-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
To ja może się wproszę w przyszłym roku :(
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Gutek miał zrobione badanie krwi - wyniki są w normie więc zaburzenia zdrowotne nie wchodzą w grę koszt 35 zł - biochemia Gustaw jak to Gustaw - w nowym miejscu zachowywał się idealnie, jak niemal normalny, bezproblemowy pies. Zastanawiamy się czy on nie ma takiego parszywego charakteru, że jak się gdzieś zadomowi to jest wredotą i tyle :([/QUOTE] Może nie jest stały w uczuciach :( -
A poczochraniec na co szczeka ;)? [url]http://img856.imageshack.us/img856/8793/b96.jpg[/url] Poproszę o piękny zamek z piasku :) [url]http://img688.imageshack.us/img688/3510/b24z.jpg[/url]
-
[quote name='wilczy zew']jak to nie zagląda[/QUOTE] No to może nikt nic miłego mi nie pisze ;( Kto chce fotki ;)?
-
Coś za mało tu widzę Tekli, a podobnież odpicowana ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale nochalek :) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1840.jpg[/url] No jak ładny pies to i ufo się połasi [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1832.jpg[/url] Słodki poczochraniec [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1843.jpg[/url] Może Pancia tu była i coś narobiła (tak mi się zrymowało) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1844.jpg[/url] Nie daj go [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/lipiec/DSCN1846.jpg[/url] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mokry... uświniony w trawie...czyli w swoim żywiole Może być troszkę, aby były -
Nikt do nas nie zgląda buuuuuuuuuuuuuuuuuu Opowiem Wam jak to dziś nabrałam moje pieski.Chciałam sprawdzić co zrobia jakby mi się coś stało.Więc zapiszczałam i "upadłam " na podłogę.Mentor podszedł i zajrzał przez ramię, ale nic nie zrobił.A Leoś położył się obok i zaczął sobie łapki oglądać.Myślę, co tu robić?Więc zaczełam popiskiwać.Leoś się tylko gapił.Ale Mentorek strasznie się przejął, zapiszczał i zaczął mnie bardzo energicznie wylizywać, całą po włosach ramionach po twarzy.Kochany jest.Mój Mentorek...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']to Ty nie wiesz,że śmiech to zdrowie[/QUOTE] Teraz już wiem. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']:lol: ;) ........[/QUOTE] A co to za śmiechy, chichy ?Ładnie to tak się wyśmiewać z chorego człowieka?:) A tak w ogóle to ja się dopominam zdjęć ! -
Widać wielkie poruszenie w Sforze ;) [URL]http://images8.fotosik.pl/2363/44da6b085b05a381.jpg[/URL] Bociek rzeczywiście "jakby z krzyża zdjęty" [URL]http://images8.fotosik.pl/2363/86e62e106fdc86fe.jpg[/URL] To chlebki, czy ciasteczka [URL]http://images8.fotosik.pl/2363/3f581843f5bb3e8c.jpg[/URL] Widać duże zainteresowanie [URL]http://images8.fotosik.pl/2364/3e461f8197949348.jpg[/URL] Ciekawe na czym Nikuś tak wyrósł? [URL]http://img10.imageshack.us/img10/5811/d30va.jpg[/URL] Ha,ha,ha obiad nie smakował? [URL]http://img812.imageshack.us/img812/1282/dd1cl.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://img651.imageshack.us/img651/1731/dd11z.jpg[/URL] [URL]http://img10.imageshack.us/img10/5811/d30va.jpg[/URL] Ps.Zdjęcia się podobają...baaaaaaaaaardzo
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nadal zerowe zainteresowanie tym kotem... masakra!:kociak: chyba go przefarbuję na rudo... :angryy: [B]a ja zostane pracownikiem miesiąca - teraz już na pewno[/B] :shock: pojechałam oddać zlecenie... bez zlecenia... pojechałam się przejechać krótko mówiąc - fajnie było, padało trochę po drodze i w ogóle...:stupid::grab:[/QUOTE] Może jakiś awans będzie i podwyżka :evil_lol: Coś za często ostatnio nadużywamy tej ikonki :stupid:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']po takim haśle tak nas załatwiła :angryy: [B]wredna baba[/B] :lmaa:[/QUOTE] :sg168: ostatnio mi gorzej :shake: :stupid: -
A u Saththa panuje cholera ;). Pozostaje czekać na foty.
-
U nas była ok. 18.Mówię do piesków chodźcie pójdziemy na balkon porobimy foty.Nie chciały.Ale zaraz tak walnęło, że się przestraszyłam, a jak uciekałam to kapcia zgubiłam :).
-
Dużo fajnych foteczek, ale cudne te białaski:loveu:
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']to po co za niego za mąż wychodziłaś?[/QUOTE] Bo ja jestem masochistka i to nie mniej wredna :) [quote name='zerduszko']A kto inny by ją chciał? :lol: :scared: [SIZE=1]Ps. Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Tak idealnie pasowało! [/SIZE][/QUOTE] A nie szkodzi, ja lubię takie żarty :evil_lol: [quote name='wilczy zew']:roflt: .........[/QUOTE] :boom: [quote name='Saththa']hahahahha :)[/QUOTE] :olympic: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']jak można tak wypowiadać się o swoim psie? jaki pan taki kram[/QUOTE] I tak jestem powściągliwa.Ale masz rację mój mąż też jest wredny :). -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Że tak powiem byłam na 100% pewna, ze przy zachowaniu jakie wykazywali do tej pory Tazz nic nie zrobi. :roflt::D Na Leosia zgania nie dobra :lol:[/QUOTE] No bo to on.Jest mały, ale wredny. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Juz ;) [B]A gdzie ja złośliwa byłam? Bo nie pamiętam :lol:[/B] Ja już ledwo na oczodoły widzę stąd tak długo pisałam;)[/QUOTE] Oj tam, oj tam pomylić się nie można, zresztą nic takiego nie pisałam.To Leoś , jak wyszłam do łazienki. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']No czasem :oops::) Ooooo to na fajnych trafiłaś;) to ogólnie dłuższa historia;) Ogólnie nalezy dodac, że Tazz ma nawyk po zabawach z TZ szczekania aby do zabawy zachęcić... "wali ukłony" szczeka jak ię idzie w jego stronę to odskakuje od wyciągnietej reki tez odskakuje ogólnie jedna wielka zabawa w wykonaniu Tazza :shake: a ja się wiecznie tłumaczyć muszę coby Panowie w zawał nie wpadli heh. Ci "bardziej ogarnieci" mówią, że oni widza, ze pies się chce bawić, że w jego zachowaniu nie ma ani kszty agresji... ale ja i tak zawsze przepraszam i się tłumaczę;) Historyjka właściwa: Dochodze sobie do wybiegu. Radiowóz 2 policjantów straz miejska, myślę sobie, coś się działo. Okazało się, że jakiś chłopak został pogryziony przez psa powyżej nadgarstka, opatrzony juz był... Jego historyjka ogfólnie sie nie kleiła szłam za nimi to słyszałam. Ponoć na drzewie siedział... (?) tu policjant się zdziwił i ten pies to go ponoć na tym drzewie dorwał... nie ważne bo odbiegam;) Wchodze na wybieg za tym pogryzionym kolesiem i policjantem w czapce z daszkiem! Nie myśląc za długo puszczam Tazza... A Tazzio w radosnych podskokach do tych dwóch idących przeda i dawaj ujadać :mdleje: do tego jeszcze usilnie obwąchiwał rekę tą obandarzowaną. Zaczał szczekać i kręgi wokół nich zataczać... :shake: Ni się zrobiło trochę słabo bo skoro kolesia przed chwilą pies ugryzł... to jeszcze może nerwowo nie wyrobić... w każdym razie ja zachowując zimną krew zawołałam tylko, ze on (Tazz) nic nie zrobi, ze do zabawy zachęca... Pan Policjant na to: [B]Jak mnie ugryzie to go zastrzelę :lol: Moja odpowiedź: Eee to spoko;) Może być :evil_lol: Się zdzwiwił trochę;) [/B] Zawołałam Tazza i poszlismy na ławkę ;) Zawołąłam go z opóźnieniem, bo musiałam byc pewna, ze "mnie usłyszy" menda :)[/QUOTE] Dobre :)... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']No wiecie co??????????? :obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic: O![/QUOTE] Nie dość, że złośliwa to i obrażalska ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']jaki jest fizjologiczny? jak mój musial nosić to miał metalowy,na upały metalowy z wyłamanym spodem a na zimę skórzany mamy nie muszą więc mają taką tubę gdy jadą miejskim środkiem lokomocji[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/27389-kaganiec/page7[/url] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pewnie poszła spać i przetrzyma nas do jutra złośliwa :). -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Ano ma czarne pewnie ;) Tj ma ;) Mój Tamiś tez miał czarne a w życiu koło kagańca nawet nie leżał ;) Tazzman nie jest wielki;) Ano groźny ;) On tylko lubi oszczekiwac Panów na wybiegu zapraszając do zabawy :lol: A opowiadałam Wam jak mi na wybiegu,juz smuszczony był i zataczając koła zaczął szczekać na policjanta :evil_lol: ;)?[/QUOTE] To ja kiedyś byłam na wieczornym spacerze z Mentorem (było ciemno) i on podbiegł do 2 panów na ławce.Okazało się, że to policja.Ale nic nie powiedzieli.To było ze 3-4 lata temu.