Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='zerduszko']Zdecydowanie :razz: Chociaż zależy co kto lubi, ale ja lubię :p[/QUOTE] To się cieszę :)
  2. [quote name='zerduszko']Wy jesteście poza wszelkimi normami :D[/QUOTE] To był komplement?
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/225/dscf6619.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/301/dscf6619.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscf6623g.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3540/dscf6623g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscf6635u.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8829/dscf6635u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Leosiowe wygibasy na Panku :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/dscf6639b.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8558/dscf6639b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/dscf6641k.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1829/dscf6641k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/dscf6597.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2504/dscf6597.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dscf6607s.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8901/dscf6607s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscf6616z.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4233/dscf6616z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf6617f.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4148/dscf6617f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscf6618y.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3407/dscf6618y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [quote name='dOgLoV']Na wiosne gdy zaczyna sie okres linienia czeste intensywne wyczesywanie to w dwa miesiace bedzie po problemie z sierścia i w zasadzie nie potrzeba większej pielegnacji ewentualnie przed jakas wystawa wyczesanie zeby lepiej napuszyc siersc ;)[/QUOTE] A dużo kłaczków przez te 2 miesiące?Codziennie się czesze?
  6. [quote name='Luna_wro']takiego chłopaka znalazłam: [url]http://www.kruszewo.schronisko.org/?option=com_content&view=article&id=86[/url][/QUOTE] Wygląda na bardzo nieszczęśliwego :(
  7. Wszystkie piękne :)
  8. Współczuję bardzo i życzę powrotu do zdrowia. Amber, a ile razy dziennie je Jari?
  9. A jak jest u mastifów z sierścią, pielęgnacja, wypadanie itp?
  10. Ja w ogóle się nie znam, najlepiej do jakiegoś rozsądnego wet podjechać
  11. [quote name='zerduszko']Jak tak można o swoim psie mówić potfffooor :shake:[/QUOTE] My mówimy na swojego gorzej, ale u nas ogólnie jest tak w rodzinie ;)
  12. Molosów nie masz :)?
  13. Parę dni temu przechodzę koło placu zabaw z psami, nagle słyszę jak mała dziewczynka krzyczy "oooooooooo...patrzcie tygrys" :) (chodziło o psa w typie corso, pręguska")
  14. [quote name='wilczy zew']łodgryzasz się [URL=http://smajliki.ru/smilie-165496647.html][IMG]http://s2.rimg.info/731d60c32e8ec3c5c95923b1ff30eb7d.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Jeszcze nie, ale coś wymyślę ;)
  15. Szkoda :( bo chciałam obejrzeć A będą jeszcze jakieś?
  16. [quote name='wilczy zew']pewnie,że Fred[/QUOTE] To było pytanie retoryczne
  17. [quote name='zerduszko']Oooooo, to ja pojadę :lol:[/QUOTE] Do Gucia czy do labradora?
  18. [quote name='malawaszka']jędza :lol:[/quote] wrażliwość to jedna z moich zalet ;)
  19. CO TO JEST NA SAMYM DOLE POŚRODKU ? [url]http://img705.imageshack.us/img705/6190/dsc1967w.jpg[/url]
  20. [quote name='malawaszka']pitu pitu :lol: nie denerwować mnie bo walnęłam się w piszczel i tak mnie napiernicza, że gryzę...[/QUOTE] No nie mów, że Cię jeszcze boli ?
  21. Ha,ha,ha miałam o coś zapytać, ale dalmatyńczyk mnie "wyeliminował" chwilowo ha,ha,ha
  22. [quote name='malawaszka']jedź i zrób - na pewno Pan Maciej się zgodzi :grins:[/QUOTE] No ja akurat nie mogę się pochwalić robieniem pięknych fotek ;)
  23. Fajny kagańczyk ;) [url]http://img40.imageshack.us/img40/8341/dscn9402m.jpg[/url] Jak Felus pięknie skacze [url]http://img8.imageshack.us/img8/8766/dscn9453p.jpg[/url] Spotkanie bliskiego stopnia [url]http://img689.imageshack.us/img689/4809/dscn9268q.jpg[/url]
  24. Ten kicio ma fajną maść tylko coś niedopieszczony jest ;) [url]http://img7.imageshack.us/img7/6148/dscn9340.jpg[/url]
×
×
  • Create New...