Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. W końcu dobre wieści oby tak dalej :)
  2. To chyba jakieś wariacje poalkoholowe ;) [url]http://img84.imageshack.us/img84/74/dsc0171g.jpg[/url] Kinkieciki bardzo ładne i takie nastrojowe... Małe sznupy przecudowne.A jak patrzę na Nazirka to mi się uśmiech od razu pojawia taki jest jakiś pocieszny.
  3. [quote name='jambi']j[B]oj jak ja lubie jak ona coś napisze :evil_lol: "jak bylismy z mężem na spacerze to mnie dziabnął" hihihi... [/B] ale nie wszyscy ją gryzą ;) hehe ja nawet mmsa dostałam i własnie ten tekst "Sam do mnie przyszedł w krawacie" ... myślałam, że waszka z alkoholem zaszalała...[/QUOTE] [COLOR=red][B]Jak mi będziesz dokuczać to zamknę się w sobie.Wtedy zostanę takim typowym podglądaczem, będę wszystko czytać, a nic nie pisać. Edit; Zapomniałam dodać emotki , czy jak to to się tam nazywa, żeby nie było, że ja taka obrażalska znowu....ale co by tu wybrać hmmmmmmm....za dużo ich może, pare dam do wyboru :evil_lol::lol::cool3::eviltong::diabloti:;):haha::megagrin::grins::shiny::scream_3::mdrmed::grin: [/B][/COLOR]
  4. Z tego co wiem możesz dopiero zakroplić 3 dni po kąpieli, albo 3 dni przed.Tak mi mówili wet i fryzjer.
  5. Ale bosko, nie mogę się napatrzeć [url]http://img84.imageshack.us/img84/690/imag0058n.jpg[/url]
  6. A Leoś teraz leży i myśli, jakby tu cioteczki "zadowolić"..."skąd te skarby wytrzasnąć co by mógł się nimi pochwalić?" Tekla no "paker" to on jest, ale czołgu to by już chyba nie udźwignął.A jakby przyciągnął niewypał i poleciał w kosmos. I by była wymiana międzygalaktyczna.Bo obcy siedzą u Jambi, a Leoś by gościł się u obcych ;). Wstawiłabym fotki, ale mi komputer "muli".Chyba też muszę zaprosić Teklowego zięcia.Oprócz herbatki to i obiad dostanie ;).
  7. Bidulek niezadowolony ;) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_0070.jpg[/url]
  8. [quote name='Fides79']i bezdomne bidne sznupki[/QUOTE] Które czasem same do niej przychodzą ... w krawacie ;)
  9. [quote name='kalyna']no to szacun, bo ja wcale tego nie robię, tylko siostra :D[/QUOTE] No może nie jakoś dokładnie, ale przecieram :)
  10. [quote name='Fides79']taaa, na kółkach to mam już walizkę hi hi[/QUOTE] No to ja nie wiem czym Ty się martwisz :evil_lol:
  11. [quote name='kalyna']czas posprzątać klawiaturę :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Sprzątałam, co parę dni to robię:nono: :evil_lol:
  12. Ha,ha,ha mamy te same myśli w jednym czasie
  13. No mało, mało, ale może za jakiś czas będą klonować ludzi ;) to trzeba będzie ich "wykorzystać" ;)
  14. Teraz jak byliśmy z mężem na spacerze z psami to mnie dziabnął 1-2 przez godzinę, a na nim siadały po 1-2 na raz co parę sekund.
  15. Ja mam uczulenie na jajka i ziemnieki, ale czasem sobie podjem, a potem żałuje ;) Jeszcze na takiego jednego chwasta, na pleśń...ostatnio co siadam do komputera to kicham:-D
  16. Kup sobie wózeczek na kółkach ;P
  17. [quote name='Fides79']17 jest tez jakaś w Łodzi ale akurat miałam wyjazd w inne miejsce na myśli i sądzę że Sandra wie w jakie :cool3::lol:[/QUOTE] Jak ja wiem, to i Sandra wie ;) Pewnie poleciała fotki robić ;)
  18. [quote name='Fides79']Watacha wrzuć tego swojego do Eurocity do Berlina a Magda go w Rzepinie odbierze :cool3: taaa ale do dworca z którego ruszamy trzeba go jakoś dowlec a jeszcze przesiadka w Poznaniu :roll: a ja mam chory kręgosłupek :sad:[/QUOTE] Ja mam daleko na dworzec, a nie chce mi się jechać :)
  19. [quote name='Fides79']np. zgubione złote łańcuszki, kolczyki z diamentami, to by było COŚ ;)[/QUOTE] No muszę mu szepnąć do uszka co by zmienił "skarby" ;)
  20. Piękniutki Nikoś.Fides jakbyś mogła po drodze mojego kompa wziąć to by i do niego zerknął ;)
  21. [quote name='jambi']eeee, napisałaś "CUDA" więc ja myślałam, że może jakieś coś inszego ;)[/QUOTE] Przepraszam, że Cię zawiodłam :placz: :eviltong:
  22. I ja dołączam się do życzeń, wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń:Rose: Mój Mentor też goni koty, a jak ma już możliwość dorwać to odpuszcza
  23. Tu ich odróżniam, tylko po łapkach, ale zazwyczaj niebardzo ;) [url]http://i55.tinypic.com/i4e78l.jpg[/url] Łojojoj chyba średnia przyjemność hi,hi,hi [url]http://i54.tinypic.com/2zjjpyf.jpg[/url]
  24. [quote name='jambi']brrrr... w całości zdecydowanie bardziej mi się podoba niż same uszy... co do tego Euthyroxu - gdyby jednak, pamiętajcie że mam, na razie to lezy, termin ma długi, więc jakby co - chętnie oddam; policzyłam dokładnie - 85 tabletek kurde WATACHA, jakby Ci to powiedzieć... można k***a ... osobiście wiem aż za dobrze.... :angryy:[/QUOTE] Wiem , że można, ale nie potrafię tego zrozumieć.Bo ja z byle gów... lecę do wet.Ostatni grosz bym wydała...żeby ratować psa...zresztą co ja będę się rozpisywała...jak Wy to wiecie , a debilom i tak nie wytłumaczę
×
×
  • Create New...