-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Jakie nerwowe towarzystwo tu masz ;)
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Foczka :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-NQ3LPcV2lpk/TlqcEC4NAnI/AAAAAAAAERI/ATv8Fpu9cM8/s512/DSC_2402.jpg[/url] Ale on ma cudne te plamki :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nic nie rozumiem z tej Twojej paplaniny :evil_lol:, ale z gratulacji wnioskuję, że dobrze:p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hi,hi,hi [url]http://img839.imageshack.us/img839/7853/dsc0016jr.jpg[/url] Jak oni przeżyją rozłąkę :(?Już się "krzywo" patrzą [url]http://img823.imageshack.us/img823/20/dsc0002ux.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Saththa']Nieeeee źle :) Zazwyczaj anwet jak sa 2 albo i więcej psów to się nie orientują i pisza w liczbie pojedynczej :lol:[/QUOTE] Poprawię się następnym razem.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Słodziutki pychol [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/sierpien%2011/DSCN1895.jpg[/url] Niezła "zwałka" :) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/sierpien%2011/DSCN1889.jpg[/url] [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/sierpien%2011/DSCN1906.jpg[/url] -
[quote name='zerduszko']Stawiam stówę, że koty![/QUOTE] Ja się nie zakładam, bo też stawiam na koty ;)
-
[quote name='wilczy zew']witam :hand: witam :hand: chwali to ci się niewiasto :klacz:[/QUOTE] To akurat jedna z niewielu moich pozytywnych cech ;) [quote name='Saththa']Dziwni :evil_lol:[/QUOTE] Dopiero zauważyłaś?
-
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To czekam na fory :D[/QUOTE] Fory to Ty już chyba masz :) Ja też nigdy tego nie zrozumiem , po co ludzie wchodzą w jakieś dziwne dyskusje.Nie pasuje to do widzenia , a nie oni się denerwują my się denerwujemy -
Tu wyglada na długaśną :) [url]http://img838.imageshack.us/img838/8987/dsc08948s.jpg[/url] Nerwuska :) [url]http://img94.imageshack.us/img94/271/dsc09048k.jpg[/url]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Piękne portreciki. -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Hugoś chyba się już zadomowił :).Powiem Wam, że pieprz i sól jakoś najmniej mi się podobają, ale Maksiem jestem po prostu zauroczona. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wygraliście? -
Wypiłeś???Nie rozrabiaj ;) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=27082011.jpg&res=medium[/url]
-
[quote name='zerduszko']Na swoim miejscu był, w szufladzie :lol: 100 razy tam wczoraj sprawdzałam.[/QUOTE] Może ktoś schował, a potem podrzucił :)?
-
[quote name='wilczy zew']Na skutek psychologicznego nacisku pewnych jednostek poczułam się zmuszona założyć galerię :lol: Ostrzegam,że wpisy nie będą nie będą chronologicznym zapisem z życia psów,które przewinęły i przewijają się przez moje życie. [B][COLOR=red][COLOR=yellow][COLOR=blue]Bardzo proszę aby osoby,które zechcą wypowiedzieć się na tym wątku powstrzymywały się od wulgaryzmów oraz przestrzegały ogólnie przyjętych norm moralnych.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/B][/QUOTE] Matko, nie wiem czy dam radę , ale postaram się pohamować ;) Przyleźliśmy i się witamy :).Czekamy na fotki bo my cierpliwi w przeciwieństwie do innych ;)
-
[quote name='ahedok']no tak xD że też nie skojarzyłam, mój mały potrafi godzinami leżeć i błagalnie wpatrywać się w podłogę pod szafką jak mu piłeczka wpadnie :lol:[/QUOTE] Aaaaaaaaaa znam to.Może leżeć milion zabawek, a one zawsze chcą tą która gdzieś wpadła.
-
[quote name='wilczy zew']uległam presji,wpadaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/213603-Pies-kt%C3%B3ry-mnie-kocha%C5%82-i-reszta-bandy.?p=17521776#post17521776[/url][/QUOTE] Nie wiesz jak to się robi? "Śliczne pieseczki i piękna pani.Zapraszam do mnie" ;)
-
[quote name='zerduszko']Kabel się znalazł :D[/QUOTE] Gdzie?:cool3:
-
Zapisuję bidulkę
-
Najważniejsze, że jest szczęśliwy :)
-
Sprytne te moje chłopaki.A pod auto wpadła piłeczka :)
-
[quote name='wilczy zew']jak mnie zastrzeliłaś to masz mnie na sumieniu[/QUOTE] Ja wiem, jakoś specjalnie nie mam poczucia winy :eviltong:
-
Mechanik [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf3351p.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4941/dscf3351p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/dscf3348b.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5931/dscf3348b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscf3347c.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2100/dscf3347c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Zobacz Leosiu tu trzeba poluzować, tam dokręcić ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/dscf3341.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/698/dscf3341.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] :hmmmm: to jak to tam było?...:niewiem: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/dscf3334y.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1601/dscf3334y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/dscf3334y.jpg/"][/URL][URL="http://imageshack.us"] [/URL]
-
[quote name='wilczy zew']pewnie,że psa :lol:[/QUOTE] Właściwie tu też nie będę się rozczulać :2gunfire: