-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']o kurde... ja dopiero doczytałam i dopiero zobaczyłam, ze to było do mnie :shock: a co ja poradzę ży Ty sie sama podkładasz? :niewiem: to jesli ja mam wybierac [B]to wybieram tą: :haha:[/B] się mi najbardziej adekwatna wydaje :evil_lol:[/QUOTE] :-? na pewno?...bo tak jak na nią spoglądam to ona taka jakby przy głupia się wydaje:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No to jak już tak odwiedzasz to i ja zapraszam.
-
[quote name='dOgLoV']super :roll: ehhh :roll: Niezłe jajo to mi wyskoczyło jak mi podała alergen heh zreszta do teraz mam spuchniete to miejsce :evil_lol: ale wspolczuje Ci :lol:[/QUOTE] Mi też, ale zaraz znikło.Ja jakoś teraz tego nie odczuwam.Może dlatego, że w mieście.Podobno to bardzo popularny chwast.Mnie tylko coś "bierze" jak siadam przed komputerem.Ale nie cały czas i nie za każdym razem.Mi jeszcze wyszło trochę jabłko.Z tym, że ta babka co mi robiła, mówiła mi, że nie zawsze wychodzą i najlepiej samemu obserwować.Ja "na bank" wiem, że na jajka, ziemniaki, pleśń.
-
[quote name='malawaszka']a najlepsze, że każda stacja ma inną prognozę :D :shock: [B]co to dzisiaj nalot jakiś czy co? :shake: aaa i[/B] [B]jeszcze powinno być "zapraszamy do nas" [/B]:diabloti:[/QUOTE] :roflt:dobre
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja Ciebie rozumiem, mój je ryż z gotowanym mięsem (oprócz drobiu).Niby na żaden ze składników makaronu nie jest uczulony, ale ja dostawał więcej niż jedną garść zaraz kupy zwiększały się dwukrotnie.Z warzyw najbardziej przyswajalna podobnież jest cukinia.Ja swojemu podaję i jest dobrze.Dostają z nabiału, albo jogurt naturalny albo twaróg i też jest dobrze.Po mleku maja rozwolnienie.Musisz pomału próbować.Mentor jest szczupły, ale nie wychudzony.Ja już tylko walczę aby chudszy nie był i jak na razie, jeżeli nie złapie robali to mi się udaje. Dziś byliśmy u wet, bo moje znowu robią częściej i z takim flaczkiem-błonką.Mamy jutro dostać jakiś preparat na to, zobaczymy co to ciekawego. A Jari dostaje coś na jelitka?Bo takie biegunki to im chyba nie służą? -
Ale jaja też mam na bylicę hi,hi,hi
-
[quote name='jambi']pfffff... :obrazic: [B]Toż to człowiek komplementy śle, że dziewczyna gościnna i tak dalej... i co w podziękowaniu dostaje ?"pfffffff":oops: [/B] :shock: Magda?! buahahahahahahahaah :roflt: iiii tam, z tymi wytycznymi! ja tam dawno wiek zgodny z instrukcja mam za sobą a mój komputer został przejęty przez rzeczonego ;)[/QUOTE] Tekla zięciu dobry chłop, choć mógłby trochę ten wiek zawyżyć, resztę się jakoś dogra ;)
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja mam to samo :loveu: cudowny widok! absolutnie to jest najlepsza adopcja tego roku![/QUOTE] Dobrze, że człowiek ma sobie z kim popłakać :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Buahahaha, przymkniesz się :lol:[/QUOTE] Nieładnie się odzywasz do Malawaszki i to jeszcze w jej galerii :nono:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']pierwsze słyszę, coż to?[/QUOTE] Też miałam zapytać, ale się krępowałam ;) -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Tak weszłam jeszcze raz, popatrzyłam na te foty i mi się oczy z wzruszenia zaszkliły -
[quote name='Saththa']Łoooo matko, skarby ciamkanie matko :) Się u Ciebie Watacho zrobiło :lol: a ostatnio narzekałas ze nikt Was za bardzo nie odwiedza :lol:[/QUOTE] Wystarczyło trochę "pomałpować" i widzisz sama ;)
-
[quote name='Fides79']phiii? też mi coś :eviltong: to co dziala na mnie na Ciebie może miec odwrotny skutek, wiec jeszcze to przemyśl :diabloti:[/QUOTE] Jestem w desperacji, dawaj przepis na młodość ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][B]buuahahaha z edita się uśmiałam :evil_lol: [/B] kurde tak dużo fot ci się nie wyświetliło????? buuu czemu? a takie śliczne są :lol: a szwy gładziutko wychodziły[/QUOTE] [B]No cio, nie ma emotek nie dobrze, a jak są to znowu jakieś śmichy hi,hi ;)[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Zdjęcia kanapowe fajne a zwłaszcza Dropsik pokazujący język :-) Nie wyświetliły mi się zdjęcia Nazirka :placz: [B]Bo byłaś niegrzeczna i nie zasłużyłaś [/B]:eviltong: Mnie też sie kinkiety podobają. To fajnie że Jarek tak się kynologicznie wyrabia :cool2: Ciężko było ze szwami? [B]Watacha[/B] Ty się lepiej nie zamykaj bo możesz się zatrzasnąć i już się nie otworzysz :lol:[/QUOTE] [B]Nie,nie ja tak właściwie bardziej przymknę niż zamknę i dla pewności postawię kołeczek co by wiatr nie przytrzasnął.[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale koleżanki phi :obrazic:
-
[quote name='Fides79']padać to mój gracik nie padł, ale tępo ma zółwio - ślimacze :roll: zdjęcia do wglądu, po kliknięciu w zdjęcie sznupa w podpisie [B]a konserwowac, to ja sie konserwuje co weekend[/B], a niekiedy i jeszcze dodatkowo w tygodniu :lol:[/QUOTE] Od środka, czy z zewnątrz?
-
[quote name='Fides79']wytyczne znajdziesz tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134970-Sfora-Hektora?p=17497660&viewfull=1#post17497660[/url] ale można negocjować hi hi[/QUOTE] Dzięki, niechcący sama znalazłam
-
Kurczę, kurczę kogo by tu podesłać z tym komputerem....hmmmm siostry starsze...przyjaciółki w moim wieku....bratowa też chyba się już nie łapie, maaaaaaaaaaam ...nie albo nie bo znowu w fotoshopie nie chce mi się babrać z tymi zdjęciami...chyba nici z tego
-
[quote name='Talibanone']Prosze przeslac ksero ostatnich padan technicznych i zdjecia ( jak i rowniez date ostatniej konserwacji :))))[/QUOTE] Ta konserwacja dotyczy przepraszam komputera, czy danej osoby?Tak tylko pytam , bo i tak się nie mieszczę w przedziale wiekowym.
-
[quote name='Fides79']ha ha, tez widziałam ów wpis z "wytycznymi", ciut się zmartwiłam, bo też się nie załapuje, ale podjęłam się negocjacji ;)[/QUOTE] Łojojojoj to jaka ta granica wieku, gdzie te wytyczne, bo może ja na żaden punkt się nie załapuję?
-
[quote name='Fides79']to bierz kompika pod pache i smigaj do Magdy :cool3:[/QUOTE] [B]A pożyczysz walizeczkę z kółeczkami?[/B] [quote name='malawaszka']pod warunkiem, że nie jest za stara :lol: ja niestety nie załapałabym się już na naprawę :errrr:[/QUOTE] [B]W sensie że co...tylko młódkom naprawia?No jak Ty jesteś za stara to ja tym bardziej, bo z tego co pamiętam mam roczek więcej[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']ech Ty okrutna, nie ładnie tak oszukiwać :nono:[/QUOTE] Oj tam takie niewinne żarciki :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']poproś ładnie kompika, żeby pozwolił wstawić fotki :lol: jak Leoś nosi w łapkach skarby to może komputer posłucha prośby :lol:[/QUOTE] Ach tego kompika to ja mogę co najwyżej skopać :), bo coś ostatnio mam nerwy słabe.Odpoczynek by mi się chyba przydał.A o fotkach to ja tak ogólnie, nie mam takich co skarby są w łapkach schowane :(.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']a mój wet mówi, że 2 dni :lol:[/QUOTE] Może mi się pomyliło chyba fryzjer mówił 3, a wet. 2.Albo ja tak słucham:evil_lol: