Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='malawaszka']wiesci to będą nie wiem kiedy - najprędzej w przyszłym tygodniu bo dzisiaj nie jade nigdzie, się dowiedziałam czemu śmierdzi spalenizną jak mocniej hamowałam :D nie mam klocków hamulcowych a tarcze są w fantazyjne wzory :mdleje: bosko...[/QUOTE] Oj to niedobrze.A Ty nie miałaś "fury" zmieniać?
  2. Cudny jest nawet bez spa [url]http://img189.imageshack.us/img189/5205/dsc09325o.jpg[/url]
  3. [quote name='malawaszka']mam obiecane wiec jak dostanę to będą tu :)[/QUOTE] A tu się domagam bezwzględnie choć jednej foteczki, bo sie stęskniłam.
  4. Hi,hi,hi to jest dobre [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_1345.jpg[/url]
  5. Więc jest to proces odwracalny?Jakby ktoś sunie adoptował i poszedł na zabieg to suka mogłaby mieć szczeniaki?
  6. Ależ Vigo wypiękniał u Ciebie.Ja pamiętam go z tego pierwszego zdjęcia, gdzie i tak mi sie podobał.Teraz to istne cudo. [quote name='Luna_wro']witam Was kochani:) te słowa, [COLOR=red][B]zdjęcia[/B].[/COLOR].. miód na moje skołatane serce... cieszę się, że przypadliście sobie do gustu... mocno trzymam:kciuki: i oczywiście zawsze służę pomocą;) ode mnie specjalne mizianka dla Vigusia:loveu:[/QUOTE] :-([B] ja nie widzę zdjęć , dlaczego ?[/B]
  7. [quote name='dOgLoV'][url]http://img30.imageshack.us/img30/5669/dsc01013sv.jpg[/url] dokładnie taka sama poze przyjmuje Qwendi w samochodzie na tylnym siedzeniu :evil_lol: mimo ze mogla by sie wyłożyć sie na całym bo ma je tylko dla siebie :evil_lol: [B]Mentor w samochodzie , jak nie jadą w bagażniku to się pcha do przodu.[/B] [url]http://img828.imageshack.us/img828/7565/dsc01021ls.jpg[/url] hihihihihihih slodziak :loveu:[/QUOTE] [quote name='ahedok']haha, Mentor nie chciał odpuścić patyczka :lol: [B]Różnie to bywa czasem oddaje, czasem chce się posiłować :)[/B] a Leoś świetnie się wygina hihi[/QUOTE] [B]Oj on to lubi wyginać ciało i to śmiało :)[/B]
  8. [quote name='malawaszka']kutfa.... dzwoniła wetka z wynikami, Dropsewicz ok, Luna ok oprócz fosfatazy zasadowej - norma ok 50, a ona ma 380...[/QUOTE] I co to może oznaczać?
  9. He,he latający Feluś [url]http://images8.fotosik.pl/2794/34409f03d64665be.jpg[/url]
  10. Minę ma całkiem niewinną i jakby nie było niepodważalnych dowodów zbrodni człowiek mógłby pomyśleć, że to nie ona :) [url]http://images8.fotosik.pl/2792/b7fb100388f8eb25.jpg[/url]
  11. No to mnie załatwiliście bez mydła ;)
  12. Ja myślałam, że mam kiepsko, ale Wy to już jakaś masakra z tymi karmami.
  13. Zima idzie, ciekawe co z Kamelią :(?
  14. Kiedyś, kiedyś moje psy były na tym Britcie i nawet byłam zadowolona, póki się na nia nie uczuliły.Z tego co pamiętam, aczkolwiek pamięć płata figle granulki są dość duże. Migori, a czemu mieszanie suchej z ryżem "jest zbrodnią"?
  15. A która prawa-lewa?Jak patrzymy czy według osoby co stoi?Mi się bardziej podoba ten jaśniejszy (i to pewnie Eustachy)
  16. Nie Ty tu rządzisz ;), więc mi nie mów co i na jakiej podstawie ma być.Zobaczymy jak zdecyduje kierowniczka :). Ale myślę, że Fred miałby z Tobą o niebo lepiej niż ze mną, a chyba wszystkim tutaj zależy przede wszystkim na szczęściu psa :)
  17. [quote name='wilczy zew']powiedzieć to wszystko można,potrzebne dowody[/QUOTE] Nie trzeba wszystkich mierzyć swoją miarą :eviltong:
×
×
  • Create New...