-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/dscf6582t.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6557/dscf6582t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscf6584jc.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6253/dscf6584jc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dscf6587r.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2674/dscf6587r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf6588.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8229/dscf6588.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf6589g.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5013/dscf6589g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/dscf6575w.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6074/dscf6575w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf6576h.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/904/dscf6576h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf6577h.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6471/dscf6577h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscf6578s.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1222/dscf6578s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscf6579p.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4729/dscf6579p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Patyczek na miarę możliwości :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dscf6567v.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4453/dscf6567v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A Leoś jak zwykle wszystko "olewa" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/dscf6569xr.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2904/dscf6569xr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Piękne jest to rozlewisko :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/dscf6572.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7236/dscf6572.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Tu "mieszkały" żurawie, co jakiś czas wzbijały się i "odstawiały tańce" [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dscf6573.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/3716/dscf6573.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf6574q.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1170/dscf6574q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Ooooo, jakie Luna ma ładne szele :loveu:[/QUOTE] To samo chciałam napisać.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Było brać kotecka. A jeżynki smaczne chociaż były?
- 21590 replies
-
Ciacho przystojny, ale nie w moim typie, ale za to kotecek całkiem fajny i ma ciekawe pozycje :)
- 21590 replies
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
WATACHA replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ha,ha,ha super zdjęcie -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Kajusza my mamy taki sam :) To na górze przy szwie to plastik?Wygląda jak metal, ale wybacz ślepemu ;)? -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Oj tam zapytać nie można :eviltong:? Z dwojga złego lepiej , że strzeliłaś do siebie nie do mnie :evil_lol: A ta metalowa "zawleczka" na górze to do czego ma służyć jak można zapytać? Tylko nie bij :eviltong: -
To, że psiaki masz cudne to wiadomo i córę ładną to tyż, ale dawaj "To ciacho" ;)
- 21590 replies
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
WATACHA replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[quote name='Bolsbokser']Cały czas mnie źle rozumiesz. Do mojego kantarka nie przypina się zmyczy :shake: Smycz jest przypięta normalnie do obroży, a kantarek to oddzielna historia.[/QUOTE] Czyli na jakiej zasadzie działa Twój kantar, czym różni się od kagańca? -
Jaka słodka kruszynka :loveu:
-
Hi,hi,hi tak zwany sztuczny uśmiech [url]http://img823.imageshack.us/img823/9348/dsc09634v.jpg[/url]
-
Hi,hi po jednym uszku im stoi :) [url]http://img233.imageshack.us/img233/7629/dsc1889h.jpg[/url]
-
[quote name='Agmarek']a u mnie nadal komary tną jak wściekłe :angryy: [B]Eee...a ja właśnie jadłam obiad i nagle przestał mi smakować[/B] :roll:[/QUOTE] A to przepraszam, zapomniałam, że ktoś może być wrażliwszy
-
Kto wyrzucił takie cudo?!Przepiękny.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no bardzi proszę moich Rodziców nie obrażać :obrazic: to porządni ludzie a że córka jest jaka jest to już nie ich wina :grins: tylko psów :errrr:[/QUOTE] Może to nie po rodzicach i dalej w rodzinie trzeba szukać ;) Najlepiej na biedne psiaki zwalać ;).A co kufelek podstawiają pod nos i namawiają napij się :)?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']To psy :evil_lol:[/QUOTE] Albo w genach to ma :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']fajne fotecki,wiedziałam o urlopie ale skoro internetu nie masz na kablu to myślałam,że będziesz zaglądać[/QUOTE] Tak, nie mam na kablu, ale nie posiadam laptopa tylko zwykły komputer.W sumie mogliśmy wziąć, ale postanowiłam, że może trochę odpocznę od netu.
-
[quote name='zerduszko']Ale z niego aporter :) A mały tylko się wałkonił na kocyku?[/QUOTE] Mały to tylko udaje lenia, a jak się odwrócisz na chwilkę to widać tylko dooopke z krzaczków.Poszukiwacz "skarbów" [quote name='weszka']Urlop udany :) Fajną macie działkę, że jest woda. Też by mi się taka marzyła.[/QUOTE] To znaczy do wody trzeba dojść, albo podjechać kawałek.Z tym, ze w lato ciężko się dopchać.Więc my zazwyczaj urlop bierzemy, albo w czerwcu, albo we wrześniu jak już ludzi nie ma tylko śmieci zostały.
-
Następne będą znad rozlewiska, ale później Pięknie tam jest, do tego kupa ptaków i brrrrrrrrr żmija pełzająca pod nosem A te moje pieski to przekręty Mentor cały dzień wymyślał gdzie by piłkę komuś na drodze położyć, żeby ktoś kopnął.Jak nie na schodach to na grillu.Nad wodą na pomoście bo tamtędy szedł panek zarzucić wędki.A Leosiek to już taki kombinator , że głowa mała.Ciągle chodził i szukał czegoś do żarcia, a jak znalazł cosik do polizania to juz miał plan.Szedł po patyczek kładł go koło zainteresowanej rzeczy i udał, że się bawi.W rzeczywistości np. cimkał papierek po pieczonych ziemniaczkach.On zawsze potrafi mnie zadziwić.