Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='jambi']ale w sensie, że Ty sie na ochotnika zgłaszasz czy jak? to zerduszko miała iśc na szafot za to swoje burżujstwo, a saththa miała jej towarzyszyć za taras :evil_lol:[/QUOTE] Aha, myślałam, że ja mam iść też na ścięcie...
  2. Tak się zastanawiałam, jak ona ten ogon dziwnie ma, a to łapa :) [url]http://images8.fotosik.pl/2640/73b7afa23b641023.jpg[/url]
  3. [quote name='Saththa']Bo on jest nieszczęsliwy jak jest czysty :lol:[/QUOTE] A po kim on to ma?
  4. Najpierw spojrzałam na brodę i od razu pomyślałam, że to Tazz ;) [url]http://img714.imageshack.us/img714/9531/dsc9667.jpg[/url] A on taki zmęczony przed czy po zabawie :)? [url]http://img546.imageshack.us/img546/6950/dsc0049o.jpg[/url]
  5. [quote name='jambi']aaa to Ty nie wiedziałaś co Was czeka? :evil_lol:... ale kochana, weź pod uwagę, że w ten sposób kończyły żywot królowe!!! taka np. Maria Stuart królowa Szkocji :grins: no, a we dwie raźniej Wam będzie :megagrin:[/QUOTE] W sumie u mnie to za bardzo nie ma różnicy czy z głową czy bez ;)
  6. [quote name='wilczy zew']teraz to poczułam się zawiedziona :eviltong:[/QUOTE] Może się jeszcze czegoś nauczę...w razie co dam znać :)
  7. Zawsze i wszędzie ją wytropimy.Każdy sznupek ją zna, a nie mało ich na świecie.Zawsze któryś da cynk.
  8. [quote name='wilczy zew']Sandra napisała ,że adoptowany Puszek ma lepiej niż Tazzik. Innym razem przyjmę Twoją pomoc.[/QUOTE] Oj tam i od razu TOZ?Po prostu dziewczyna jest skromna i ma mało wiary w siebie.Na pewno ma tak samo dobrze. Dobra...z tym, że ja nic innego oprócz amputacji (oczywiście bez znieczulenia i bez późniejszej opieki medycznej) nie potrafię robić ;)
  9. [quote name='wilczy zew']to jest jednorazowy wypadek a u Ciebie to sytuacja stała :motz: [B]A co przeskrobała?Bo nie doczytałam..[/B].:cool3: zmartwię cię ale już doszedł do siebie :grin:[/QUOTE] [B]Kurczę szkoda, bo miałam Ci zaproponować pomoc przy amputacji :evil_lol:[/B]
  10. [quote name='zerduszko']To samo miałam napisac, ale mi sie już w dyskusje z czepialską nei chciało wdawać :P[/QUOTE] To dobrze, że ja już idę spać.Dobranoc :)
  11. [quote name='zerduszko'].... odpoczywać od Waszki :lol:[/QUOTE] Nie, z Waszką, ale bez małżów, którzy by się opiekowali pieskami.
  12. Widocznie Zerduszko trzeba wytłumaczyć jak człowiekowi, a nie jak krowie:evil_lol::scared:
  13. Bo my będziemy mieszkać koło Malawaszki, a na wczasy jeździć do Tekli.
  14. [quote name='Tekla64']i kolor tyz[/QUOTE] A to mi nawet przez myśl nie przeszło?Ty to masz "łeb" :)
  15. [quote name='malawaszka']dla Maxia domek sprawdzony i w piątek mały jedzie - będzie miał fajosko :loveu: [B]Oj to fajnie, fajnie :)[/B] a z domkiem dla Hugosia chyba się pospieszyłam bo [B]coś mnie laska oszukuje[/B]... ale zobaczymy jeszcze[/QUOTE] [B]No,no,no nie ładnie[/B]
  16. [quote name='Amber'] Skoro dostałaś to od weta to znaczy, że psy też mogą to dostawać? Tak się pytam, bo krowa, a pies ma jednak zupełnie inne układ pokarmowy. Nam na razie starcza Smecta całe szczęście. [/QUOTE] Już dostały pierwszą dawkę i nie muczą, chyba nie jest źle :), zobaczymy.Myślę, że pani wie co robi.Chodzimy do niej od niedawna.
  17. Nawet nie zauważyłam, że nowe zdjęcia dodałaś ...wydaje się na nich jakby ciutkę przytył :) A my dziś dostaliśmy od wet takie cuś ha,ha,ha moje cielaczki dwa :) [URL]http://www.over.agro.pl/pl/prod_szcz.php?idk=7&idpg=15&idkg=34&idi=18[/URL]
  18. [quote name='Saththa']Hmmm zbliża się wrzesień... już jutro jest a ja szukam chętnego na 20 zł deklaracji stałej po Birmankowej... Chętny?[/QUOTE] Tak sobie chodzę za Tobą i patrzę co napisałaś
  19. [quote name='wilczy zew']Dzisiaj obcinałam tylne łapecki-są bardziej niedotykalskie niż przednie.Bardzo ładnie pozwolił ją strzyc.Następnie wzięłam się za drugą ale chciałam boczek wyrównać i dziabnęłam go nożyczkami(póżniej okazało się że ściełam kawałek naskórka po wewnętrznej stronie uda.Piesio rzucił się i złapał mnie za prawą dłoń.Skóra cała ale [B]mały palec mi drętwieje. [/B]Drugiej łapy już nie wykończyłam bo warczał.Oczywiście trochę podciełam ale nie chciałam piesia stresować.[/QUOTE] Trzeba będzie amputować
  20. [quote name='Saththa']sama sobie odpowiedziałam co to szafot: Matk oBoska...[/QUOTE] Oj tam rachu ciachu i po strachu ;)
  21. [quote name='zerduszko']Tam jest dziura, nic nie poradzę na to ;)[/QUOTE] No to nie warto lać, bo i tak wyleci :)
  22. [quote name='zerduszko']Czytam, tylko nie pisało dokładnie gdzie ten olej...[/QUOTE] Do głowy :evil_lol:
  23. [quote name='motyleqq']groźna bestia :cool3: a co windy, czasem jeździ z nami taka paniusia, co dostaje histerii jak Etna tylko się obróci w jej stronę, jakby ją wzrokiem miała ubrudzić :roll: "ja nie chcę żeby pies mi dotykał spódniczki' 'nie chcę żeby mnie wąchał'... [B]oczywiście zawsze trzymam Etnę i odgradzam od osób które ze mną jadą, chyba że wyrażają chęć kontaktu z psem[/B][/QUOTE] Ja to samo i pytam na które piętro co by się potem nie przepychać
  24. Taki ;) [url]http://img121.imageshack.us/img121/9633/dscf6087g.jpg[/url]
  25. [quote name='motyleqq']ale jeden z Twoich psów to CC, dobrze kojarzę? wiesz jak to jest, ludzie się boją dużych psów, sama czasem się boję jakiegoś olbrzyma:cool3:[/QUOTE] W typie i kopiowany.Do windy też czasem nie chcą z nami wejść.
×
×
  • Create New...