Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='malawaszka']pewnie nikt :( ale może w tym kojcu tez coś pójdzie do przody tylko wolniej...[/QUOTE] No miejmy nadzieję.Coś musi w końcu poskutkować.Na wszystko jest jakiś "złoty środek" tylko po prostu trzeba go znaleźć.
  2. Ha,ha,ha co to za pułapki?
  3. Niby nie jest źle, ale kto Ci takiego psa weźmie do domu i poświęci mu tyle czasu?
  4. [QUOTE=zerduszko;17335847[B]]Jak patrzę na Leosia, to mi się morda śmieje :lol: Zabawnie wygląda ;) [/B]A z Ciebie to ejst neizły leniwiec, nawet jesz w łóżku ;)[/QUOTE] Bo w sumie to on śmieszny jest, z wyglądu to nie wiem, ale z zachowania to niezły świr.Do cyrku by się nadawał.Albo do prowadzenia jakiegoś show.Chociaż ostatnio nic nie wymyślił pomysły mu się chyba wyczerpały.Lub to cisza przed burzą.
  5. [quote name='zerduszko']Jak patrzę na Leosia, to mi się morda śmieje :lol: Zabawnie wygląda ;) A z Ciebie to ejst neizły leniwiec, nawet jesz w łóżku ;)[/QUOTE] Ja albo leniuchuję (od tego jest działka), albo robię za dwóch.Nawet sobie tego żarcia nie zrobiłam , mąż robił, bo mi się nie chciało :).I jeszcze mordę sobie uświniłam ;).
  6. Widzę psiny lubią buszować w zbożu :) To jest najfajniejsze [url]http://img638.imageshack.us/img638/521/dsc07212ip.jpg[/url] A ile Qwendi ma?
  7. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscf6300c.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9260/dscf6300c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/dscf6304q.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3325/dscf6304q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/dscf6315i.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6109/dscf6315i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/dscf6316t.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/434/dscf6316t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/dscf6333x.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/2841/dscf6333x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Jemy z Leosiem sandwicze na działce :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf6289p.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2246/dscf6289p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/dscf6290.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2849/dscf6290.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf6293c.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5679/dscf6293c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf6295t.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8084/dscf6295t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dscf6299o.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5815/dscf6299o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf6276i.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6311/dscf6276i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/dscf6279z.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7466/dscf6279z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf6280c.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3270/dscf6280c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dscf6283l.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4243/dscf6283l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscf6284v.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4228/dscf6284v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf6267o.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/255/dscf6267o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/dscf6268f.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4889/dscf6268f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dscf6272u.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7264/dscf6272u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf6273.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9022/dscf6273.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf6274k.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8944/dscf6274k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. To teraz uważajcie na paparazzi :).Gratulacje.
  12. Fajne fotki i ładne miejsce.A nie zrzygały się po tej wodzie?
  13. Widzę pogoda dopisuje :), u nas leje od rana i nie zamierza przestać :(
  14. I to już pewne???Super, zasłużyła maleńka.
  15. MI się to najbardziej podoba :) [url]http://img717.imageshack.us/img717/7999/70502043.jpg[/url]
  16. [quote name='Amber'][B]Nie mam co mu robić testów, bo to nie jest alergia tylko nietolerancja pokarmowa. U psów alergia pokarmowa objawia się poprzez skórę, baaardzo rzadko daje jakiekolwiek oznaki poprzez biegunki. A tu jest odwrotnie. Poza tym ja po prostu nie wierzę w testy. Kiedyś sama takie miałam (przy okazji leczenia przez debilną lekarkę, która chorobę skóry zdiagnozowała jako alergię :diabloti:) i wyszło, że jestem uczulona na WSZYSTKO, a już na psy to straaaaasznie :evil_lol: Potem całe szczęście trafiłam do dobrego lekarza, który od razu zobaczył w czym rzecz i szybko mnie wyleczył... A alergii jak dotąd nie mam na nic... Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Na psy chyba też, bo mieszkam z 3 :evil_lol: [/B] Nie mogę jednak dopuścić, żeby on do końca życia był na tej diecie co teraz bo raz, że to jest DIETA czyli on cały czas na niej chudnie, ryba + ziemniaki to chyba najbardziej niskokaloryczna rzecz jaką można zjeść, a dwa, że zaraz pójdziemy z torbami... Tak btw to Jari dziś i wczoraj jadł łososia :diabloti: Ja doskonale wiem, że na karmie może powrócić problem, ale to jest również część diagnozowania co możemy, a czego nie. Trafiłaś w sedno. Żeby każdemu chciało się po prostu spędzić jakkolwiek czas ze swoim psem to było by dobrze. Gdybym miała ASTa (a był czas, że się mocno przymierzałam do niego) to jak najbardziej nakręcałabym go na sporty siłowe, biegi z obciążeniem, wiszenie na oponie itp. Te psy to kochają i to widać. Tak samo żałuje strasznie, że Finka nie spróbowała swoich sił w norze. Oczywiście znów by się podniosły głosy, że to złe, straszne i w ogóle, ale wiem, że ona jest do tego stworzona.[/QUOTE] Aha.Wydawało mi się, że pisałaś, że to jednak alergia.Ale mogło mi się coś pomylić ;).Ja też miałam testy i wyszło mi co innego niż zauważyłam po sobie :).
  17. A bedziesz mu robic testy na alergię? W sumie w karmie oprócz ryby i ziemniaków, mogą być inne rzeczy które go mogą uczulić
  18. [quote name='Saththa']:evil_lol::) Takim żółtym i za małym ale dzieki :lol::)[/QUOTE] Może kiedyś dorobisz się większego i ładniejszego
  19. Ha,ha,ha po samym tyłku to mi cięzko poznać [URL]http://img35.imageshack.us/img35/1720/dsc9851v.jpg[/URL] A synek juz nie chce wracać do domu :)?
  20. Czyli Pepsi masz od niedawna :)
  21. Wszystkiego najlepszego ode mnie Mentorka i Leosia :). A w parku widzę to coraz gorzej.
  22. A fotecek, jak nie było tak ni ma :)
×
×
  • Create New...