Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='jambi']Tekla... wyszło szydło z worka... spójrz na numer swojego posta... ZUOOOOO :diabloti: na przykład?[/QUOTE] :hmmmm:...np. różne robaczki, trawki, kwiecia , rzepki , czasem ma czymś dziwnym pozlepiane nie jestem w stanie bliżej określić co :niewiem: w domu np. chowa sobie ryżyk w łapkach. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dam znać :lol:
  2. Cudowne stadko [url]http://images8.fotosik.pl/2559/a811db5a24eaeeff.jpg[/url]
  3. [quote name='ahedok']mój po każdym spacerze przynosi do domu cały zielnik w brodzie i łapach :lol:[/QUOTE] Mój i w łapkach cuda przynosi :)
  4. To się nam Hugosik trafił.Poprawił sie troszkę, czy dalej łobuziak?
  5. Nie przydeptuje sobie ogona ;)? [url]http://img148.imageshack.us/img148/4423/dsc08828e.jpg[/url] Co tam mają za znalezisko? [url]http://img228.imageshack.us/img228/2145/dsc08817k.jpg[/url]
  6. Feluś jest przesłodki.Najpiekniejszy w całym parku :)
  7. A czemu Ty go tak pyrgasz brutalko:evil_lol:? Cichutki jest, mój Leo przy zabawie wydaje taaaaaaaakie dźwięki, że ho,ho:lol:
  8. No przecież wykończyła nam koleżanka Felusia. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg827/scaled.php?server=827&filename=dscn5979.jpg&res=medium[/url]
  9. Hi,hi,hi [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-juWfFcbmSKw/Tk2kKZhi3HI/AAAAAAAADSY/V2W58AdNy-o/MWPR%252520Sopot%252520%2525289%252529.JPG[/URL] Piękną ma sierść :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-fYZwip_5HCo/Tk4aYnqgCYI/AAAAAAAADTw/rQyxqO52y3I/MWPR%252520Sopot%252520%25252821%252529.JPG[/URL] Moja ulubiona wesoła gromadka :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-r6-EQFII-38/Tk4aHw5wnZI/AAAAAAAADTs/DjEN-VfOi6Q/MWPR%252520Sopot%252520%25252823%252529.JPG[/URL] Czyżby mała zazdrość :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-QTrBWDxZVHo/Tk4gj0Z7awI/AAAAAAAADVY/aU-VemSZVOE/MWPR%252520Sopot%252520%25252849%252529.JPG[/URL] Śliczności :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-QS8EBRB5PXw/Tk5ymM78RaI/AAAAAAAADhk/bnwdjcCAxmM/MWPR%252520Sopot%252520%252528242%252529.JPG[/URL] Tak myślałam, że wygra :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Nc4EXN0bs-U/Tk6OWje-paI/AAAAAAAADos/yoUiYaXHoYg/s576/MWPR%252520Sopot%252520%252528359%252529.JPG[/URL] Ale śmieszny chiński krówek ;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-eahS6R9ad9U/TlClGfh7cpI/AAAAAAAAD4s/NslqYJMZX_k/MWPR%252520Sopot%252520%252528612%252529.JPG[/URL] Oooooooo niunius sliczny:loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-NlP8TeNk6rQ/TlClHvoUCWI/AAAAAAAAD40/iYa34fB9fi0/MWPR%252520Sopot%252520%252528614%252529.JPG[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-45PGN0lZ5jc/TlClH8fSWcI/AAAAAAAAD44/t2xIzErBMfM/MWPR%252520Sopot%252520%252528615%252529.JPG[/URL] Piękniś :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-yJKJRC5BaWM/TlCllFUjrBI/AAAAAAAAD8Y/Lfqhu5J2b5M/MWPR%252520Sopot%252520%252528670%252529.JPG[/URL]
  10. Jari ma takiego samego fisia na punkcie patyków co i Mentor ;)
  11. Maksio to taki trochę jak mój Leoś , lubi podjeść i ganiać pszczółki :)
  12. Dawaj Feluska, niech się rozprawi z nimi , bo pod nogami się plączą ;)
  13. Pytam, bo moi teściowie mieszkają na Woli.Myślałam, że może będziecie "sąsiadami", ale trochę nie w tę stronę ;). Szynszyle są śmieszne :).Kiedyś chciałam sobie kupić coś podobnego (zapomniałam nazwy) z tym , że mniejsze , ale przeczytałam, że za krótko żyją
  14. Malawaszka wpadła w odwiedziny ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2550/aa8c016259d3ea85.jpg[/url]
  15. To nowe schronisko na zdjęciach całkiem przyzwoicie wygląda :)
  16. [quote name='Saththa']Naprawde mam rozładowane ;)[/QUOTE] Ale to nie zmienia faktu , że nie wierzymy ;)
  17. No właśnie widzę jaki to ostry zakaz.Powodzenia w nowym domku dla suni.
  18. Okropne te uszyska ma :(.Jak można psa doprowadzić do takiego stanu :(
  19. Trochę wody dla ochłody :) [url]http://img20.imageshack.us/img20/9212/dsc08670l.jpg[/url]
  20. Jakie grzeczniutkie pieski ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2548/f6fd319eba612233.jpg[/url] Tekla musisz jej aparacik na zęby kupić ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2548/a0e1cd0cface6dd6.jpg[/url]
  21. A kiedy przeprowadzka?Czyli na Woli, a można wiedzieć jaka ulica?No i chyba nie doczytałam, kto to jest Leon ;)?
  22. Moje właściwie wcale nie niszczą zabawek.Mamy je bardzo długo.
  23. He,he fajnie niunia śpi , a Lizka wzrokiem zabija ;).To białe łóżeczko to Ci się nie brudzi, u mnie by juz było dawno usyfione. Ja na swojego męża nie narzekam.Choć czasem potrafi podkurzyć.Ale ogólnie jakbym się uparła to by mi pozwolił na wszystko, bo mnie kocha :).Z tym , że zazwyczaj na moje pomysły różnego typu ma zawsze dużo argumentów przeciw.Także szybko sprowadza mnie na ziemię i sama z co poniektórych rezygnuję po dłuższym zastanowieniu.A jakbyśmy mieli trochę kasy i warunki to większa ilość psów by mu za bardzo nie przeszkadzała ;). Malawaszka to co Zbynio zostaje ?Faaaaaajnie...
  24. No dojrzewają chłopaki. Tak sobie przypominam, że kiedyś widziałam kobitkę z amstafem i tosa inu.Właśnie tosiek był straszliwie chudy i pierwsza moja myśl była właśnie tego typu, jaki on chudy, co ona z nim robiła?Ale za sekundę sie otrząsnęłam i mówię,że pewnie chory, albo zabrany dopiero z pseudo, lub schronu.Szczególnie, że drugi pies wyglądał na zadbanego.Tak to czasami jest, że źle się coś ocenia.Ale też zanim się coś powie trzeba pomyśleć , lub zapytać o przyczynę.
  25. A miał być podwórkowy hi,hi,hi.Bardzo się cieszę, on jest wspaniały :)
×
×
  • Create New...