Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Elegancki Felusiek i posłanko też niczego sobie.
  2. Feluś kłamczuszek :)
  3. Niedługo będzie "pokemon bez twarzy" :).W sumie niezły film byś mogła nakręcić np. "siedem wcieleń pokemona". Czy to na pewno ten pieseczek to zrobił ;)? [url]http://desmond.imageshack.us/Himg703/scaled.php?server=703&filename=dscn6367.jpg&res=medium[/url]
  4. E tam każdy ma jakieś nałogi i słabości.ja kiedyś paliłam od 14-15 roku życia, a rzuciłam jak spotkałam mego męża.Czyli jakieś 6 lat temu.A teraz mam słabość do słodkości :) Mój mąż za to do napoi gazowanych typu cola, nawet nie zdążę się obejrzeć a zostaje łyczek na dnie (z 2 l)
  5. Wczoraj popołudniu, mój mąż "pakuje" psy do bagażnika (mam kombi), zamyka klapę, odwraca się, a babka do niego "proszę pana, a one się tam nie poduszą?".W pierwszym momencie go zażyła, ale, że mój wygadany, szybko się otrząsnął i mówi "jak ja zaraz wsiądę i zamknę drzwi to też się uduszę?".Ludzie to czasem coś z głową mają nie tak. W piątek mąż był z psami na rybach, było gorąco i Leosiowi coś się z głową stało ;).Zawsze było tak, że jeżeli ktoś lub pies było w zasiegu parunastu metrów, było "atakowane". A przedwczoraj maluszek chodził sobie po ludziach sam z siebie, na szczęście nikt go nie zaczepiał i nie zwracał uwagi.W końcu mąż w pewnym momencie pyta brata "Ty gdzie jest Leoś, przed chwilą tu był?".A zza krzaka słychać faceta "tu sobie siedzi koło mnie".Mąż był w szoku i ja też jak mi to opowiadał.Czy myślicie, że to wysoka temperatura tak wpłyneła na jego zachowanie, czy może już taki będzie ;)?Dodam jeszcze, że nie lubi wody, a wchodził po brzuszek.Ale, żeby nie było tak kolorowo liznął sobie kupę , ale był przed śniadaniem ;) No i posmakował zanęty z gara, kukurydza z grochem ha,ha,ha Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  6. Chociaż podniosę psiaki
  7. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  8. [quote name='jambi']a ja nigdy nie byłam, nie znoszę tłumów, ale chciałabym tam być :lol: na koncertach potrafie sie wyłączyć, kocham tą atmosferę, wtedy nie przeszkadzają mi tłumy, ścisk, ludzie dookoła, [B]jednak zasadniczo to ja ludzi nie lubie..[/B].[/QUOTE] Matko, a ja myślałam, że tylko ja :) Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  9. Jaki śmieszny króliczek, ale mogłaś go trochę wyczesać przed zdjęciem ;) Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  10. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  11. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  12. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  13. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  14. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  15. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  16. Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
  17. Niezły z niego egzemplarz :).A wiadomo jak w podróży , grzeczny był?
  18. [quote name='malawaszka']zmencona jestem :oops:[/QUOTE] Tak właśnie pomyślałam.
  19. [quote name='malawaszka']Beksa nie - musi być jakieś fajne imię kurcze., ja sieczasem zastanawiam czy o Zbynia nikt nie dzwoni dlatego, że ma na imię Zbynio :roll:[/QUOTE] Przecież to był żart
  20. Te wszystkie sznaucery tak młodo wyglądają ;)
  21. [quote name='zerduszko']Na B, dajcie mu na B :P[/QUOTE] Dlaczego na B? może beksa :)
  22. [quote name='malawaszka']nie mam pomysłu na imię :cry: WATACHA ja go jeszcze nie widziałam bo figu pojechała z nim do Ulki :)[/QUOTE] Aha, ciągle zmieniacie plany, miałaś Ty go zawieźć hi,hi,hi
  23. [quote name='ULKA12']Jęczydusza z niego straszny. Co dziwniejsze gdy jestem z nim też sobie jęczy, więc to chyba taka cecha charakteru a nie lęk separacyjny. Zostawiany sam nie niszczy tylko zawodzi do momentu aż się nie zmęczy. Wymyślcie dla niego jakieś fajne imię, bo trudno mi go wołać. Jest psem posłusznym do momentu gdy ja chcę wracać do domu, wtedy ma własną wizję i jest zazwyczaj sprzeczna z moją wizją. Je, pije, sika, qpka wszystko ok. Młody ma solidne wyposażenie szelki, obróżka i smyczka, a nawet kocyk :-) dziękujemy :-) Faktycznie panikarz, nie lubi dotykania okolic głowy, reszta jest do przejścia. Do psów łagodny aczkolwiek profilaktycznie ostrożny. Z wyglądu najbardziej przypomina mi Pipi, tylko jest większy. Czy on był kąpany?[/QUOTE] Ja go nie kąpałam, dostałam od pani wet, krople, ale musiałam je użyć bo miał małego kleszcza koło pachwinki.Więc jeszcze jeden dzień nie można go kąpać.Kocyk dostał od tej pani, obróżkę ode mnie, a szelki od Leosia ;).Z każdym jednym słowem się zgadzam, dziwny z niego typ, ale myślę, że z każdym dniem będzie lepiej.
  24. No, ale go chyba widziałaś? Ja z tego wszystkiego zapomniałam się z nim pożegnać :(, przekaż mu buziaczka
×
×
  • Create New...