Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg153/scaled.php?server=153&filename=dscn6321.jpg&res=medium[/url] SŁODZIAK CZASAMI CIĘŻKO BYĆ KOTECKIEM
  2. [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_9344.jpg[/url] Ale fajne dooopki :) SARENKI
  3. [quote name='Amber']Nie, nie to nie jest Jari. Ten pies po lewej to Choco (już za TM), a po prawej to suczka Becherovka. A który to składnik? Ja ją wybrałam też z tego powodu, że ma tych składników mało ;) [/QUOTE] Skrobia ziemniaczana
  4. Ja sobie pomyślałam o małym dzidziusiu ;) w pierwszej kolejności, ale może to będzie piesek :).Nic innego mi nie przychodzi do głowy:roll:
  5. Ale foteczek.Mogłabym mieszkać na wsi, albo w niedużym miasteczku.Ale na razie nie dane mi jest :( To sobie z Taziulkiem poszaleliście, grunt to dobra zabawa :)
  6. [quote name='malawaszka']no to jak zwykle wszyscy wiedzą oprócz mnie :( ech[/QUOTE] No oprócz mnie i Ciebie :(
  7. Hi,hi,hi [URL]http://img580.imageshack.us/img580/2474/dsc07367h.jpg[/URL] Puszek wygląda trochę jak Fragles :lol:
  8. Biedny koteczek :( , A wiadomo co to, robiliście jakieś badania ?
  9. [quote name='malawaszka']Miałam w pewnym momencie wrażenie, że Drops się mnie bał i patrzył z pytaniem czy jego też... :( tak bardzo to jego spojrzenie mnie bolało... pewnie to w mojej głowie tylko się działo, a on sobie myslał o jakichś bzdetach... ja bardzo przeżywam każdą śmierć - ludzką czy zwierzęcą bo jestem z nią mocno niepogodzona, pewnie łatwiej jest osobom wierzącym, [B]dla mnie po śmierci nie ma nic... i nie potrafię inaczej na to patrzeć, nie potrafię... [/B] my żyjemy dalej, sznupy się bawią, szaleją, a ja dzięki nim jakoś funkcjonuję bo tak trzeba, bo one chca na spacer, chcą jeść, chociaż pora posiłków im się poprzesuwała bo to Pepa cały czas pilnowała, żeby było punktualnie - to Ona mnie upominała, że już kolacja, albo, że nie ma wody w misce - kazdy jej szczek był inny i znaczący... ech[/QUOTE] Dla mnie też :(
  10. Jednooka bandytka :) [url]http://img577.imageshack.us/img577/5572/dsc0545f.jpg[/url]
  11. Ale cudo!Ja chcę takiego [URL="https://lh6.googleusercontent.com/-eJwCz1HwY90/TjCZo-m-9PI/AAAAAAAACYk/4Kgk6PNuydE/Obraz%252520538.jpg"]https://lh6.googleusercontent.com/-eJwCz1HwY90/TjCZo-m-9PI/AAAAAAAACYk/4Kgk6PNuydE/Obraz%252520538.jpg[/URL] To chyba nieczęste umaszczenie u nich?
  12. Całkiem fajnie ta Wasza karma brzmi i byśmy nawet spróbowali (w sensie psy ;)), ale jest jeden składnik co nam nie pasuje :(. Uwielbiam takie coś :) [url]http://www.dobermann.net.pl/Mirek%20i%20pieski%201.JPG[/url]
  13. Tazzio to ma pomysły.Dobrze, że właściwie nic mu się nie stało
  14. Na nudę to narzekać u Was nie mozna :)
  15. Dobrze, że byłam w toalecie przed obejrzeniem zdjęć ha,ha,ha Jest moim idolem [url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC_8582.jpg[/url]
  16. Ja proponuję żebyś wystawiła na bazarek odbitki zdjęć z odciśniętą łapą (jako autograf).Będą szły jak świeże bułeczki ;)
  17. Śmieszny :), taki trochę krecik :)
  18. [quote name='jambi']Czy na okolice padł blady strach - tego nie wiem, ale jedno jest pewne, małe czarne doskonale się wpasowały w Sfore, zawiązana została koalicja antykocia, małe pilnują podwórka wespół ze sforą, Balbina wspólnie z Doną próbuje dorwać Nikusia :lol:[/QUOTE] Nikuś to ma jednak przerąbane ;)
  19. Nie, piwnice są niżej, garaży nie ma.Po prostu tak się zaczyna.Głupie to trochę, bo czasem się mylę i źle naciskam :).Blok jakby trochę na górce stał z jednej strony (są dwie klatki).A z naszej trochę w dole.Nie wiem jak to wytłumaczyć.Może zdjęcie kiedyś zrobię.
  20. Może się jeszcze polubią.Może sąsiadka spała już, a pieski ją obudziły :).U mnie pod blokiem są dwa place zabaw i czasami dzieci potrafią tak się drzeć "aaaaaaaaaaaaa!", że aż mi w uszach dudni, a mieszkam na 8 piętrze (czyt.10 bo mamy od -2).
  21. A co tam za nagrodę dostaliście ;)?
  22. [quote name='Fides79']no życie jak w Madrycie, Pańcia leży i zajada, Pan na hamaku a pieski biegają :lol: [url]http://img84.imageshack.us/img84/9260/dscf6300c.jpg[/url] poszedł sobie w krzaczki a i tak go cyknęli :roll: [url]http://img135.imageshack.us/img135/2849/dscf6290.jpg[/url] w pierwszej chwili myslałam że Metnor przyszedł zakomunikować [I]weź Pan złaź, bo tez bym sobie tak poleżał :evil_lol: [/I][B]dopiero po chwili zauważyłam ze przyszedł z talerzem [/B]:p[/QUOTE] I nie chciał oddać.Mąż go prosił, szarpał, groził ;).W końcu mówi do mnie "choć zobacz, może szczękościsku dostał ;)?".
  23. Mój Mentor kiedyś wyrwał moim rodzicom młode drzewko-brzoskwinkę.I latał z nią zadowolony.
  24. [quote name='zerduszko']O uświnieniu nie wspominałam, bo ja zawsze się upierniczę i nie śmiem innym zwracać uwagi ;)[/QUOTE] [B]I ja też wiecznie upaprana, często niestety ubrania. [/B] [quote name='wilczy zew']wygląda jak skradający się agent specjalny [url]http://img84.imageshack.us/img84/9260/dscf6300c.jpg[/url] [B]Czaił się na Brutusa z naprzeciwka [/B] Twój mąż nie bał się że spadnie [URL]http://img193.imageshack.us/img193/434/dscf6316t.jpg[/URL][/QUOTE] [B]Raz prawie spadł.Ja spadłam tydzień temu, bo chciałam się pobujać.Nie było miło :)[/B]
×
×
  • Create New...