-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']Nie obrażę sie , wszelkie fotki mile widziane. Domek piękny i nietani w budowie - te dekoracyjne elementy - ganki , jaskółki są strasznie drooogie. A kurde tam gdzie my budujemy to nie Tarnów tylko granicząca , bardzo modna ostatnio miejscowośc. A u mnie na osiedlu jak chcieliśmy kupic działkę to niestety z 17 tysiaków za ar trzeba wyskoczyc. To zabójcze ceny. Dobrze że ja mam dla siebie działkę ładną od teściów :)[/QUOTE] Dlatego wszystko to trwało parę lat.Wprowadzili się jakieś 4 lata temu, ale wykończenia trwały mniej więcej do zeszłego roku.Jeszcze jakieś tam drobiazgi zostały.Najważniejsze, że mają własny kąt i cieszą się z niego. -
Ale śmieszna :) [url]http://img849.imageshack.us/img849/7374/dsc09024.jpg[/url]
-
Ale cudny Feluś:loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-iTpRfyDM2og/TlupDScgh2I/AAAAAAAAB3g/3goiqCamg4c/s720/DSCN6694.jpg[/URL] Jak ja uwielbiam ich te małe, białe ząbeczki:loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Nieźle mnie podsumowałaś :lol: Tka mi się nie chce iść do pracy, buuuuuuuuuu :([/QUOTE] No żarciki przecież:diabloti: -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Moi rodzice się budowali, pod Warszawą.Kupili działkę jakieś 10 lat temu.Z tego co mówili 2 lata temu to wartość działki zwiększył się dwukrotnie.Najgorsze właśnie te wykończenia, ale domeczek duży i ładny.Jak można to pozwolę sobie zaprezentować ;).Nie to, żeby się człowiek chwalił, ale kupę czasu poświęcili i pieniędzy, żeby go mieć.Tylko podwóreczko takie nie za duże. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/domx.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7885/domx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/domteciw.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/904/domteciw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/dscf1421i.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8457/dscf1421i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Mam nadzieję, że się nie gniewasz za te fotki :roll: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Jak zasłużę :lol:[/QUOTE] Znaczy się często :evil_lol:, czyli na razie nici z fotek :placz: -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']No no Ciotki , tylko mi nie mówcie że u Was taniej ?? Zwłaszcza Watacha bo w W-awie to kosmos nie ceny za działki. A i Rybnik tez nie mały...[/QUOTE] Nie no jeżeli miałabym u siebie w Warszawie kupić to bym musiała cała się sprzedać... i to nie raz:evil_lol: Ale ja w Warszawie nie chciałabym mieszkać.Raczej pod tj np Legionowo -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Bije... ;)[/QUOTE] Często? Pytam, bo ciekawa jestem kiedy zejdą sińce i będziesz mogła fotkę od przodu wstawić ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']To jest właśnie najcudowniejsze w niej, psy biegają, a ona się opala. Pełen relax :) Na treningu potrafi się kołami do góry wyłożyć! [B]Fot od przodu niet, póki co ;)[[/B]/QUOTE] A co biją Cię w domu ;)? -
Okropnie pozlepiany biedulek.Trochę pracy przy nim było.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Czasem tak czynię ;) Jedna fota, wprawdzie fryzury nie widać za dobrze, ale się musicie zadowolić :) Jak widać pies zestresowany przed biegiem :lol: A co tak dziwnie "łypiesz" na tego biednego, zestresowanego psa? Kolor ładny ale cięcia nie widzę.Poka teraz od przodu . -
Ja już wolę Sienkiewicza niż poezję.Nic z niej nie kumam ;)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']:crazyeye: ale ceny! chyba muszę nerkę sprzedać :lol: Na zdjęcia czekam, cierpliwie ;)[/QUOTE] Ja bym musiała z połowę narządów sprzedać, bo trochę podniszczone to i cena by była nie za specjalna -
[quote name='Saththa']niet ...................[/QUOTE] Dobrze , że chociaż w Malborku byłaś:evil_lol:
-
[quote name='jambi']nie no kurde, w pracy jeszcze siedze :angryy: ... gniota takiego dostałam i mam to przerobić na arcydzieło...[/QUOTE] No to dla Ciebie chyba nic trudnego ;)
-
[quote name='Tekla64']a ty co ksiazke piszesz z e taka dokladna chcesz byc???[/QUOTE] Toż to zagadać już nie można:placz:?
-
[quote name='jambi']mamrota podwójnego bez lodu... co ja gadam... potrójnego.... na trzeźwo nie dam rady rozebrac tego nad czym teraz siedze...[/QUOTE] Mówisz o pracy czy o galerii koleżanki ?
-
[quote name='Erhan']We krzyżackich czasach nie robili filmóff:evil_lol:[/QUOTE] No to mnie oszukano ;)
-
[quote name='jambi']hehehe... kiedy mi akurat Krzyżacy sie podobali :) ja wymiękłam na innej epoce.... takie "Dziady" na przykład, to przerasta moje możliwości...[/QUOTE] A ja "Dziada" mam w domu i tyż przerasta on moje możliwości. Saththa jak nie czytałaś to może chociaż film oglądałaś?
-
Wilczy Zew, a powiedz mi taką jedną rzecz czemu te Twoje psiaki tak się aparatu boją?Chyba nie wyskakujesz na nich zza rogu z aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek2: i nie "okładasz" ich nim (jak by ktoś nie wiedział to był żarcik :diabloti:).
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Mi się marzy taki mały domek z dużym podwórkiem.Bym miała skromny ogródek, sporo drzewek owocowych, trochę warzywek.Ale przede wszystkim dużo miejsca dla piesków tymczasowych, albo jakiś skromny hotelik.I bardzo bym chciała mieć taki plac zabaw dla piesków...och rozmarzyłam się ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ja tam wpadam bez zaproszenia :lol:[/QUOTE] Naprawdę, nie zauważyłam. Ale za to świetnie zapraszasz do siebie .... no to hejka -
[quote name='Tekla64']ha mechaniki Dona chciacla ostatnio specjalizacje w wuklanizacji zrobic bo koty jej sie na osi chowaly[/QUOTE] Szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo byśmy razem biznes zrobiły ;).Pieski by na nas robiły hi,hi,hi
-
Aż Wilczy Zew boi się do własnej galerii przyjść :evil_lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Saththa - spamuj śmiało :) [/B] Jak nie rozumiesz :hmmmm: Przecież ja tak jasno piszę :p[/QUOTE] Może jasno piszesz, a ja jestem zmęczona.Cały dzień spałam, to wykańcza ;)