-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie ma wyraźniejszych zdjęć ;)? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']wiesci to będą nie wiem kiedy - najprędzej w przyszłym tygodniu bo dzisiaj nie jade nigdzie, się dowiedziałam czemu śmierdzi spalenizną jak mocniej hamowałam :D nie mam klocków hamulcowych a tarcze są w fantazyjne wzory :mdleje: bosko...[/QUOTE] Oj to niedobrze.A Ty nie miałaś "fury" zmieniać?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Cudny jest nawet bez spa [url]http://img189.imageshack.us/img189/5205/dsc09325o.jpg[/url] -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I tu się domagam foteczek ;) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
A jakieś fotki będą. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Hi,hi,hi to jest dobre [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_1345.jpg[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Więc jest to proces odwracalny?Jakby ktoś sunie adoptował i poszedł na zabieg to suka mogłaby mieć szczeniaki? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A to się u suk tak robi? -
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
WATACHA replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
Ależ Vigo wypiękniał u Ciebie.Ja pamiętam go z tego pierwszego zdjęcia, gdzie i tak mi sie podobał.Teraz to istne cudo. [quote name='Luna_wro']witam Was kochani:) te słowa, [COLOR=red][B]zdjęcia[/B].[/COLOR].. miód na moje skołatane serce... cieszę się, że przypadliście sobie do gustu... mocno trzymam:kciuki: i oczywiście zawsze służę pomocą;) ode mnie specjalne mizianka dla Vigusia:loveu:[/QUOTE] :-([B] ja nie widzę zdjęć , dlaczego ?[/B] -
[quote name='dOgLoV'][url]http://img30.imageshack.us/img30/5669/dsc01013sv.jpg[/url] dokładnie taka sama poze przyjmuje Qwendi w samochodzie na tylnym siedzeniu :evil_lol: mimo ze mogla by sie wyłożyć sie na całym bo ma je tylko dla siebie :evil_lol: [B]Mentor w samochodzie , jak nie jadą w bagażniku to się pcha do przodu.[/B] [url]http://img828.imageshack.us/img828/7565/dsc01021ls.jpg[/url] hihihihihihih slodziak :loveu:[/QUOTE] [quote name='ahedok']haha, Mentor nie chciał odpuścić patyczka :lol: [B]Różnie to bywa czasem oddaje, czasem chce się posiłować :)[/B] a Leoś świetnie się wygina hihi[/QUOTE] [B]Oj on to lubi wyginać ciało i to śmiało :)[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
I co proponuje wet?Jakieś badania dodatkowe?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kutfa.... dzwoniła wetka z wynikami, Dropsewicz ok, Luna ok oprócz fosfatazy zasadowej - norma ok 50, a ona ma 380...[/QUOTE] I co to może oznaczać?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
He,he latający Feluś [url]http://images8.fotosik.pl/2794/34409f03d64665be.jpg[/url]
-
Minę ma całkiem niewinną i jakby nie było niepodważalnych dowodów zbrodni człowiek mógłby pomyśleć, że to nie ona :) [url]http://images8.fotosik.pl/2792/b7fb100388f8eb25.jpg[/url]
-
No to mnie załatwiliście bez mydła ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ja myślałam, że mam kiepsko, ale Wy to już jakaś masakra z tymi karmami. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Aha, dzięki za objasnienie. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Zima idzie, ciekawe co z Kamelią :(? -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Kiedyś, kiedyś moje psy były na tym Britcie i nawet byłam zadowolona, póki się na nia nie uczuliły.Z tego co pamiętam, aczkolwiek pamięć płata figle granulki są dość duże. Migori, a czemu mieszanie suchej z ryżem "jest zbrodnią"? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A która prawa-lewa?Jak patrzymy czy według osoby co stoi?Mi się bardziej podoba ten jaśniejszy (i to pewnie Eustachy) -
Nie Ty tu rządzisz ;), więc mi nie mów co i na jakiej podstawie ma być.Zobaczymy jak zdecyduje kierowniczka :). Ale myślę, że Fred miałby z Tobą o niebo lepiej niż ze mną, a chyba wszystkim tutaj zależy przede wszystkim na szczęściu psa :)
-
[quote name='wilczy zew']powiedzieć to wszystko można,potrzebne dowody[/QUOTE] Nie trzeba wszystkich mierzyć swoją miarą :eviltong: