dworcu nima gdzie,bo w remoncie.[/QUOTE] No na park to jeszcze za zimno :)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Aleksander Bieberstein "Zagłada Żydów w Krakowie" Cezary Chlebowski "Reportaż z tamtych dni" Jerzy Markiewicz "Paprocie zakwitły krwią partyzantów" Franciszek Bernaś "Mściciele" Teresa Karśnicka-Kozłowska "Dawniej niż wczoraj" Władysław B.Pawlak "Z księgi zamachów" Włodzimierz Wójcik "Legenda Piłsudskiego w polskiej literaturze międzywojennej" Jerzy Drewnowski "Cynga wspomnienia z łagrów północy 1940-1944" Stanisław Marat,Jacek Snopkiewicz "Ludzie bezpieki" Pamiętnik Dawida Rubinowicza Jan Meysztowicz "Saga brygady podhalańskiej" A.Rowiński "Tamci żołnierze" Andrzej Leszek Szcześniak "Katyń Lista ofiar i zaginionych jeńców obozów Kozielsk,Ostaszków,Starobielsk" i wiele innych... książki są mniej więcej z 1989 i w dobrym stanie -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']a chcesz je oddac na bazarek ?? czy nam opchnac cichaczem ??:)[/QUOTE] Obojętne.I tak pójdzie na sznupy.Mam cały karton więc wybaczcie, że nie rzucam tytułami :) Poczekajcie zrobię placki i parę tytułów Wam podam. -
I trzeba będzie na dworcu kimać ;)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
II wojna światowa (obozy, przesłuchania itp.) -
Ale one słodziutkie.
-
Przedwczoraj byliśmy u weterynarza (u nowego gdyż nam się nie chciało jechać do naszego) na wyciśnięcie gruczołków u Leosia.Postawiłam Leo na stoliku, a pani do niego no choć, choć daj te swoją grubą doopkę:crazyeye:.No wiecie może znowu szczupły nie jest ale od razu grubą.W sobotę jedzie do fryzjera, to może "schudnie" :lol:
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Dziewczyny a jakie Wy te książki lubicie bo mam trochę na zbyciu ;)?Z tym że nie wiem czy ta tematyka Was interesuje.Tanio policzę , na sznupki ;) -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']A żeby nie było że zagaduję galerię to proszę: Śniadanie po imprezie :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/582/6f94e07f10d5f47bgen.jpg[/IMG][/QUOTE] Matko on żyje ;)? -
A ja dziś wychodzę rano do pracy, otwieram drzwi od klatki, a tam pół metra ode mnie na samym środeczku "piękna" psia kupa.No brak słów po prostu